16
Undertow
  • winnie
    #16
    a titanicon nem szoktak feliratos filmek lenni, csak azok, amikről tudni, hogy forgalmazásba is kerülnek - egyrészt drága lenne feliratosítani a kópiát, másrészt ezek a kópiák ún utazó kópiák, amelyek másnap már mennek a film következő fesztiváljára.
  • Gerzson
    #15
    én ma láttam a filmet. szerintem érdemes megnézni, na persze, ha lesz még rá lehetőség. nem tudom, hogy a tartalmát leírjam e... még április 10-ig lesz ez a titanic fesztivál, és szerintem érdemes minél több filmet megnézni, mert mondjuk nem vagyok nagy mozibajárós, de amiket a sima mozikba szoktak adni, hááát.... és elég szomorú, hogy épp ezeknek a filmeknek még egy feliratot sem tudnak alárakni...
  • burkusdió
    #14
    oh, értem, és felirat várható hozzá, vagy kezdjek el egy intnzív angolkurzust kimondttan filmfordításra? ;)
  • winnie
    #13
    már kijött a dvdrip - temp12345-öt kéne zaklatni, ő szokta ezeket felrakni.
  • burkusdió
    #12
    én nemrég (Húsvét hétfőn) néztem meg barátok között a Pillangó hatást és a 11:14-et, azok nagyon jók voltak...
  • Taranov
    #11
    Én is rég láttam már nekem tetszőt, legutóbb az Aviátort, a Millió dolláros bébi csak arra volt jó, hogy elijesszen a bokszmeccsektől.
    Már jó lenne valami Jack Nicholson-os film :))
  • burkusdió
    #10
    én most ki vagyok éhezve jó filmekre... ;)
    éppen most néztem a Mission Impossible 2-ből kb 30 percet, feljöttem és úgy megörültem,hogy egy szar film után van egy lehetséges jó :))))
  • Taranov
    #9
    Ja, filmdráma, akkor nem thriller, erre nem figyeltem.
    A Billy Elliot tetszett anno, majd talán ezt is megnézem.
  • burkusdió
    #8
    hájah ;)

    te a Bithumen-es winnie vagy?
    ha igen, esetleg tudnál információkkal szolgálni afelől,hogy mikor kerül fel egy relase az oldalra ebből a filmből?
  • winnie
    #7
    megelőztél:)
  • burkusdió
    #6
    az az igazság,hogy semmi információm nincs a filmről, tartalmáról, csak annyit tudok,hogy jó, ezért is nyitottam ezt a topikot
  • winnie
    #5
    én tudok:)

    a filmet nem mutatták még be itthon - csak a titanic filmfesztivál keretében adják/adták most.
  • Taranov
    #4
    Ez lélektani film vagy inkább "az erőszakos nagybácsi megöli a gyereket 13 késszúrással" típusú?
  • burkusdió
    #3
    ezek szerint félreinformált vagyok:
    Az Áramlat című filmet április 1-jén, pénteken 17 órakor a Toldi moziban, illetve április 3-án vasárnap 19 órakor az Uránia Filmszínházban vetítik a Titanic filmfesztivál keretében.


    Az info innen származik
  • burkusdió
    #2
    MGM
    Trailer
  • burkusdió
    #1
    Nah szóval...

    Áramlat
    Undertow amerikai filmdráma, 107 perc, 2004
    12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott

    Börtönből szabadult erőszakos nagybácsi keseríti meg csonka családunk helyzetét, ám a kezdeti riadalom után a gyerekek kézbe veszik az irányítást. Billy Elliot felnőtt és az angol kisvárosból a tahó amerikai délre költözött!

    Az infók innen származnak

    Ki mit tud erről a filmről?
    Esetleg látta is már valaki?
    Én azt hallottam róla,hogy Magyarországon összesen csak 2 moziban adták le...