10
Che Guevara - A motoros naplója
  • Astaroth
    #10
    Mindenkitől elnézést kérek, morte=muerte,
    meg az hogy ilyen hülyeségekkel gyalázom az emlékét...
  • Astaroth
    #9
    Viva Fidel
    Viva Che,
    communismo o morte!

    :)))
  • [Walaki]D`Lair
    #8
    Én egyelőre csak a könyvet olvasom, de majd megnézem valamikor a filmet is...
  • tigeroo
    #7
    nagyon jó film
    csak mondom a film utolsó részét "belassíthatták" volna
  • Laky
    #6
    mosttőti:P
  • sirdond
    #5
    én is láttam már a filmet.
    uyge ez a motoros naplója??
    engem nagyon megfogott a film, több életérzés keringett és kering bennem azóta is mint eddig valaha.
    én eddig is szinte istennek tartottam el comandante-t ,de a film után...
  • tigeroo
    #4
    jaja, amikor a sivatagban vannak, és mondja a házaspár hohy a "sok szenvedés" melett még a helyi hatóság is keresi őket, mert kommunisták:)
    meg sok ilyen filózható szicsuvésön
    ezt nem elég 1x látni, az első végignézés csak amolyan "külső bőr lenyúzás"
  • OPM
    #3
    rögtön ahogy vége lett a filmnek, kerestem hogy van-e róla topic? mekkora esélye volt ennek, hogy pont ma este és ráadásul csak 20 perccel ezelőtt nyit neki valaki egyet? :D
  • OPM
    #2
    :)) én is most néztem meg, ebben a pillanatban lett vége
    nekem nagyon tetszett a maga stílusában zseniális és elgondolkoztató...
  • tigeroo
    #1
    Ma néztem meg a filmet. Hát, többféle érzésem van a filmmel kapcsolatban. Jó, nem vártam el ettől a filmtől hogy akciódús/pergő lesz, de a végére kicsit ellaposodott..
    Teszem azt (poénlelövés nélkül): szép és jó, hogy látunk a filmben két jó barátot, akik jóban-rosszban, tűzön és vízen át segítik egymást a fél kontinensen keresztül, de (mi) én nem vettem észre ilyen sok "megnyilvánulást", mint pl. ami a Gyűrűk urában volt (ezt azért nem is vártam el tőle). Mindezek ellenére jó film, mindenkinek ajánlom, témától függetlenül:)