16
Sípoló tápegység
  • mobal
    #16
    nemtom mivan most komolyan. átmentem vinbe ott nyugi van. egy hang se. van még egys mp3 ez win alatt: tap win alatt és akkor ami linux alatt csak ott sipol!:linux alatt a táp
  • mobal
    #15
    pontosítok. venti de nem hangos a táp: FSP BlueStorm 350W -s. tehát a venti nem mert 12cm. ez zárlat de nem hiszem ,hogy az? teljesen jól műkxik!
  • mobal
    #14
    hú :D ez nem venti ugyanis hozzányomtam a miket a táphoz :D és volt +12db hangosítás is! :D
  • JackDaniels #13
    Sztemis.:))
  • bigapó
    #12
    szerintem meg olyan, mintha tücsök ülne benne:)
    vagyis serceg, tehát zárlatos...szerintem
  • NeoMaN
    #11
    sztem ez nem sípolás, hanem ventillátor hang.....
  • mobal
    #10
    csinaltam róla egy kis felvételt. mégegyszer hangsúlyozom ,hogy tökéletsen megy!tap hang
  • NeoMaN
    #9
    :ÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐ
    Jash, télleg, régi szar TV-k szoktak sípolni. Fizikai ráhatással általában elmúlik a hang... :FF
  • Tuvok #8
    Ha egy kondinak hangja van, az nem egészséges .
    A 'sípolás' ellenére működik a táp, de nincs jó hatással rá, a rezonálástól elmászhat a sorkimenő frekcenciája, felharmonikusok lesznek az átviteli jelben, ami zavarokat okozhat, elkezd rendszertelenül újraindulni a gép, rosszabb esetben valamelyik mech. eszköz (CD / DVD, vinyó) vezérlését bolondítja meg, vagy tönkreteszi a memóriát, stb .
  • mobal
    #7
    aham énis arra gondoltam ,hogy a rögzítés miatt a bizonyos frekvencián sípol. meg nem mindíg tehát valsezg odaszegelem majd. jah és kapcsolós táp
    mellesleg ezért normális. jah ez köbö olyan mint az abit nf-7 es lapokban is ilyen muzsikáló kondik vannak. nem mindeyikben de van.
  • Tuvok #6
    Kapcsolóüzemű tápban van egy nagyfrekvencián működő sorkimenő tekercs, ha a csévetest nincs jól rögzítve, bizonyos frekvencián elkezd rezonálni, ez sípoló hangot ad ki .
    Próbálj meg ráütni egyet, az sokszorrövidtávon megoldja, de valszeg normális rögzítés oldaná meg . Gyári hibás is lehet a tekercs, ha garanciás még, vidd vissza .
  • Big Daddy
    #5
    Szerintem ezt IDE kellet volna írni.
  • rafaello
    #4
    minnyá robban én futnék a helyedben !!!
  • NeoMaN
    #3
    hogy lenne már normális egy sípoló táp? Sípolni a síp szokott ha fujják....
  • mobal
    #2
    sziasztok! olyat olvastam ,ha a táp új korától csinálja mint az enyém akkor az norműlis. erre kommentek...?
  • mobal
    #1
    sziasztok! van egy vadi új köbö max 1.5 hónapos fsp tápm ami rohadtul sípol. vagy is ha nincs terhetéls alatt a gép akkor benne egy alkatrész. jah amúgy teljesen normális a működése. de ez normális?