45
Splinter Cell: Chaos Theory
  • RED BULL F
    #45
    fontos kérdésem lenne. a PS2 verzió COOP módját toljuk és ott van egy pálya amely végén van egy bomba, amit hatástalanítani kell. na azt hogy a görcsbe kell megcsinálni?
  • Lara Snake
    #44
    The NSA Training Program
    Lesson 1: The Omega Punch Strike
    Lesson 2: The Shadow Backstab
    Lesson 3: The Amazing Slash
    Lesson 4: The Inverted Neck Break
    Lesson 5: The Water Stealth Attack
    Lesson 6: The Sticky Shocker
    Lesson 7: The Sticky Cam Gas
    Lesson 8: The Frag Grenade
  • Elemusz
    #43
    Hellosztok!

    NEm tudja valaki hogy honnan lehet leszedni hozzá kódot?

    Előre is köszi!
  • attila117
    #42
    csa én leszedtem és kér vmi kódot mikor rá katintok az exe re hogy induljon a game
  • Samspye
    #41
    Sziasztok!

    1 évi várakozás után végre újra megkérdezem MŰKÖDIK MÁR A COOP MÓD RENDESEN? ÉS NEM DISCONNECTEL? :) ennyi idő után már csinálhattak von avalamit remélem ige.
  • koTOM
    #40
    eladó ps2-re eredetiben a sc:chaos theory(3000) ha érdekel vkit írjona [email protected]
  • bohocotto
    #39
    végigcsináltam CHAOS THEORYT!!!NAGYON BARÓ!
  • bohocotto
    #38
    SZIASZTOK.iSMERI VKI A HIDDEN AND DANGEROUS 2-T?kÉREM JELEZZE,MERT SEGÍTSÉG KELLENE?nAGYON FONTOS 4KÖSZÖNÖM SZÉPEN
  • bohocotto
    #37
    sziasztok .végigcsináltam a pályát,ahol a hajón vagyunk.Leírás szerint.Már mondták,hogy menjek a kivonási ponthoz.Ott vagyok,de nem tok kimenni!Nem reagál semmire,sehol!Hogyan tovább?Köszönöm.
  • Ioles
    #36
    Ezzel rögtön érteni fogod a játékot:)
  • bohocotto
    #35
    Kösz a segítséget.Most azán tudom mit kell csinálni!!Egyébként nem részletezhetem a dolgot,azért írtam csak ennyit,gondoltam az értelmeseebje megérti!Majd máskor litániát írok a kedvedértBocs. Azért leírhatád,ha nem esik nehezedre. Köszi
  • mike0013
    #34
    neked ez a játék nem való "mindenki halott"
    ebbe nem az a lényeg, hogy mindenkit kinyírj, pff
  • bohocotto
    #33
    mit kell csinálni a 2. pályán(hajós),ha már mindenki halott,a ládák megvannak,az első feladat hiányzik,csak nem értek angolul?köszi
  • bohocotto
    #32
    sziasztok.hol lehet 104 -es verziót letölteni?megköszönném.ottó
  • Lumixxx
    #31
    ELADÓ! KIFOGÁSTALAN ÁLLAPOTBAN EREDETI PS2 JÁTÉKOK:
    a lemezek karcolásmentesek, de még némelyiken a borító is, egyik sem Platinum!

    - GRAN TURISMO 4 - 5.000 FT
    - SPLINTER CELL CHAOS THEORY - 7.000 FT
    - METAL GEAR SOLID 3 SNEAK EATER - 5.000 FT
    - METAL GEAR SOLID 2 THE SONS OF LIBERTY +making of MGS2 dvd - 3.000 FT
    - SPY FICTION - 3.000 FT
    - TEKKEN 5 - 4.000 FT
    - COMMANDOS 2 - 3.000 FT

    EGYBEN 27.000 FT

    E-mail: [email protected]



  • HuNZoLo
    #30
    figyusztok mi a különbség a sima és a gyűjtő kiadás között mert most fogyott el a gyűjtő pedig ugyanannyi lenne mint a sima . várjak míg jön új szállítmány ?
  • mila69en
    #29
    vagyis nins vége vissza kell menni a lifthez azt ott van vége
  • mila69en
    #28
    na mégis csak van mentésem
    1.start main server - 2.jobra az 1.melett ahol az öreg is áll - 3.ott van ahol kettö is van tök egymás melett és velük szembe is van egy a szembelevő lesz az - 4.ugyanaz mint a 2. de ezt az öreg ugyis meg nyomja - 5.ott van ahol a kettö van egymás melett ha szembe álsz vele akkor a baloldali - 6.ott van a 2. melett a sarokba van ott valami kissebb gép de ezt is nyomja az öreg - 7.ugyanott ahol az 5. csak mkost a jobboldali - 8.ez leg hátul van be van kerítve a vasráccsal ezt is nyomja az öreg - 9. közvetlen a start main server melett balra

    ennyi több nins utána már csak oda kell menni a 6. hoz és vége a pályának
  • bobo11
    #27
    vazze én meg mán az eljén fejbe löttem az öreget,azért köszi
    üdv
  • mila69en
    #26
    huh hát ez elég nehéz lesz leirnom nins onnan mentésem és már nem non emlékszem a szoba elrendezésére

    de aza lényeg hogy 1et te kapcsolsz 1et meg az öreg kezzd azzal a géppel amelyikre restar szervert ir (sorry de végig kell próbálgatnod) utána megy az öreg nyom 1et és jössz te ha netán rosszat választasz akkor lehet hallani, hogy leállnak a gépek meg az öreg is pofázik valamit szal az egészet újra újra be kell nyomni a restart szervert és most válassz 1 másikta mint előtte igy rá jössz a sorrendre
  • bobo11
    #25
    oszt meg légyszi
    üdv
  • mila69en
    #24
    én már rájöttem már tul jutottam
  • Microcosmos
    #23
    Meg ne vedd! Töltsd le Innen!
  • bobo11
    #22
    még én is a serveres résznél vagyok már 1 napja, grrr vazz
    valaki ?????
    üdv
  • Shadow_THH
    #21
    alusznak az opok
  • mila69en
    #20
    sikerült meg csinálnod a szerveres részt most én is ott szívok és nem tom mit hogyan már kénytelen voltam fejbe lőni az öreget annyit pofázott de azt nem mondta volna, hogy te hüle ne azzal a géppel kezd

    help
  • mila69en
    #19
    valaki látta xbox-on és PS2-n is a gámát érdekelne, hogy a 2 között mekkora a külömbség néztem IGN-n
    PC:9.6 pont
    XBOX:9.6 pont
    PS2:8.4 pont
    ennyire elmarad-t volna a ps2-s verzió a xbox-tol
  • Lammer at Work
    #18
  • Solid Snake
    #17
  • mila69en
    #16
  • REAL_CIÁN
    #15
    PC-sek!

    Mikor fogjátok megérteni, hogy egy konzolos azért nyit egy ugyanolyan topikot a konzolos fórumban, mert SEMMI KEDVE végigolvasni 6000 hozzászólást arról: hogy nincs hang, miért nincs kép, honnan lehet letölteni, miért szaggat, miért nem szaggat, mikor jön a patch, miért fagy, miért 12 fps a 6800 Ultra alatt.

    Nem, egy konzolos ezekre kurvára nem kiváncsi, őt csak a játék érdekli, így nyit egy topikot külön a konzolosoknál.
    Ha valakit ez zavar, az menjen és telepítse fel a legújab drivert, az majd levezeti a feszültségét.
  • Luiprima
    #14
    Én be se nagyon szoktam nézni a PC-s topicokba nagyon helyes hogy itt is van ilyen.
  • mila69en
    #13
    de itt a konzolosoknál nem
  • Shadow_THH
    #12
    3-ik ilyen topic még csak :)
  • mila69en
    #11
    miért ne lenne meg? már egy ideje meg van
  • Sephi
    #10
    Hulyegyerek. Mar 1000x meg volt beszelve. Faszt sem erdekel ki mit nyit a Pc-es topikba.

    Ez konzol nem Pc es punktum.
  • rezsofiz
    #9
    Uristen ..... Nézzétek már meg. Ez a konzolosok foruma.....
  • UNREG
    #8
    Miért ne lenne meg? Már rég kijött PS2-re és X-re.
    Miért zavar, ha a konzolosoknál is van egy ilyen topik?
  • Random work
    #7
    Inkább ismerd el, hogy elcseszted.
  • tigeroo
    #6
    itt szerinted meglesz..??!
    omg