130
Sony Ericsson K300i
  • Piscator
    #81
    Légyszi lapozzátok át a www.pappfer.hu oldalt bármely Sony-Ericsonos kérdéshez.
    Ott biztos találtok rá választ.
    Csá.
  • Fido4life
    #82
    Sziasztok, tudtok olcsón K300i-s előlapot ?
  • Fido4life
    #83
    már nem kell :D
  • 1Battery1
    #84
    sziasztok!

    nem tudja valaki , hogy kb. mennyi egy usb s vezeték amivel össze tudom kapcsolnia telót a géppel ? (k300i -m van)
  • 22Barna22
    #85
    én 5000.-ért vettem IrDA-t
    Elég gyors.
  • 22Barna22
    #86
    (4990.-)
  • Dzsini
    #87
    jó drágán mérik arrafele az infraportot, bruttó 2000-ért már a legtöbb helyen hozzádvágják
  • Fido4life
    #88
    de ő vette, nem hozzávágták..:)
  • 22Barna22
    #89
    ja...:D

    "#87"--->RÉGEBBEN VETTEM NEM ÁM MOSTANÁBAN.Akkor még nem volt így felkapva.
  • hunbasser
    #90
    sziasztok.h lehetne k300ivel 100 képet egyszerre felnyomni gépre infrával?azért az kicsit macerás lenne,ha egyenként küldeném
  • 22Barna22
    #91
    sehogy....ekülön kell
  • hunbasser
    #92
    és nincs vmi tömörítő,amivel be tudnám csomagolni a fájlokat,és akkor zipben fel tudnám nyomni? :)
  • 22Barna22
    #93
    én nem hiszem...de nekem nem kell hinni:D
  • 22Barna22
    #94
    de nem nagyok azok a képek
    megvan az egy 10 perc alatt...
  • Fido4life
    #95
    jah csak kicsit idegítő, folyton felvenni a mobilt, rányomni a képre, küldés és így tovább
  • 22Barna22
    #96
    ja....de ha nincs más megoldás :S
  • 22Barna22
    #97
    biztos van de én akkor nem értek hozzá
  • Fido4life
    #98
    ma ellopták ezt a mobilmat :( remélem lassan, kínok között hal meg az illető, vagy illetők
  • hitch
    #99
    csáó.erre a telefonra le lehet olteni a super real tenist?ha igen tud adni valaki linket.THX
  • gabo114
    #100
    hello nem tud valaki egy oldalt ahonnan bluetoothszt tölthetek le k300i re
  • gabo114
    #101
    nem tud valaki segiteni ??
    bluetoothtot akarok a k300imre tölteni honnan tom leszedni ?
  • gabo114
    #102
    ha valaki tud egy helyet ahonan leszedhetem a bluetoothon az irjon nekm a [email protected] elöre is köszi ..
  • 22Barna22
    #103
    Nah ilyen oldal nekem is kéne, de van ilyen? Ha van linket pls!
  • zvaragabor
    #104
    Lol! Bluetooth az nem egy program a telefonra, ez egy adatátviteli eszköz. Beleépítve a telefonba, alkatrészekkel, elektródákkal, chippel,...stb. Mint az Infra. Az sem egy program.
  • zvaragabor
    #105
    Tudja valaki, hogy el lehet e távolítani a k300i-ből azokat a képeket, hangokat, amik alapból benne vannak, és nem engedi törölni? T-mobilos vagyok.
  • tzsoltika
    #106
    Szerintem nem lehet, pedig kár, mert nagy helyet foglalnak
  • zvaragabor
    #107
    Most az lenne a kérdésem, hogy létezik-e oylan téma, vagy program, vagy alkalmazás, ami nem csak a telefon textúráit cseréli le, hanem a menüstílust is. Tulajdonképpen én a menü gombjait, illetve mozgási animációját szeretném lecserélni.
  • pety92
    #108
    pedig kilehet törölni mindent csak ahoz kell egy program
  • pety92
    #109
    de ha leakkarsz mindent törölni akkor új szoftvert kell rá rakni mert letörli a régit a telefonról nekem van ilyen programom
  • zvaragabor
    #110
    Egészen véletlenül nem tudod melyik az a program?
  • 22Barna22
    #111
    most mondta h van neki :D hogy ne tudná :D
  • zvaragabor
    #112
    amikor írtam, akkor még pont nem jött meg a második üzenete:P szal azt még nem láttam akkor. Miután elküldtem, akkor láttam, hogy írta, hogy megvan neki. :)

    pety92 akkor el tudnád küldeni légyszi? vagy feltölteni valahova? vagy linkelni egy oldalt a letöltéssel? Köszi!
  • 22Barna22
    #113
    értettem :)
  • zsolt9999
    #114
    azt nem tudja valaki véletlenül hogy egy sony ericsson mobilnak hogyan lehet állítani a fényerősségén
  • zvaragabor
    #115
    Fényerősségén? Tudtomml azon sehogy. Nem a kontrasztra gondolsz? k300i elég "színtelen" alapból. kontraszton az #54-es hozzászólás alapján tudsz változtatni.
  • selandras
    #116
    Sziasztok!
    Légyszi segítsetek: ki szeretnék törölni a telefonból 2 gyári csengőhangot, de nem tudom, hogy hogyan lehet, de azt hallottam, hogy lehet.
  • zvaragabor
    #117
    Szerintetek egy használt k300i-t könnyen lejáró hátlappal, és kisebb kipásokkal az előlapján mennyiért veszik be mobilos boltban? Szoftveresen hibátlan, és a joystick is jól működik.
  • 22Barna22
    #118
    hi zvara (megint)! :D éééén megpróbáltam azt amit az 54-esben leír a srác de nem sikerült :S lehet rosszul értelmeztem... én a joystick-on nyomtam a jobbrát/balrát és a csllagot értelem szerűen a csillag gombbal (wooow!). de nem történt semmi... szal vki pls segítsen h hogy tudom a kontrasztot állítani :S kösz!!!
  • DeathJr
    #119
    Hali all! Nem tud valaki jó Szinkronizáló progit a k300i-hez ami működik is?? én töltöttem le egy csomót de egyik se jó:S
    Jah meg egy általános probléma vacakol a joystick...mit tudok tenni ellene??:D fujkáljam meg?:D
  • DeathJr
    #120
    Valakiiii írjon máááár pls!