18
Szerintetek mitől lesz egy film kasszasiker?
  • Tufa
    #18
    Itt megkérdezhetted volna, mitől...
  • Laky
    #17
    reménytelen...
  • Ferencz
    #16
    ennek a szinonímája cseszd meg!!!44 :)))
  • reménytelen
    #15
    Aha! Mutass egy ehhez hasonló témát! Mert én se kassza, se siker kulcsszavakkal nem találtam!
  • Cicero
    #14
    Ismerered a topikkeresőt?
  • rafaello
    #13
    meg a baszd meg
  • Laky
    #12
    a filmcsillagoktól :P
  • reménytelen
    #11
    Az én kedves rajztanárom mondta egyszer:
    "Az amerikai filmek lényege: szerezd meg, öld meg, cseszd meg."
  • Aspyrin
    #10
    Kell egy romantikus szuperhős (nem árt ha felkapott), egy nagyon gonosz csúnyabácsi, egy ártatlan szűzribanc(akinek minden a helyén van) akit a szuperhősünk majdan megfektet. Nem hiányozhat a belőle még több hekto vér illetve a hatalmas szexjelenet sem. A sztori játszódhat pl. vmi történelmi időpontban esetleg a jövőben.
  • tigeroo
    #9
    áz ú víssöh
  • Shadow_THH
    #8
    okoskodunk okoskodunk??ű
  • Shadow_THH
    #7
    a régi logód jobb volt!!44
  • reménytelen
    #6
    Amúgy Shadow_THH minden topicnyitó fejét leüvölti először, vagy mi?
    (Amúgy a jótanács és a Melyik a legjobb sör? topic sem az élmezőnyhöz tartozik...)
  • tigeroo
    #5
    a topicnyitó hozzászólásodon mindíg jót derülök
  • Shadow_THH
    #4
    meg attól, hogy elrepül a sacra corona végén szent István feje felett a repülő kondeXcsíkkal, meg attól hogy Árpád vezér nem volt magyar meg attól, hogy a Stohl Buci játszik benne szép fiut.
  • Taranov
    #3
    Szerintem a reklámtól.
    Talán ezen kívül fontos az, hogy ne legyen túl bonyolult és érthetetlen, illetve legyen benne akció, ne csak duma, mert azt túl nehéz nézni :D
  • Shadow_THH
    #2
    a sokadik már létező hülye topictól amit újregek nyitnak!
  • reménytelen
    #1
    Szerintetek mitől lesz egy film kasszasiker? A befektetett pénztől? A díszletektől? A színészektől? A rendezőtől? Az operatőr munkájától? A vágótól? (Nem István) Szerintetek melyek a legfontosabb feltételek ahhoz, hogy egy film kasszasiker legyen?