7
A MATÁVon kívül tudtok valami ISPt Pest XIX kerületben?
  • Borg
    #7
    Azért remléem Biharbasznád-Alsónak nem nyitunk itt külön topikot...
  • SoDI---
    #6
    Miért gond az?

    Én a lakásomban választhattam bármilyen ADSL-szolgáltató, és akármilyen Chello-csomag közül.

    Én Axelero ADSL Play-t válaszottam.
    Jó az!
  • Rafaelo
    #5
    emktv ja szídják mint a szart :I nemtom még van e a lehetőségük haggyátok ki szerintem
  • ThePartyFace
    #4
    Az itteni kabeltevenek is van valami netcsomagja aszem...
  • Rafaelo
    #3
    nekem adsl axelero kispesten más lehetőség szerintem nincs
  • HiPPoNaX
    #2
    A matáv maga nem ISP, maximum adja vonalat azon szolgaltatoknak, akik vmi betarcsazasos szolgatatast nyujtanak (pl. analog modem, ISDN, ADSL). Ezek mindegyikehez szukseges vezetekes telefonvonal, az az egyetlen dolog amit direktbe a matavnak fizetsz, a tobbi mar a netszolgaltaton mulik (jol mukodo datanet DSL elofizurol tudok pl. azon a kornyeken). Amennyiben ezert nem akarsz vezetekes telefont bekottetni/fizetni, akkor jonnek a kulonbozo alternativak, mint pl. kabel (esetleg chello bar az egy sz@r), mindenfele wireless csodak, de ezekben konkret tapasztalatom mar nincs.
  • John Wayne #1
    Hali, nem tudtok valami emberbarátabb szolgáltatót a MATÁVon kívül Pest XIX kerületben? (1191 irsz, a Határ utcai metrómegálló fele.)
    A MATÁV brutál drága. Itt Miskolcon én itt kapcsiból 3-ból választhatok csak a lakosságiak közül, állítólag ott meg csak MATÁV és kész.
    Ha az őslakosok közül valakinek volna ötlete, please let me know.