268
BMX
  • manson222
    #268
  • csillagharcos6
    #267
    Elég jó. A bmxnek egy más nem az ugrálgatós stylusa.szerintem elég látványos.
  • legifutar
    #266
    Kedves BMX-esek,
    Szeretném figyelmetekbe ajánlani szolgáltatásunkat Amerikából BMX-ek, alkatrészek, felszerelések, cipők, mezek, protektorok, kiegészítők, stb.beszerzésére vonatkozóan.
    Ha bármit találtál az interneten böngészve, szeretnéd megvenni de nem tudod megvásárolni, vagy esetleg túl költséges, időigényes a hazaküldése akkor keress minket.
    2 hetente indul légi úton szállítmányunk, ami indulástól számítva 5 munkanapon belül megérkezik és az áru átvehető.
    Bővebb információért keressen az alábbi elérhetőségeken :

    Tel.: +36-30-253-1782
    E-mail : [email protected]
    Skype : legifutar
  • Mka
    #265
    Esetleg ha valakit érdekel így tavaszra, eladom Wt justice vázra épített bringám :P

    Eladó canga :D

    Én személy szerint most váltok Freeride-ra :P
  • zöldeshányás
    #264
    nem tudja valaki a 2006 bmx vb (azthiszem köln) offical videó zenéjét?valami német rapp szólt alatta
  • zöldeshányás
    #263
    nem a bicód agyát kell kicserélned hanem a tiedet.
  • armeen
    #262
    Sziasztok,az lenne a kérdésem hogyha azt akarom hogy szép hangos hangja legyen a hátsókerekemnek akkor agyat kell benne cserélnem vagy elég csak racsnit? mert valakitől azt hallottam hogy csak racsnit valaki meg azt mondta h csak agyat!
  • krisbmx
    #261
    Lenne pár eladó bmx alkatrészem. Akit érdekel bővebben itt többkép és ha megtetszik pár elérhetőség Üdv.
  • krisbmx
    #260
    balintatom: úgy egy kicsit nehezebb lesz tekerni, 28 fogas lánctányérhoz 10fogas driver az ajánlott.a 9fogashoz pedig a 25ös lánctányér. Remélem segitettem ezzel
  • balintatom
    #259
    Szevasztok, azt szeretném kérdezni hogy ha veszek előre egy 28-as lánctányért,hátra egy 9-es drivert akkor azt nehéz vagy könnyű vagy pont jó lesz tekerni?:d
  • Torma55
    #258
    Helló,egy WeThePeople Arcade 2010 (fekete) hogyan lehet kiszerelni az első féket? vagy ahoz hogy kitudjam szerelni kikell a hátsót is? mert ott a rotornál összevissza van nemértem :D és olyat fogok venni...de az az első hogy az első féket leszedem...ha úgy adódik akkor a hátsót is csak ne idegesítsen a fék...a választ kösz előre! :D
  • psyho777
    #257
    - NEM apróhirdetés topik -
  • cicai
    #252
    Mi fog történni ha egy kisebb lánctányért teszünk fel például egy BMX-re, mint amekkora fent van?
    ... Könnyebb lesz tekerni, de viszont kisebb lesz a végsebesség?

    Vagy semmi?:D
  • david1996
    #250
    vagy inkább úgy kérdezem hogy melyiket tudnátok ajánlani a kettő bmx közül UMF BRAD(króm vázas) vagy egy Mali Jump(aluminum vázas)?
  • david1996
    #249
    mármint nem egész nap gyakorolnék hogy profi legyek csak úgy ha néha kedvem van akkor arra is lehessen használni
  • david1996
    #248
    heló! ha flatland-re használnám a bicót akkor az aluminium vázas magfelel?
  • Bmx01
    #247
  • Ley Roland
    #246
    én egy ilyen mali tyrantot akarok venni : http://potkerek.extra.hu/kerekpar/Mali/2008_Mali_Tyrant_red.jpg
    megéri a pénzt ?
  • acsati
    #245
    vki nem tudja hogyan lehetne csinálni vagy venni egy jumpbox-ot?
    ilyesmire gondolok
  • DJ László
    #243
    helo
    szerintetekk le fessem énn a vázam vagyy 10000ft fujjassam le?
  • moralosan
    #242
    [úgy is összefoglalhatnám, hogy egy megbízható, jó kezdő bmx-et keresek kb. 50 ezer környékén]
  • moralosan
    #241
    Üdv emberek! :D

    Hozzáértők tanácsát kérném ki: szeretnék venni egy bmx-et, csak nem tudom hol, meg azt sem milyet.
    Nézegetem a netes hirdetéseket, de úgy gondolom érdemes inkább rááldozni a pénzt egy minőségi darabra, mint venni egyet olcsóbban. Aztán ha én szeretnék dimbes-dombos környezetben bmx-ezni, akkor milyen paramétert érdemes figyelni? Szal gyűrném a cangát rendesen ... egy megbízható bolt honlapja is jól jönne :).

    válaszotokat előre is köszi!
  • cicai
    #240
    jó hát ha neked jó a nehéz akkor ok:D
    de én nem vennék az tuti:)
  • Carloska
    #239
    én azon tanultam meg pár trüköt meg ugratni mikor kezdtem a bmxet jó és pont azért jo mert nehéz utána egy könnyeb bicon minden jobban fog majd menni :D
  • cicai
    #238
    Mongoose*
  • cicai
    #237
    Szia
    Nem nagyon ismerem a Kongoose-kat, azt tudom róla h nagyon kezdő bicó, mert nehéz, és nem is a legerősebb.
  • BubbleGum
    #236
    Sziasztok!
    tudnátok nekem segíteni??
    még elég kezdő vagyok..és most szeretnék venni egy bmx-et!
    mi a véleményetek a mongoose subject 2009-es bmxről??
    a válaszokat előre is köszi!:)
  • marcix95
    #235
    olyat veszel amilyet akarsz meg amilyenre van lesz pénzed
  • marcix95
    #234
    én nem a pénzre gondoltam :\
  • marci944
    #233
    hello
    hol lehet subrosa salvadort venni?
  • marci944
    #232
    mértne lehetne összehasonitan i a 2 bmx között 13 ft van
  • marcix95
    #231
    azért szerintem nem szabad össze hasonlitani a subrosat és a lowdownt
  • cicai
    #230
    VRSDM
  • acsati
    #229
    vasárnap ki megy bmx jamre?
  • cicai
    #228
    subrosa salvadorn szerintem.
    a lowdown naon kezdő bmx
    bár haro f2-t ajánlok mindenkinek:P
  • marci944
    #227
    hello
    énis ugyan azt kérdem csak hogy meik bicónak erősebb a váza lowndown vagy egy subrosa salvadornak?
  • cicai
    #226
    scarab
  • marcix95
    #225
    hello!
    Hoffman Scarab EL az jó (kezdönek) ? ramrodder?
  • cicai
    #224
    :P
  • marcix95
    #223
    :Shát érten még kondolkodok rajta mert még nyárig van idö9:D