268
BMX
  • cicai
    #62
    Sziasztok!
    Vettem egy BMX-et csak nem tudom a márkáját. Hogy lehetne utánanézni? Rákerestem neten a gyártási számra de nem találtam semmit:(
    Meg lehet egyáltalán ezt valahonnan tudni h milyen típus lehet?
    Itt egy kép róla:
  • VRSDM
    #61
    vegyél tektro fékpofát, mellé krómózótt felnit, ja és a moongoose-t dobd ki alóla. ja hogy már banolva is vagy :D ja és duddits nyitotta ezt a témát. csupa sikerzálog :D
  • stream man
    #60
    pls segitsetek mongoose menace bmx semmitse cseréltem rajta egy éves és a fék nemigen fog -.- (a hátso) mi a megoldas?
  • kuks
    #59
    +fav
  • shuk
    #58
    FOX PAWTECTOR kesztyű

    ÁR megegyezés alapján.. (nem drágán..)

    Érdeklődni: Email/MSN: [email protected]

    kép:
    http://www.freeweb.hu/danilovafanclub/fox2.jpg
  • anagyi18
    #57
    nem tudnátok ajánlani haro bmx-et 30e környékén újat bolti árral!!!!a márkája kéne(haron belül)!!!
  • pokercucu
    #56
  • Bmx01
    #55
  • kornel18
    #54
    bmxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...........
  • Dogemaci
    #53
    Eladó WTP BOLD bmx 2 hetet használt!
    Mellékelve teljesen új Prime bukóval, 2 karcmentes peggel valamint egy két napot használt MAXXIS MAX DADDY külsővel, első fékszettel(mert le van szedve) és rotorral(szintén leszedve).Ha érdekel akkor irj msnen : [email protected] vagy tel.:06204678280 sürgős! (kép majd msn-en)
  • Deadhead
    #52
    !!! Eladó Og Nomad BMX !!!

    Kezdő, középhaladó flatland ill. street bmx-eseknek tökéletes választás, a felső vázcsövön és a kilépőkön utólag felragasztott (de leszedhetp) csúszásgátlók. Alig használtan , megkímélt állapotban. 22.000ft.-

    email: [email protected]
    telefon: 06303179491

    A bringát Budapest területén belül akár házhozviszem.

    Ha nagyobb képek érdekelnek dobj egy mailt és válaszként már küldöm is őket.

    üdv.Voyager




  • balintricsi
    #51
    sziasztok nem tudom hogy pesten van e valakinek 4 db peg je ami eladóéslehetőleg olcsón ha van vagy írjon a [email protected] ra vagy az msnemre az is ugyanaz mint az email

    kössz
  • bams
    #50
    Sziasztok!
    Eladó egy Haro F3-as fullos cuccokkal! akit érdekel vegyen fel msnre és küldök képet stb...
    Msn címem: [email protected]
  • JaSoN HuNTeR #49
    azt nem irtad hol laksz!
  • balint015
    #48
    Érdekelne egy 20000-30000ft-ig Jó álapotu BMX!100km körzetben!Telefonszám:06303573845 ezenn elértek!
  • JaSoN HuNTeR #47
    már vettem bmx-et nem él a hirdetés.
  • gabyy
    #46
    Valaki nem tud nekem küldeni egy Jump Box tervrajzot szabvány méretekkel???
    Mert van egy parkunk és bőviteni akarjuk ezzel az elemmel, csak sajna nem bizti h jó lenne az iv:S És ezért kéne egy szabvány méret h tökéletes legyen

    Köszi csá
  • gabyy
    #45
    Valaki tudja mi lett az MHM.ATW.HU -val? Nincs uj oldaluk?Vagy valaki tud bmx-es videó oldalt?ami ehhez hasonló!
  • JaSoN HuNTeR #44
    Mivan srácok valami téma nincsen!? Valaki mondja ell hogy kell Bunny Hop-ozni!:D
  • anubisss
    #43
    Nekem van eladó bmx-em

    30-35-ért adom, streetre és flatlandre is jó (mongoose mischief + haró kilépők + csomó matrica rajta[4000 ft értékű])

    igaz zala megyében lakok de vonattal eljösz vagy posta

    akit érdekel az ide írjon: [email protected]
  • JaSoN HuNTeR #42
    A feladott hirdetés szövege:
    Sziasztok!
    -Eladó BMX-et keresek jó állapotban legyen!Pest megye körül legyen.Nagyon
    örülnék ha mongoose lenne.Fizetek érte de elöbb megnézném.Nos ami nagy lényeg ne legyen régi,jó állapotba legyen,és Pest megye körül legyen a bicó!!
    Ha neked van eladó bmx-ed akkor irj msnnen vagy hivj!Telefonszám:06305860059 msn:[email protected] Szóval minnél hamarább irj.Aki a legjobb gépet mutatja azt veszem!!!De irjatoook!
  • JaSoN HuNTeR #41
    Sziasztok!
    -Eladó BMX-et keresek jó állapotban legyen!Pest megye körül legyen.Nagyon
    örülnék ha mongoose lenne.Fizetek érte de elöbb megnézném.Nos ami nagy lényeg ne legyen régi,jó állapotba legyen,és Pest megye körül legyen a bicó!!
    Ha neked van eladó bmx-ed akkor irj msnnen vagy hivj!Telefonszám:06305860059 msn:[email protected] Szóval minnél hamarább irj.Aki a legjobb gépet mutatja azt veszem!!!De irjatoook!
  • stargate
    #40
    hali csak egyet kérekattól aki ezt az üzenetet látja hogy mennyen föl erre az oldalra:http://gportal.hu/portal/skaterlife/ és regelj en
  • Rutinho
    #39
    Hello!
    Keresnék olyan boltot (lehetőleg Pesthez közel), ahol lehet kapni olyan BMX-et max. 35-ért, hogy van rajta peg meg rotor is, és azért nem olyan gagyi márka!
    Köszi!
  • JaSoN HuNTeR #38
    25 ezerért keresek egy jó állapotu Mongoose BMX(de lehet más márkáju is)Szóval akinek van eladó irjon msnre vegyen fel [email protected] sürgös lenne.
  • dadakiss
    #37
    Van egy eladó BMX-em! Mongoose Menace váz, Triplafalú Alex Supra J felni, Whitepeople flip-flop hátsó agy, 3 részes hajtómű, duplafalú első felni, primo ülés, Jó állapotú bicó. Ha valakit érdekel akkor küldjön e-mailt a [email protected], Az ár kb 80 ezer lenne.
  • Duddits
    #36
    Na, sikerült szereznem egy eredeti Csepel BMX-et. Ma elkezdtem felujitani. :-)
  • gabyy
    #35
    AZ NEM JÖN BE MÁR PRÓBÁLTAM
  • MimaSKATE
    #34
    www.skatevideos.hu
    asszem
  • gabyy
    #33
    Tud valaki olyan oldalt ahol vannak görkori,gördeszka,BMX videók????
  • Duddits
    #32
    Kicsi a kép, de valami ilyesmit keresek.

  • Duddits
    #31


    Aki az Imageshack-ot hasonlítja össze a Photoshoppal, hogy mi a külömség köztük...
  • Tmacy
    #30
    ez igen...
  • Met
    #29
    LOL
  • Duddits
    #28
    Nőjj föl te!
    Megnéztem már számtalan oldalt...
    Csak gondoltam hátha van egyik SG-snek régi típusú BMX-e... Azért hoztam létre ezt..
  • precision
    #27
    Az nem baj, csak tudod ne várd hogy a sültgalamb a szádba repüljön...kaptál jópár linket apróhírdetés oldalakra, a legtöbben van kereső is, biztos nagyon nehéz beírni oda hogy bmx vagy megkereseni a megfelelő kategóriát és végigböngészni. Mit gondoltál, minden kis apró problémádat más fogja megoldani? Nőjj már fel.
  • Duddits
    #26
    Nem gratulálni kéne!!

    Baj hogy keresek egy régi típusú BMX-et??!!!
  • Aquli
    #25
    Gratulálok az értelmes topicnyitónak (végülis elfér mi?...)
  • Duddits
    #24
    Ez nem piszkálós topiknak indult!! Mi a szarért piszkáltok???


    A #10-est azért írtam, hátha van valakinek konkrét címe is....
  • ranGer2
    #23
    de most mit vártok? Duddits az Duddits marad...