13
  • Hegyikecske
    #13
    Jahh tény h. lehetne olcsóbb is, mindenesetre most az eddiginél olcsóbb, és igénybe venni nem kötelező viszont vagy egy nagy előnye.. Akárhonnan igénybe vehető, csak keresel egy csatlakozót, bedugod hátra és már megy is nem kell szélessávú modem meg ilyenek, ma már úgy is affelé tendál minden jó is, ez csak egy + lehetőség(ideiglenes).
    A chello télleg jó lehet csak az a jó/rossz benne h. állandó az ip.. kinek jó kinek rossz.. relatív :)
  • klastrom
    #12
    Azon csodálkozom hogy még mindig egy olyan cég aki úgy istenigazából megfingatná végre ezt a mocsadék fatávot...???
  • quentit
    #11
    Érdekes, a telefonálást meg 4,5 Ft-ért adják. Rohadékok...
  • pemga
    #10
    igaz korlátlan a letöltés mennyisége
    . Ez nekem pont elég volt. Ahogy az upc bevezette ezt a nevetséges dolgot a szerződést teljesen felrúgva, azonnal szerződést kezdeményeztem - akkor még - Axelero felé. 5G?!? Nekem 33.6-os modemmel is 2.5G volt egy egy átlagos hónapban... Lehet kevesebb nemzetközi Live radio-t kéne hallgatnom? ADSL-t pedig lehet munkahelyi támogatásként kapni (amúgy másra nagyon el nem költhető keretből), immár kb. két éve.
  • Athlon64
    #9
    Ja és ha minnél olcsobban akarod meguszni a Net elérést akkor 6500Huf 512Kbps/64kbps havi 5Gb!
    Én lassan 1éve nyomom a Chello-t és nincs semmi banjom.
  • Athlon64
    #8
    És neked mennyi most az ADSL-ed?
    Gondolom Net szolgáltató + fővonali alapdíj!
    Mert ugye a Matáv ill. Matel (nem a játék gyár) csak akkor tudja bekötni az ADSL-t ha telefonos fővonali előfizetésed van!
    azaz kb. 12000+3500=15500 és 1Mb/s átvitel... igaz korlátlan a letöltés mennyisége, de én még nem tudtam 5-6 DVD nyi anyagot letölteni 1hónap alatt és 15990Huf-ért meg már 3Mb/s 60GByte letöltést kapsz és ezez nem kell feltétlen kábel TV vagy telefon előfizetés!

    De azért király a Matáv!
  • awender
    #7
    "A válallat szolgáltatását 2005 márciusában közel 110 ezren vették igénybe. " - tragikus
  • pemga
    #6
    Érdekes, én meg a Chellonak köszönhetem, hogy áttértem Matáv ADSL-re :).

    Két dolgot vegyetek észre:
    1. ez állami dotációval van, tehát nem kizárólag a Matel döntése. (un. egyetemes szolgáltatás)

    2. Magyarországon a túlnyomó többség még mindig telefonvonalon netezik, nekik ez jobb. Igaz, hogy az ADSL árcsökkentése is sok helyen megoldaná a dolgot, de NEM fognak mindenhova adsl-t behúzni, mert az jelentős pluszköltség a telefonközpontokban, nem éri meg 1-2 ember miatt kihúzni valahova.
  • Athlon64
    #5
    A kegyes és kedves matáv!??


    Bár részben nekik köszönhetem, hogy áttértem a Chello-ra!
    Ugyanis amikor megszüntették a mindeniNET csomagot (18:00-07:00 4000HuF/hó)hirtelen felugrott a havi net díjam és mellé még a faterék is ráuntak a magas telefon alapdíjra!

    De azért végtelenűl rendesek...
  • entreri
    #4
    Annyira ratyi ez a nyílt internet. Én régen mindíg csak a havidíj felét neteztem vele, mert amúgy rohadt drága a percdíj. Sajna lassan meg kell válnom az ADSL-től, és akkor visszaköszönt a modemes net.

    Jó lenne, ha tényleg ingyenes, vagy olcsóbb lenne. Korlátlan, percdíj nélkül, és miden hónapban számlázna pl. 500 Ft-ot. Többet sajnos nem ér...
  • concrete
    #3
    a szolgáltatás színvonalát tekintve ingyen kéne adni
  • comet
    #2
    percdíj 2005-ben?

    Remek.
  • Mike
    #1
    de olcsó

    akkor az csak 220 ezer havonta