21
  • Alien_AM
    #21
    ez usa elavultsagat jelzi
  • pemga
    #20
    Ööö, izé, nem látom az összefüggést. Nekem ebből az jön le, hogy azok az országok aktív-spammerek, ahol sok gép van állandó és szélessávú kapcsolattal, ráadásul viszonylag gyenge védekezéssel (ld. könnyen zombisítható, US-ben még sok a régebbi dózer, és persze az új sem bombabiztos :)). Ez jelenti ugyanis a spam FORRÁSát.

    Arról szó nem volt, hogy tartalom alapján milyen az eloszlás. Pl. volt egy időszak amikor valami oknál fogva spanyol nyelvű spam-et kaptam, de már elmúlt :). Magyarral tömegesen még nem találkoztam, de gondolom SpamAssassin megbírkózna a próbálkozókkal.
  • Tetsuo
    #19
    Vannak ám más szolgáltatók is.
  • JZO
    #18
    Freemail ? Ne röhögtess! A freemail-től meg lehet venni az aktív felhasználók E-Mail címeit darabnként 1 Ft-ért! 1 éve a kezembe is került egy 100.000-es lista

    Ha fizetsz a spam szűrésért, akkor szűrik neked ezeket, de a siker még ekkor sem garantált.
  • GABOR16
    #17
    Szívás
  • arty
    #16
    naigen, szépen szaporodik itthon is a reklámforma :(
  • Mipi
    #15
    Nagyon szemetek ezek a SPAM küldők. Beállítottam a freemailnél a szűrőket úgy hogy a RE: kezdődésű térgyneveket kiszűrje. Erre így küldik tárgyként! Re:[5] abcd Ez már szemétség! Sehogy sem lehet őket levakarni!
  • TeszteloPontHu
    #14
    És az a "vicces" hogy itthon is egyre jobban terjed az ilyen reklámforma, holott a törvény egyértelműen tiltja. Én naponta kapok legalább 1 magyar spamet.
  • HuHa
    #13
    Nem látom a kettő közötti logikai összefüggést, elmagyaráznád?
  • NEXUS6
    #12
    Ezt ki mondta?

    Éppen arról van szó, hogy amíg az emberek warezolnak, addig nem foglalkoznak a hülye spamezéssel.
  • HuHa
    #11
    Wareznek semmi köze a spamhez.
  • NEXUS6
    #10
    Ez tényleg érdekes, hol van oroszország, hol van ukrajna, meg a többi warez nagyhatalom?

    Lehet, hogy a warez nem is olyan veszélyes, sőt hasznos?
  • Wilddog
    #9
    Én wareztöltéssel próbálom csökkenteni a rájuk eső sávszélességet. :)
  • valaé valaé ná
    #8
    Nigéria ...
  • Sir Quno Jedi
    #7
    AZ USA úgyis ezt csinálja utóbbi (sok) évtizedekben !
  • Hedgehunter #5
    te sem monanad el a szomszednak hogy beleszartal a kertjebe..............
  • atlagember
    #4
    Ezt már tudtuk korábban is, hogy az usa küldi a legtöbb szemetet, s mint minden szemétgyártásban éls környezetszennyezésben, itt is az élen jár. Csak ezt nem nagyon hangoztatják.
  • Munch
    #3
    Nem a sok reklámtól fog összeomlani, hanem a reklámokat övező kémprogramoktól.
  • Ben C
    #2
    grat USA.
  • yy
    #1
    ez nem semmi. én mondom, ha nem csinálnak gyorsan valamit, amivel ezeket a disznókat meg lehet állítani, az egész internet csak egy reklámhálózat lesz, össze fog omlani!