705
DVTK
  • bakkerman
    #705
    Az NB2 legszebb stadionja lesz szerintem!
  • Odacsap77
    #703
    nagyon bíztató ez az év, szerintem ott leszünk a top3-ban év végén

    Mondjuk grumics-ot gyorsan el kéne felejteni, meg griffiths mellé még egy csatárt venni és akkor biztos is lennék benne
  • mooo
    #702
    Amilyen játékot produkálunk mostanság aligha...
  • Odacsap77
    #701
    Kupát behúzzuk?
  • mooo
    #700
    Nyugodjon békében! :(
  • Grove4
    #699
    Elhunyt Rakaczki Bence! Isten nyugasztalja! :(
  • krysztasz
    #698
    A mai nap végén zárják a jelentkezést.Aki Diósgyőri drukkernek vallja magát, jelentkezzen a link alatt lévő email címem, szeretnék megtudni, hogy mennyi Diósgyőr szurkoló van:
    http://www.boon.hu/nagy-dvtk-drukker-szamlalas-os
    trom -alatt-a-haromezer/2278520
  • mooo
    #697
    Ezt pedig egy legenda emlékére
  • mooo
    #696
    Nem tudjátok,hogy a Fradi meccsre mikortól lehet venni a jegyeket?
  • HRC Dodi
    #695
    Tipikus hozzáállás.. mást nem lehet várni..

    Az meg, hogy már az ország legjobb szurkoló tábora is így áll hozzá a dolgokhoz, hát nagyon sajnálom.. ez olyan dolog volt amire büszkék lehettünk, MI MISKOLCIAK, most már lassan ez se lesz. Tönkre teszik a dolgokat egyes emberek.
  • DeerHunter01
    #694
    Idáig is nagyon sokan sejtettük, hogy Szentes beleszól a dolgokba, ugyanúgy, mint amikor Benczést üldözték el innen, most már ez nem kérdés.
    Bár úgy vagyok vele, hogy szarok az egészre, tavasztól úgysem járunk/járok meccsre...
    Jó lesz minden hazain ülni a kocsmába...még idegenbe sem lesznek jó túrák, hisz a fradinál jelenleg is van szurk. kártya, újpesten meg tavasztól lesz, győr is kilőve
  • mooo
    #693
    Sisa nyílt levélbe pakolt ki.
    Szánalom ami most itt folyik... Nektek mi a véleményetek?
  • DeerHunter01
    #692
    "Valami véget ér valami fáj." Köszönjük dudáshunor meg körmendizoltán féle vezetőségnek, hogy szartok azokra a szurkolókra, akik - számukra - súlyos tízezer forintokat költenek az idegenbeli túrákra, akik végigéneklik a meccset, akik hangulatot teremtenek ebben a silány, bundázással teli bajnokságban. Tavasztól majd szurkoljon a grill-terasz meg az egész ülőszektor és a divatréteg, mert hogy mi nem leszünk ott a meccseken, az fix. Nézzétek kamerán, hogy valaki eldobja a söröspoharát és büntessétek meg százezrekre, tiltsátok ki a stadionból, tekintsetek minden szurkolóra bűnözőként, mert köztük még van összetartás, ami ebben az országban már szinte ismeretlen fogalom. Dugjátok fel a kártyátokat meg a kameráitokat, mi ebből nem kérünk!
  • Odacsap77
    #691
    16:20 kor vettünk 2 jegyet, akkor maradt még kb. 20 db jegy..

    pontosan hányra ér a Diósgyőri vonat a keletibe vasárnap?
  • DeerHunter01
    #690
    Igen.
  • Odacsap77
    #689
    Én biztos, hogy megyek vendégbe most hétvégén, valaki jön innen?
  • DeerHunter01
    #688
    Haladás az kemény menet lesz...most lehet bizonyítani.
  • bakkerman
    #687
    köszi!
  • DeerHunter01
    #686
    Duna TV adja.
  • DeerHunter01
    #685
    Reméljük a legjobbakat, nagyon 3 esélyes szagú a meccs. Egyébként most olvastam, hogy október végére lehet kész lesz a szurkolói kártyás rendszer, szóval onnantól bojkottáljuk a meccsre járást.

  • bakkerman
    #684
    TV adja a meccseteket?
  • mooo
    #683
    Szánalmas amit művelnek,de ezt már sajnos megszokhattuk.Ennek ellenére én nagyon kíváncsi vagyok a mai produkcióra,hogy sikerült-e fejlődni a a nem túl jól sikerült felkészülési meccsek ellenére is,csak este 7 még igen messze van,félek hogy "elázok" mire odaérek
  • DeerHunter01
    #682
    Nekem már a kedvem elment, mikor reggel olvastam, hogy pirozni sem lehet a rendőrök miatt. Meg amúgy is be kell jelenteni előtte 80 évvel.
  • mooo
    #681
    Ej,de sokára lesz még 7óra :S
  • DeerHunter01
    #680
    Eger feljutott, lesz egy jó kis túránk elég közel!
  • DeerHunter01
    #679
    majd jövőre!
  • mooo
    #678
    Most értem haza és hogy őszinte legyek néha égnek állt a hajam... Tulajdonképpen elégettek lehetünk a szezonnal,de ezzel a védelemmel csinálni kell valamit,mert iszonyatosan sebezhető és "gólképes".
  • Odacsap77
    #677
    azt a kurva eget valami csoda ami történik!!!!!!!!!!!!!! JELENLEG MI ÁLLUNK EURÓPA LIGÁT ÉRŐ HELYEN!! Fordított a pécs, a fradi 10 perc alatt, könyörgöm minden maradjon így !!!!!!!
  • DeerHunter01
    #676
    honvéd úgy láttam rohadtul nem akar EL-t, lehet lebundáznak aztán mehetünk mi....mekkora ünneplés lenne te jó Isten...
  • Odacsap77
    #675
    Ha kikap a Honvéd, (amire nincs esély, kivéve ha a kibaszott pécs legalább az utolsó meccsen össze szedné magát.. és b.bajzátnak össze jönne minden..) ha a paks otthon x-elne a ferencvárossal (akkor, ha a fradi legalább az utolsó meccsen a múltkori vereséget el tudná feledtetni..) siófok - kecskemét na ez egy ki-ki meccs 50-50 % lesz.. de itt egy x a leg reálisabb az a baj.. bár érzésem szerint nyer a siófok.. és 5. -ek leszünk, mert a Honvéd le X-el..
  • Odacsap77
    #674
    Na kurva jó.. 2. percben vezetünk erre így kiszopunk a hajrában.. majd jövőre..
  • DeerHunter01
    #673
    EL-nek lőttek.
  • DeerHunter01
    #672
    nem tudok menni sajnos a meccsre helyhiány miatt, így kénytelen vagyok majd tv-ben nézni, meg kell nyernünk, nincs más választás
  • Odacsap77
    #671
    de, ha a Paks pontot veszít majd a fradi vagy a zete ellen, és a honvéd kiszopik a debrecentől akkor a honvéddal pont egyenlőség, egymás elleni ugyan az, több győzelmünk meg nekünk van.. :D persze mindez csak akkor él, ha most hozzuk haladást és vasast..
  • DasIsFuck
    #670
    hajrá nagyon szurkolok h meglegyen az a 4. hely
  • Odacsap77
    #669
    Igen, de sajna még akkor se lennénk ott, mert ha még a Honvéd ki is kapna otthon, akkor pont egyenlőség és akkor meg ők lennének elöl, mert rúgott gólokban ők a jobbak.. :/ (vagy mi számít itt? többi meg egyenlő.. :/ )

    Nem beszélve arról, hogy a kecskemét is hozni fogja meg a paks is az elkövetkezendő 2 meccset.. tehát itt nagyon kevés esély van az EL-re.. sajnos..
  • DeerHunter01
    #668
    Ez a haladás elleni meccs nagyon kell. Vasast itthon meg kötelező megverni.
  • Odacsap77
    #667
    miből tartana kifizetni buszonként kb. 150-200e lenne max, és akkor 5 buszt, buszjegy meg 2000.. vissza jönne a fele, benne lenne nekik pár százezerbe, de legalább támogatják a szurkolókat.. na mindegy..

    Kizárták a Győrt, a Debrecen a Diósgyőrt küldené az EL-be.. olvasd el
  • DeerHunter01
    #666
    meg mellé kaja, pia...
    vezetőség igazán vehetne pár buszt aztán olcsón vihetnének, esetleg ingyen.......aprópénz lenne nekik, de inkább idióta családnapokat szerveznek
  • Odacsap77
    #665
    ezaz, hogy kurva drága az út.. :/ + jegy.. bár gondolom max 1000 ft-lesz