8
  • hornbali
    #8
    De ha valóban nagyon drága lesz a Presler akkor megelégszem a Cedarmill kódnevű processzorral is.
    A lényeg hogy 65 nm technológiával készüljön, mert az előzetes információk szerint a Prescott maghoz képest jóval kevesebbet fogyaszt.
  • hornbali
    #7
    Van egy évem gyűjtögetni, koldulni, bankot rabolni stb. csak összejön valahogy rá a pénz
    Amúgy biztos dob a teljesítményen.
  • asysoft
    #6
    Tehát megjelenéskor is lesz HT-s változat-igaz, elég mélyen a zsebedbe kell nyúlnod, ha valóban olyat akarsz. (Azért arra kíváncsi vagyok, hogy egy DualCoreos CPU-n mennyit fog gyorsítani a HT.)
  • hornbali
    #5
    A képen az Extereme Edition és a Pentium D is Smithfield magra épül.
    Presler "szálon" az láccik hogy külön lesz HT támogatású processzor és "sima" is.
  • asysoft
    #4
    Eszerint Preslerből lesz EE illetve "sima" Pentium D is.
  • hornbali
    #3
    A Presler nem a most megjelenő Dual Core processzor lesz ami 90 nm technológiával készül és két Prescott magból épül fel, mert azt én is tudom, hogy abban csak a későbbiekben lesz engedélyezve.
    De ha a Preslerben sem lesz engedélyezve a kezdetekben akkor maximum várok majd egy kicsit még
  • asysoft
    #2
    El kell, hogy keserítselek: HT csak a Pentium Extreme Edition-ben lesz engedélyezve.
  • hornbali
    #1
    Én egy Presler magos processzorra pályázok. Remélem a HT már megjelenésekor engedélyezve lesz benne