16
  • Slartibartfast
    #16
    Mi van, ha nem írj ki, hogy OK? Akkor honnan tudod, mi a baj? A normál kötéseken legalább lehet tudni, mi a baja:
    hó ment alá
    túl gyengére/erösre van állítva
    nem jó cipömérethez van beállítva
    el van törve
    ...

    Itt meg, mit ír ki? pls reboot?

    Sosem tudhatod, h az elektronika xart e be, vagy meg fogsz halni.
  • dondore
    #15
    a porsche lecre illik;)
  • SirMaci
    #14
    "Csak így tudom elképzelni a síbaleseteket."
    Mármint az olyan síbaleseteket amik a kötés rossz beállításából adódnak pl.: nem oldott le maikor kellett volna.
  • SirMaci
    #13
    Szerintem ennek az OK feliratnak akkor van értelme, ha a kötés méri a testsúlyodat is. Akkor lehet5 a kötés rosszul kötve, ha nem a testsúlyodhoz igazítod. Csak így tudom elképzelni a síbaleseteket. És ez a processzoros izé akkor érvényesülne, ha a sícipődhöz igazítja a kötést és a testsúlyodhoz állítja az esésnél a kioldást. De mivel ezeket csak egyszer kell beállítani... akkor meg minek?
  • Ceb
    #12
    Miért kell a sílécről az autóra általánosítani, azért nem ugyanaz.
  • HUN Tick
    #11
    hát azért ez nem így van, gondolom te még sohasem vezettél......
  • UNREG
    #10
    Így van, az egész egy marketing, egy újabb pénzlehúzás.
  • UNREG
    #9
    "És mégis mennyien halnak meg mert szarul kötik be. Nem lehet ez olyan nagy marhaság"

    Ez egy tipikus mondat volt egy olyantól, aki nem tud síelni, ne haragudj. :))
    Senki nem halt még bele, hogy "szarul kötötte be".
    Ha ismernéd a kötéseket, tudnád, hogy működik a dolog. Egy korszerü kötés vagy köt, vagy nem köt, nincs köztes állapot. Ha köt, akkor olyan mint a beton. Ha nem köt, mert rosszul léptél bele, vagy túl sok hó maradt a cipődön, akkor az első méteren kiesel belőle, azt meg észreveszed, ugye. :))

    Meghalni nem a kötés miatt szoktak, hanem mert fejjel rohansz a fának, vagy beléd rongyol egy őrült, vagy kimész a lezárt részre és elvisz a lavina.
  • hopp
    #8
    igazad van. az autóban az összes műszer baromság, mert aki tud vezetni, annak nincs rá szüksége.

    ha mindenki így gondolkozna, akkor még mindig a tűz körül ugrándoznánk.. ;)
  • Troppauer
    #7
    Mindig lesz olyan, aki az ilyen cuccokat megveszi, mert van rajta kijelzo :)

    A kovetkezo verzio szerintem beszelni is fog.
  • Deniboj
    #6
    Az árát elfelejtették odaírni, 300.000 körül láttam.
    Maradok a sima flex kötésnél. :)
  • Troll
    #5
    Pistike, mivel este elfelejtetted feltölteni a sílécedet, most itthon maradsz!
  • hPi
    #4
    Még jó, hogy "mindenki" úgy születik, hogy tud síelni. S persze az is jó, hogy "mindenki" szuper-talentum, aki 3 próbálkozás után akár az olimpiát is megnyerné.
    Ha biztonságot nyújt embereknek, s csak pár embert megment a kórháztól vagy rosszabbtól, akkor igenis jó találmány.
  • Pézsmapocok
    #3
    És mégis mennyien halnak meg mert szarul kötik be. Nem lehet ez olyan nagy marhaság.
  • Mipi
    #2
    Na ebben igazad. Mekkora marhaságot találtak ki!
  • p00h
    #1
    ettől nagyobb baromságot még nem is hallottam... aki tud sielni tudja h felesleges ez a kütyü