40
finito
  • [HUN]FaTaL
    #40
    pedig jó móka lett volna:( mehet át konzolba
  • Carlos
    #39
  • burkusdió
    #38
    nem kell kiröhögni,egy csekély félreírás volt :PPPP
  • M@TriX
    #37
    jah én is azt hallottam, mondjuk még az E3 -at megvárhatjuk hátha, de szinte 100%, hogy csak konzolra jön ki.. :(
  • UNREG
    #36
    Azóta törölték pc-ről a projectet.

    Ez a topik is mehet át a konzolosokhoz...
  • grebber
    #35
    Elvileg PC-s video.

    187 Ride or Die E3 múvi
  • báttyó02
    #34
    jajj minnyár elsirom magam...mostanába valahogy hozzászoktam ehhez :@@
  • Csuhai G
    #33
    187 Ride or Die - törölve!

    [2005-05-14 @ 21:14 - Berkenye]

    Az Ubi Soft a 3D Gamers kérdésére sajnálattal közölte, hogy a 187 Ride or Die című autós lövöldözős játék PC-s fejlesztését leállították, ám annak okát nem árulták el. Ennek ellenére a fejlesztés konzolos fronton folytatódik és valamikor nyáron megjelenik Xboxra, PS2-re, valamint GameCube-ra is. -Gamestar
  • grebber
    #32
    187 Ride or Die cancelled

    After observing that the PC version of 187 Ride or Die was missing from recent announcements and media releases of this urban 3D action driving and shooting game, we contacted Ubi Soft about its status, and received confirmation that it "was canned for PC a little while ago." Consequently, we have now removed our game section for this title.

  • M@TriX
    #31
    de úgy tűnik, de most ez a neve az 100 :)
  • Serpa
    #30
    ez nem azonos ezzel?
    csak megváltozott a neve.
  • M@TriX
    #29
    akinek ami :)
  • mike369
    #28
    anál a gyereknél? komoly gondok vannak!
  • Carlos
    #27
    Anál?
    Nem inkább annál?
  • mike369
    #26
    szép...
  • M@TriX
    #25
    aminek kialakulásában persze a szülőknek is van jelentősége valszeg.
  • M@TriX
    #24
    ha valaki figyelmét elkerülte volna, akkor iTT olvashat egy cikket is.
  • dardevil
    #23
  • M@TriX
    #22
    na összedobtam egy bannert neki....
  • Istencsászár
    #21
    lehet itt vitázni hogy igymeg ugy de rajta vannak a dobozon +18 stb...
    nem a fejlesztűk a hibásak a bolti eladók szülők ( figylejenek oda hogy mivel jáccik a kis kölök ne csak a pénzt adják oda neki hogy nesze vedd meg ittvan xy szé)
  • Jimmyke
    #20
    Jajj DB... Nálam idősebb haverom is azt nézi...
  • burkusdió
    #19
    én pedig azt akartam elmondani,hogy anál a gyereknél komoly gondok vannak, aki nem tudja saját magától belátni,hogy a bűnöző életmód rossz...
  • Thanatos
    #18
    miért a bünőző életmód nem egy jó játék???
  • neuro
    #17
    Nagyon félreértetted amit mondani akartam: persze hogy a szülők felelőssége, ha egy gyerek puskával lövöldözik az iskolában - a hiba ott van, hogy az ilyen játékok úgy mutatják be bűnöző életmódot, mintha az egy jó játék lenne. Ugyan úgy, mint az a romalövöldözős baromság: nem az erőszak volt a probléma, hanem a mondanivaló.
  • burkusdió
    #16
    a hiba forrását nem kell másra kenni (itt gondolok az ilyen gamék fejlesztőire, stb...), ugyanis ha egy gyerek egy ilyen játékot vesz alapul, és az ilyen agresszív életmódot fogja követni, akkor a hibát a szülők nevelési módszerében kell elsősorban keresni...

    bármilyen jó képességekkel rendelkezik az a gyerek, ha a szölőknek olyan a nevelési módszere nem a legjobb, lehet abból a gyerekből gyilkos, és akármilyen elveszett drogos bandatag...

    biztos midnenki emlékszik még, amikor a híres, vagyis inkább hírhedt Dragon Ball bekerült a magyar televíziózásba, mennyi gyerek vette alapul ezt a mesét...
    ez annyiban kapcsolódik a mondandómhoz,hogy ha egy szülő nem veszi észre azokat a jeleket, vagy nem akarja tudomásul venni azokat a jeleket, amik arra utalnak,hogy a gyermeke nem tudja megkülönböztetni a rajzfilmet a valóságtól, akkor ezen a szinten már teljesen mind1,hogy a gyerek kezébe kerül egy ilyen játék, avagy sem
  • neuro
    #15
    Nincs bajom a lövöldözós játékokkal, csak azzal, hogy azt próbálják eladni, hogy gengszterkedni "cool" dolog.
    Ezt is lehet jól csinálni (lásd Mafia), de ez a játék csak az erőszakról szól.
  • _Atti_
    #14
    ha jo kezelhetősége,irányitása lesz lehet hogy el lehet majd vele szorakázni..nem hiszem hogy tul uttörő játéknak szánnák amugy se:)

    amugy Ubisoft..olyan nagyon szar nem lehet

    az 'agressziv játékok hatása' témát pedig csodálkozom hog itt egy ilyen stuffra jön elő,amit láttunk már milliószor más formában..
  • M@TriX
    #13
    "sok bolondnak fegyvere is van." ez a hiba inkább, itt nálunk is van pár darab (csak nézz megy mónikasót) csak nincs stukkerük (szerencsére)

    de ezt akármelyik ilyen stílusú játék topikjába lehetne mondani, de ezzel nem lehet mit csinálni, erre van igény, ezt csinálják.
    Ez így van elszarva.
    a megoldást rá énsem tudom, de speciel rám az ilyen gémek nincsnek hatással. A CS-ben simán fejbelövöm az ellent, de a valóságban ha vért látok engem úgy kell összesöpörni... szóval ez eléggé öszetett probléma ahhoz, hogy most itt megoldjuk.. :) sztem
  • neuro
    #12
    És akkor csodálkoznak ha a sok kis hülye egymást lövöldözi a suliban az apjuk Armalite-jával. Valahol olvastam, hogy Amerikában nem az a baj, hogy sok a bolond, hanem az, hogy a sok bolondnak fegyvere is van.
  • M@TriX
    #11
    a 2004-es E3-as videókat láttam, annyira nem tűnik gáznak, mondjuk a videók régiek szóval majd meglátjuk...
  • grebber
    #10
    Majd meglátjuk.
  • Metwork
    #9
    és a fizika is nulla lesz
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Ez sztem. a nemzeti tanterv része lehet még az idén !
  • M@TriX
    #7
    jah, a cikk hamarosan olvasható lesz majd az SGn....
  • M@TriX
    #6
    gondolom mind2. :)
  • Istencsászár
    #5
    alap legjobb:D
  • neuro
    #4
    erre kell tanítani az amerikai kölyköket: erőszak, száguldozás, lövöldözés, bandaháborúk
  • Jimmyke
    #3
    Te vezetsz, vagy te lődözől?
  • Sir Quno Jedi
    #2
    AZé nem sámedli, hogy hogy lehet ilyen homályt berakni horizontnak...

    De legalább ez is szép IQ-fájter gamma leszen !
  • M@TriX
    #1
    A játék egy erősen akciódús autós játék lesz. A főhős, Buck (Larenz Tate) Los Angelesben éli az alvilági emberek mindennapos életét gyönyörű lányok és dögös autók között. (Vagy dögös lányok és gyönyörű autók között?) Dupree a helyi alvilág vezetője, akinek territóriumát meg akarja kaparintani Cortez (Noel Gugliemi) és a bandája. Mindössze annyi feladatunk lesz, hogy ebben megakadályozzuk. :)