68
klónos sci-fi..
  • ZsirosKenyer
    #1
    trééééler
  • Seth
    #2
    Jó kis film lesz ez.
  • flashX
    #3
    Kellemesnek néz ki, a fekete csávót hogy hívják?
  • rafaello
    #4
    nemtom :D

    a végén mind meglóg a szigetről !!! ez a vége :O
  • vg
    #5
    Tegnap láttam a filmet, igaz a "kamerás" verziót, de meglepően jó volt a kép, és a hang. Szóval a film jó. Vélemenyem szerint ez a film nem igazi Michael Bay film, mert meglepően lassu a rendező eddigi filmjeihez képest. Az üldőzéses jelenet kisértetiesen hasonlitBad Boys 2-ben lattotakra...
  • #6
    Akkor az már jó:)
  • grebber
    #7
    The Island.TC.Xvid.ASTEROiDS 2cd
    The Island.TC.SVCD.TheEnd 3 cd
    The Island.TC.PAL.Royale
    The Island.TS.iNTERNAL.HYdRO 2cd
    The Island CAM NYG 2 cd
    The Island internal CAM Burger 2cd


  • R0sc0
    #8
    felirat van má hozzá?
  • winnie
    #9
    úgy érted nézzük meg helyetted, mert neked nincs kedved elmenni a feliratok.hu-ra és rákeresni?
  • Dynamic
    #10
    Azé' nem biztos, hogy mindenki ismeri.
  • Roll
    #11
    Jó lenne ha már lenne felirat hozzá. :-(
  • zaki
    #12
    túl messze van :c
  • CLINT EASTWOOD9
    #13
    Michael Bay-nek az ez előtti rendezése a Bad Boys 2 volt?
  • zaki
    #14
    ja
  • Phat Smoker
    #15
    cikk
    hmm..bíztató jelek így a megnézés előtt :(
    imdb 6.8/10 szal nem lehet olyan rossz :)
  • jointeer
    #16
    gonosz varezolosok:@
  • HoTDoG
    #17
    Megnéztem, nekem nagyon tetszett.
  • jointeer
    #18
    énismingyá torrenel szedem:o
  • reanimator
    #19
    ez egy rossz film.lassú és ötlettelen
  • Roll
    #20
    Én meglestem 2 nappal ezelőtt a filmet, és szerintem nagyon jó.
  • jointeer
    #21
    jo ez tisztességes munka
  • fifi
    #22
    na ez tetszett!
    Csak lehet értelmes filmeket is csináni manapság...

    9/10
  • Shaman
    #23
    Bár én még nem láttam a filmet,de a bemutató alapján nem sok köze van a szigethez akkor mijé ez a címe??
  • shaba23 #24
    most olvastam a kritikát...na most akkor jó vagy nem? lehet meg kéne néznem és eldönteni
  • winnie
    #25
    ugye? ez az egyik oka, hogy ekkorát bukott a film. meg végülis a topik fejlécében is le van lőve a film poénja, gracc.
  • jointeer
    #26
    nézd meg, megtudod míly sok köze is van hozzá:o
  • Taptarap
    #27
    Szenzációs a film
    9 ponty a filmnek,jó látvány,jó szinészi alakitás,szuper sztori
  • Taptarap
    #28
    ja a zene is ku***a jó
  • jointeer
    #29
    helyes
  • winnie
    #30
    szuper sztori

    hááát:) szerintem nagyon közhelyes volt, ráadásul szinte egy az egyben átemelték a logan futásának az alapjait (még a neveket is: ld. logan-6, jessica-7)

    attól a film jó, csak a sztori nulla és nélkülözött minden meglepetést (csak ott lepődtem meg, amikor kiderült, hogy klónok)
  • jointeer
    #31
    a meglepetés hiánya miatt az elfuserált reklámkampányt okold
  • winnie
    #32
    nem okolom, mert én meglepődtem, de más szerintem nem:)
  • jointeer
    #33
    én nem mert előzőleg már láttam a werkfilmet
    de azér jo film ez:o
  • Inquisitor
    #34
    "egy az egyben átemelték a logan futásának az alapjait "
    Heh. Hetek óta filóztam, honnan ismerősek a motívumok :)
  • [NST]Cifu
    #35
    Bazzeg, ott a pont az történet alapjáért!
  • Taptarap
    #36
    wow tényleg
  • Seth
    #37
    "csak ott lepődtem meg, amikor kiderült, hogy klónok"

    ezt most nem értem ez miért meglepetés? Én még mindössze a tv-ben bemutatott előzetest láttam és ezt ott mondják is....vagy csak elcseszték és spoilereztek egy hatalmasat???
  • winnie
    #38
    hát nem tudom, de én sosem szoktam előzeteseket nézni, pláne tévében bármilyen reklámot.
  • Sliders
    #39
    Én nagy rajongó lettem skacok. Most néztem meg 3x és egyre jobban tetszik. Szereztem A0-ás posztert, filmzenét, meg amit lehet. Ebayen szinte mindezt fillérekért. Egyszerűen fantasztikus. Szerintem király alkotás.
    A neveket lehet átvették másik filmből... de viszont jól kitalálták Jorden 2 delta. Hihetetlen a név az igazi név a szám a körzet, a delta meg h melyik verzió ha úgy tetszik. fantasztikus. Nem egy eröltetett izé... Nagyon jó a film zenéje engem meghatott, nagyon tetszik, a 3-dik megnézésnél már erre is tud az ember koncentrálni. Rendkívül jó. Kár hogy iylen rövid, még vagy hat órát tudnám nézni. Egyszerűen sajnálom hogy vége, és következő rész nem lesz belőle ez is biztos. Nagyon nagyon kár. bárki bármit is mond szerintem jó kis film ez. Én neem lehet azért tetszi ksok film mert nem gondolkodom annyira rajta hanem élvezem.
    De azért ez holni összedobott eröltetésnél sokkal sokkal jobb volt.
  • Sliders
    #40
    Ja igen szeretnék még tőletek segítséget kérni, hogy hova forduljak. Nagyon fontos lenne. Voltam az előadásokon és nagyon megtetszett a kriakott makett poszter. CSináltam mobiltelóval képet róla, de csak letöltés után láttam h nem a legjobb lett, de biztosan azért kivehető. Kérdeztem a mozisokat is, hogy nem e lehet megvenni a moziból való "kikpoás" után de sajnos a forgalmazóhoz visszakerül. Viszont elég komolyan elszántam rá magamat. Tudnátok segíteni hol lehet, vagy kell kopoktatni? Esetleg külföldön? Ebayen nincs ilyen, pedig nagyon szeretnék egyet. Biztosan valahol lehet. Örülnék ha valaki tudna nekem segíteni. Belinkelek pár képet h lássátok mire gondolok:

    Sziget kép 1
    Sziget kép 2

    előre is köszönöm a segítséget