110
Különleges verziók, összegyúrt zenék minden ami ideillik
  • Desiderata #110
    Mashup Compo
  • Rag Oil
    #109
    dj oneside hard techno bootlegekre érdemes rákeresni azok jól is sikerültek és halgatható hardtechno
  • VinylToy #108
    Christian Burkhardt - Leg Back
    Mangelt - Some Time

    Ez a két zene, ami szerintem együtt jobban szólitt.
  • ascii
    #107
    ez az ez az ezaaaz! :)
    hálásan köszönöm!

  • VinylToy #106
    Itt van!
  • VinylToy #105
    Még a mai nap folyamán meglesz!
  • ascii
    #104
    Hi Vinyl!

    asszem a világon csak neked van meg az alábbi szerzemény (bootleg):):

    Gusto vs. Nuyorican Soul - Disco's Runaway Revenge

    a pontosság kedvéért:
    http://www.youtube.com/watch?v=4z0BsUCKGhY
    http://www.discogs.com/release/897435

    miota egyszer egy rádioban tommyboytól halottam ezt a trekket, azóta keresem! megkaphatom? :\

  • wede
    #103
    Ha még valaki nem ismerné..
    egy elég jól sikerült mashup, csak sajnos nem tudom ki alkotta
    Prodigy_Vs_Enya_-_Smack_Up_The_Orinoco_Flow.mp3
  • tony002
    #102
    angello ft. ingrosso vs. shakedown - umbrella at night (neulander bootleg) 320 Enjoy! :)
  • tony002
    #101
    art of tones vs. inaya day - keep praisin' (cmolle bootleg) 320 Enjoy! :)
  • VinylToy #100
    Dave Angel vs Conga Squad - Fever At K-Market (MrVinyl Edit)
  • VinylToy #99
    Bob Sinclar Vs Fog - The Beat Goes On Long Time (MrVinyl Edit)
  • wede
    #98
    great job. nekem tetszik annak ellenére hogy csak a rhythm of the nightot ismerem.. :p
    hogy készült?
    majd meghallgatom a többi után is. Deadmau5-Faxing Berlin és Booka Shade-In White Rooms ha jól gondolom..
  • VinylToy #97
    ööhhhmmm Tegnap készült, egynek jó lesz :D
  • VinylToy #96
    Tocadisco_-_Unreleased_Vol_2-(TDISCO001)-Bootleg_Vinyl-2007-SQ
    Unknown_-_Shake_Your_Booty-(HTFUNK016)-Onesided_Bootleg_Vinyl-2007-FMC
    Eric_Prydz_-_Boogie_Sound-(AWAY001A)-Onesided-Bootleg-Vinyl-2007-DJ

    Nem rossz, nem rossz
  • VinylToy #95
    aaauuuuuuu:

    MJ - Track 1 from Mashworks Vol.2

    Nagyoonn ott van :D
  • VinylToy #94
    egyenlőre csak egy cut verzióm van, és nem is nagyon akar lejönni dc-ről a rendes :S

    De számíthatsz rám! :D
  • OPM
    #93
    szvsz ez sokkal jobb

    Pryda - Armed My Life (Anton K Vox Edit)

    -.-
  • prezi
    #92
    az elsőt megcsekkolnám :D
  • VinylToy #91
    Pryda vs Celeda - Underground Is Armed (Peter Brown Bootleg 2007 Mix)
    Tears For Fears - Mad World (Prompt 7noise Bootleg Mix)
  • VinylToy #90
    hol hol?
  • prezi
    #89
    DJ SZAGOT ÉRZEK
  • wede
    #88
    Akkor grat! :)
  • VinylToy #87
    Ez nem új ez régi! :D Gyakorlás kérdése az egész :P
  • wede
    #86
    Hú, traktorral én sose tudtam ilyen szintűeket csinálni, realtime azért nehéz
    mondjuk az új Traktort nem ismerem.
  • VinylToy #85
    Most készült, bár nem ide kellene tennem

    Még nekem is van mit gyúrni, viszont ez nem abletonnal készült, hanem realtime Traktor DJ Mixer-rel. :D
  • wede
    #84
    kár, mert jól hangzik..
  • VinylToy #83
    Nem készült el az a mashup, egyébként Bucketheads - The Bomb lett volna Phunky Phantom Get Up, Stand Up-jával, lehet valamikor rászánom magam, de nem ígérek semmit.
  • wede
    #82
    légyszi töltsd fel újra, érdekelne!!


    és akkor már egy kis ajánló:
    [URL=http://www.partyben.com/PartyBen-CallinUpthePieces.mp3]Party Ben - Lyrics Born vs. Average White Band
    "Callin' Up the Pieces"[/URL] ez tök jó lett:)
    A másik pedig egy érdekes mix ghp-től, de szerintem ez is nagyon jó, főleg a második fele:
    GO HOME PRODUCTIONS - BBC 6 MUSIC / 6 MIX COMIC RELIEF MIX
  • VinylToy #81
    Próbálkozom, egy kis sample, ha elkészül, tuti nagyot fog ütni :D
  • linatix
    #80
    Keresek egy bootleg oldalt, ahol naprakészen voltak felpakolva a legfrisebb bootlegek de sehol nem találom ezt az oldalt. Utoljára kb 1 éve néztem, nagyon színvonalas oldal volt, pl. a bootlegek mellett a készítők csináltak vicces borítót is a bootlegeknek, top lista volt rajta + klippek, mindent le is lehetett tölteni. Nem tudja valaki hogy melyik lehetett ez az oldal?
  • K.András
    #79
    Szerintem ez kezd megvalósulni, előtt-utóbb véglegesen megszűnnek a fizikai korlátok és mindenki akinek tehetsége van meg fogja tudni mutatni magát a világnak anélkül (mindenki tehetséges valamiben), hogy rossz emberek a pénzéhségtől vezérelve megszabnák mi a zene. Sajnos nagyon sok embernél csak 3 tv adás van, és abból más sem folyik mint az erőszak, reméljük minél hamarabb eljut minden lakásba az internet és akkor nem lesznek foglyai ezeknek a pénzéhes embereknek, mindenki kiválaszthatja majd magának a neki tetsző műsort, zenét stb.!
    Szerintem egy művész aki valóban az embereket akarja szórakoztatni nem akarhatja ezt pénzért csinálni, hiszen akkor ez már nem szórakoztatás hanem a pénzhajhászás magas foka, legyünk minél gazdagabbak abból, hogy a tudásunkat áruljuk pedig a tudást nem árulni kell hanem átadni méghozzá ingyen! Természetesen ez a mai világban még megvalósíthatatlan mert pénz nélkül nem lehet élni(egyenlőre). Addig is amíg pénzt keresnek ezzel legalább próbálják jó célokra fordítani és elősegíteni, hogy ez a világ minél hamarabb itt legyen! Remélem egyre több ember fog így gondolkodni és akkor egy sokkal jobb világ vár majd ránk!

    Mondhatják, hogy naiv vagyok és nyálas de nem érdekel, szerintem ezek jó gondolatok és szándékok ezért valószínű sok embernek nem lesz nehéz befogadni...
  • VinylToy #78
    Special_Donna_-_Special_Donna_Vol_2-(YOU2)-Bootleg_Vinyl-2006-FMC
    Unknown_Artist-Electro_Billie_Jean_(ELECTROBILL001)-Vinyl-2007-HFT
    Unknown_Artist-Fresh_2007-Promo_Vinyl-2007-SND

  • VinylToy #77
    Érdemes letölteni ezt a CD-t
  • VinylToy #76
    Meet. Mix. Mashup

    Annak idején sok zenész álma volt, hogy egy napon az internet demokratizálja a zenekészítést online kollaborációkon és terjesztésen keresztül, megszűnnek a fizikai határok, összeomlanak a művészek közti hierarchiák, és a fű is zöldebb lesz. Sok ilyen kezdeményezés volt, a Cold Cut felrakott pár ingyenes hangmintát az oldalukra, a Future Sound of London ISDN-vonalon keresztül adott koncertet a stúdiójából, lehetett David Bowie- és NIN-számokat remixelni valamelyikük oldalán, már nem is emlékszem pontosan. Aztán minden figyelem a file sharingre és a hangmintákra terelődött, és hírtelen mindenki a szerzői jogi parákkal volt elfoglalva. Az internet vadnyugati kocsmává változott, ahol a zenészek pisztollyal a kezükben járkálva védik értékeiket, és úgy általában véve feszült a hangulat.

    Talán a legális mp3-kereskedelem kicsit megnyugtatta a kedélyeket, mert páran újra rápörögtek a korábbi romantikus internetvízióra, látva némi reményt arra, hogy egy napon majd mind együtt zenéljünk.



    Ilyesmi kezdeményezés a Splice, ami egy webes zeneszerkesztő program, ahol a hangokat mi töltjük fel, illetve szabadon válogathatunk az összes feltöltött hangminta közül, sőt, a mások által szerkesztett számokba is belenyúlhatunk. Az egész a Creative Commons mintáján alapul, vagyis a „bizonyos jogok fenntartva" elv szerint minden mehet, amíg a forrást megjelöljük. A Splice közben még gyúr a közösségépítésre is, tehát van egy profilunk, vannak ismerőseink, és beszólhatunk egymás zenéire, vagy gratulálhatunk egymásnak. Például, amikor mi Gino néven bejelentkezünk, egy Amiee nevű szőke lány egyből a haverunk lett, akitől bármit lehet kérdezni, illetve bármi kritikával fordulhatunk hozzá a rendszerrel kapcsolatban. Ha elkészül egy zenénk, nyomban publikálhatjuk, ekkor kikerül a főoldalra, és bárki kommentekkel illetheti mesterművünket.

    Maga a zeneszerkesztő felület flash-alapú és rendkívül egyszerű, de meglepően jól működik. Feltölthetünk hangokat, vagy kulcsszavakkal kereshetünk a már feltöltött hangok között, és a program a loopokat ritmusra húzza. Van a Youtube-on egy szemléletes kis videó, amiből elég hamar meg lehet érteni a működését. Mi is megpróbáltunk összerakni valamit, hogy ne csak a szánk járjon, a végeredmény meghallgatható itt. Tulajdonképpen egy nevetséges breakszerű keménykedés a végeredmény, és annyira tipikusra sikerült, hogy bele kellett rakni a legolcsóbb „right from the streets" szöveget, csakhogy megnyugodjon a gettóban megedződött lelkünk. Thaumata nevű felhasználónak viszont tetszett szám, aki a „this is pretty, i like it" kommentet hagyta.

    Splice
  • OPM
    #75
    Mason vs Masters At Work - Working Exceeder (Pierre Lamoure Remix)
  • OPM
    #74
    Karen Overton Vs. Junkie XL - Your Loving Arms Today (David West Mashup)
  • OPM
    #73
    igénytelenség rulz :DD

    The Drill vs Daddy Yankee - Gasolina Drill (Bootleg)
  • VinylToy #72
    darude_vs_east_57th_street-two_tracker

    érdekes :D
  • VinylToy #71
    Release : Discokris - Vol. 3


    Artist : Discokris
    Album : Vol. 3
    Genre : House
    Source : Vinyl
    Label : White
    URL :
    Date : 2006-06-25
    Encoder : LAME 3.90.3 / alt-preset standard
    Quality : 188kbps 44100 kHz Joint Stereo
    Tracks : 4
    Time : 23:47 min
    Size : 33



    A1 a1 You My 6:14
    A2 a2 Haven 5:24
    A3 b1 Do You Right Baba 6:17
    A4 b2 I Need Your Love 5:52