31
Baten Kaitos
  • Ersiman
    #31
    A hangulata engem már az elején megfogott, ezért is kószálok benne, néha kicsit vissza is megyek, hátha valamit kihagytam vagy elnéztem.
  • Ersiman
    #30
    Még mindig a 3. sziget, nem volt most időm játszani, és ma még az AC városkámba is be szeretnék nézni kicsit.
  • Chojin
    #29
    Hol tartasz?
    Én most vagyok az 5. szigten és van a játékban pár angyon elvont dolog!
    De marha király játék, ajánlom mindenkinek!
  • Ersiman
    #28
    Szia Chojin!
    Kösz, azért átolvastam volna. A GameFAQs-on átnéztem egy-két leírást, szerencsére a legtöbb az alapok leírásával kezdi.
  • Ersiman
    #27
    Szia Chojin!
    Kösz, azért átolvastam volna. A GameFAQs-on átnéztem egy-két leírást, szerencsére a legtöbb az alapok leírásával kezdi.
  • Chojin
    #26
    Hi, meoindil vagy Ersiman! Az angol kézikönyv szinte használhatatlan, nincs benne semmi érdekes!
  • Ersiman
    #25
    Szándékomban áll azt is megvenni, de most jó lesz nekem a Baten is :-)
  • Animefox
    #24
    A Tales az jobb.... :D
  • Ersiman
    #23
    Üdv mindenkinek!
    Csak most sikerült megszereznem ezt a játékot, a gondom csak annyi lenne így hirtelen, hogy a manual csak németül van. Tud esetleg valaki egy helyet ahonnan az angol nyelvű manualt letölthetném,
    Előre is kösz a segítséget!
  • Ryo san
    #22
    Sephi:Küldtem privátot,légyszives nézd már meg.
  • Ryo san
    #21
    Keresek cserére Baten Kaitost,adnék érte Resident evil 4-et.Csak eredeti játszik:)
  • Sephi
    #20
    Eredeti vagy masolt?
  • Ersiman
    #19
    Itt nézz körül:
    Cheapboy
  • getsa
    #18
    sziasztok
    Keresem, de nem tatálom a játékot.
    nincs valakinek ötlete, hogy hol keresem?
  • Sephi
    #17
    Negyen? Uristvan :D
  • guardian hero
    #16
    szarnak nem szar de négyen játsszva az igazi. beszállhatok? :)
  • Sephi
    #15
    Es a FF CC is megvan de alitolag a xszar.... majd elvalik ezek utan :D
  • Gábor
    #14
    Utoljára magicben kártyáztam, azt szerettem. Meg a fura harcot is meg tudom szokni jó játékoknál.
    Te mázlista, két legjobb gc-s rpg megvan neked :)
  • Sephi
    #13
    Te nem tudod elkepzelni baszus milyen. Kepzeld el a FFX-et vagy a Chrono Cross grafikajat 1000x.

    Es a jatek harc hangulat... az mar mas teszta. Ha teccik a YuGiOh fele kartyacsata akkor imadni fogod.

    Es ott az a Tales Of Symphonia is a polcon vaze...
  • guardian hero
    #12
    melyik cégtől?
  • Gábor
    #11
    Elhiszem :)
  • Sephi
    #10
    Csak holnap erek haza de mar alig varom hogy leujek es jaccam!!!
  • Gábor
    #9
    Pont a tizennégyet sokallom a játékokért. Még szerencse, hogy Angilából 10k a játék, plusz 1,2k a szállítás öt napon belül. De még így is elég drága.
    De ne off-oljuk szét a topicot.
  • Sephi
    #8
    Figyej. Egy jo alapotban levo GC az 15000. A jatekot mar 14000 korul meg tudods szerezni es megeri.

    Igaz mar letezik GC chip is ami kb 17000 ft es aztan a jatekokat le lehet tolteni.

    Mar akinek jo.
  • Gábor
    #7
    Gondolkodtam, hogy beszerzem én is, csak ne lenne ilyen fránya drága minden cube game...
  • Sir Quno Jedi
    #6
    EZért halállal lakolsz ! :DDD
  • Sephi
    #5
    Nem mert exkluziv GC. Mondjuk nem is akarnam soha se latni Ps2-on mert ott az ultoso szep jatek a FFX es talan a Dark Cloud 2 volt szamomra. GC-en meg spontan akad 5 :D
  • Luiprima
    #4
    Ez pont nekem való lenne csak nincs GC-m :((( Ps2-re nem lesz?
  • joebacsi
    #3
    hmm, megyek is havert kirugdosni a rezi4 elől :)
  • Shadow_THH
    #2
    wow nem gyenge
  • Sephi
    #1
    Azon kedves olvasoknak aki valamennyire szerettek a Squaresoft fele Final Fantasy esetleg inkabb Chrono Cross grafikat , Yu-Gi-Oh fele kartya harc osszkeverve Real Time mozdulatokkal es hozza egy adag jo story azok surgosen rohanyanak GameCube-ot venni es ezt a jatekot hozza.

    Egyszeruen csodalatos! A Grafikat , semmi tulzas nelkul , lelegzetalitonak talalom. A Jatekmenek a megszokott FF fele mindenmerre balagok de a harc az eszmeletlen elvezetes :D

    Minden a kartyakon mulik pont ugy mint a fojjeb emlitett YuGiOh jatekokban de itt lassuk is hogy mi tortenik.

    Arrol nem beszelve hogy alig jacottam 2 orat mar egy tonna mini quest es mini gamet veltem felfedezni.

    A jatekban minden fizikai elem legyen az etel , ital , fegyver , ruhanemu stb stb. darabikra van "varazsolva" es kartya formajaban tarolhjak amig azokat elo nem hivjak es "materizalodnak" (tudom hogy nem igy irjak/modnjak de na).

    Szal ha egy sima alma kartyak kapunk es sokaig van nalunk abbol lassan ecet lesz. Ha egy mag van naluk abbol lassan kikel egy noveny es igy tovabb.

    Mar az elejen is hatartalan a sokoldalusaga.

    Tehat ezt a jatekot csak ajalani tudom mindeknek. Ha le akarnam irni akkor a kovetkezo jatekok "mix" -el elenek :

    FF gameplay (mozgas beszelgetes miegymas)
    Chrono Cross tajak es hatterek (csak ugy x100 -al butitva minden efektet)
    YuGiOh harcrendszer (csak mondom hogy lehet latni a harcot)

    Arrol nem is beszelve hogy ezt mind az elso 2 oraban fontam le es ugy jacottam hogy ovatosan. Aszongya a minimum jatekideje kb 30 ora ha sietunk es hogy vegig meglepetesek es uj dolgok hada var rank.


    Hurra!

    Tovabbi info BATEN KAITOS