16
  • FTeR
    #16
    értem én, de akkor is szánalmas
  • h4x0r
    #15
    Windows XP Redneck Edition: Wher' ya wanna go todah'? :-)
  • pemga
    #14
    Arról nem is szólva, hogy vajon hány darabot tudnak egyáltalán eladni belőle, mivelhogy az egész csak egy generált valami. Aki ért hozzá, ugyis azzal kezdi, hogy feltesz valami normális lejátszót, akármelyik edition-t is veszi meg. Viszont a fogyasztóvédelem tudja verni az asztalt a boltban, ha nincs belőle, tehát muszáj legyártania és kiszállítania őket. Vicces...
  • pemga
    #13
    Szerintem félreérted. Az EU piszkálja az MS-t, tudja jól hogy nem tudja olyan egyszerűen elküldeni. Arra játszik, hogy magától tesz valami hibát, vagy besokall. Mert ha már a boltokban van, akkor most vissza kell hívni az _összeset_, újra kell nyomni minden papírt, dobozt, marketing-cuccot, stb. Pláne, hogy országonként _különböző_ minden része. (Míg ugye US-ben nincs redneck edition, meg whitecollar edition, addig EU-an minimum 10-15 különféle nyelven külön meg kell csinálniuk.) Ez jelentős kiadás, pláne késlekedés. EU szerintem kifárasztásra játszik. És nem ő az első aki hasonló trükkökkel próbál távoltartani US termékeket. (Japánok is pont ezt csinálták II. vgh után, és most Kína is ugyanezt követi.) Itt már régóta nincs szó magáról a Winről :D.
  • Axon
    #12
    Vegyük ki belőle az IE-t, az Outlook-ot, a MP-t, aztán hívjuk mondjuk DOS-nak
  • pascal
    #11
    LOL
    Tegye fel a kezét akinek eredeti Windowsa van. Aki nem tette, ne pattogjon.

    Az EUnak pedig lehetne annyi esze, hogy dobja a szoftversbadalmakat és jelentősen megtámogatja az opensource közösséget.
  • Keldor
    #10
    csináljon már az EU akármit az XP-vel!
    de ha a Longhorn-ba is bepofáznak még a megjelenés elött!!
    akkor:
  • hornbali
    #9
    De nem, a tökéletes név Windows XP EU Edition.
  • asysoft
    #8
    Neeem, az megint félrevezeti a vásárlót, hátrányosan tünteti fel, stb. Windows EXP?:D Ez már jobbnak tűnik:D
  • FTeR
    #7
    eh, az M$ hülyét csinál EUból. EU meg azt hiszi ők a kemény legények. Tipikus okos enged... M$ről tök az virít, hogy jól van euka legyen igazad.
    Már másodjára vagy harmadjára tesz úgy keresztbe, hogy közben végig az EU döntését követi :D
  • rolika
    #6
    megmondom én a frankót: legyen win xp LIMITED EDITION
  • NEXUS6
    #5
    Ja, meg az outlook is mehet a p-be.
    Ha ezeket kihagynák, meg a regisztry távoli elérését alapból letiltaná meg egy két hómjúzernek tök felesleges rendszer szolgáltatást is kikapcsolva telepítene talán még biztonságos is lenne.

    Lehet hogy tök hüleségnek tűnik az amit az EU csinál, csak éppen ez egy tök hüle szitu, amiben nem lehet jól dönteni. A M$-t mint a piac egyetlen szignifikáns résztvevőjét, csak nem tilthatják ki mondjuk 1 évre a piacról, azért hogy bűntessék a geci üzletpolitikáját.
  • galocza
    #4
    ha kiszedik az ie-t is, lehet hogy meg is veszem 8)
  • Equ
    #3
    szánalmas az egész európai bizottság...
    és még mi röhögünk a hülye amerikaiakon, amikor ilyen tökkelütöttek vezetik az eu-t
  • asysoft
    #2
    Jaa, persze, biztosan nem nyúlt majd elég tájékoztatást...
  • asysoft
    #1
    Nna, ezzel mi lesz a gond?:D