31
  • totl
    #31
    Bizzos jó játék nem tom.
  • Ombika
    #30
    ELso reszt se probaltam ki valszeg ez se lesz emlitesre melto! :(
  • Csiaki
    #29
    Mikor jelenik meg kb.?
  • mousee
    #28
    Enter the matrix jó volt, én is tökjól elvoltam vele, bár azok a kockakerekek kicsit beütöttek...ettől független sztem jó volt... ja és:
    A történet a harmadik rész után folytatódik, így a programozók jóval nagyobb szabadságot kapta.

    programozók kapta. Kúl.
  • Dredd
    #27
    Nekem megvan az ETM, az RTL Klubtól nyertem valami éjjeli adásban a játékon :D Egyszer játszottam végig Niobéval, Ghost-al már nem volt türelmem hozzá. Mindenesetre a doboz jól néz ki a polcon.
    Mátrix fannak tartom magam, az első részt, amikor kijött csak moziban megnéztem 5-ször, a második rész is nagyon jó volt szerintrem, az a jelentet főleg, amikor Neo lepakolja a sok Smith ügynököt, olyat még nem láttam előtte filmen :)
    Viszont
    Nem hiszem, hogy bármilyen játék fel tudna állítani a WoW mellől, az előzetesek alapján a MO biztos, hogy nem. Az a játék egyszerűen tökéletesre sikerült. Másfél hónapja minden nap flashelek tőle, egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen is lehet egy game. Hail Blizzard!
  • Tiby
    #26
    Én az Enter The Matrix-al is játszottam (Demóval)
    De kellene a teljes
  • Tiby
    #25
    Szerintem jó lesz.
  • hopp
    #24
    ha lesz trial vagy tört szerver, akkor lehet kipróbálom.. fizetni nem fogok érte az tuti :D ha már fizetek mmorpg-ért, akkor az anarchy online kiegészítőjére költök vagy wow-ra. most, hogy ingyenes az alap anarchy online elkezdtem vele játszani és nagyon bejövős! nem olyan csilivilli mint amilyennek a matrix tűnik így a képekről, de nagyon komplex és nagyon jó.. erősen gondolkozom, hogy előfizetek a kiegészítőre ;)

    visszatérve a matrixra, az első rész ütős volt, a második nem volt rossz, az csak azért nem ütött annyira, mert mindenki nagyon nagyot várt tőle. az első rész új és meglepő volt, a második már elvesztette a meglepetés erejét. a harmadik lehetett volna nagyon jó, ha nem ba* el a sztorit. ha a végén kiderült volna, hogy a "való világ" csak a mátrix része, ahol az ugrándozó megváltójelölteket kordában lehet tartani, akkor jó lett volna. ez magyarázatot adott volna arra, hogy neo miért olyan májer ott is, de így egy semmi értelme nincs.. a végén az enyhén szólva kissé direkt krisztusmotívumtól meg hányinger tört rám. az első két részt megvettem dvd-n, a harmadikért nem adnék pénzt :P a játék meg majd kiderül milyen lesz.. talán majd 2-3 év mulva, mikor a matrix online is a 15-16. patchverzió körül fog járni mint az anarchy online, akkor talán jó lesz :P ha megéri.
  • Aquli
    #23
    Bulettime egy nagy semmi, a matrix nélkül semmit sem ér, csak egy filmes trükk.
    A Matrix 2. és 3. része szintén szinte semmit sem ér, esetleg a 2 nem rossz látványilag, de története már annak sincs.
    Az Animatrix EZERSZER annyit ér, mint a 2. és a 3. együttvéve.
    Ez a kiadóváltás, + fejlesztők, +csak 3 éves fejlesztés (elég kevés) nem sok jóval kecsegtetnek.
    De majd meglátjuk
  • blakshep
    #22
    az etm-re is jelemző volt, hogy vidáman vezettek a sofőrök
  • bezigrad
    #21
    Sztem a film nagyon topon volt, annyira, hogy ezzel a szar játékkal csak rombolják vele az illúziókat..rontják a 'tekintélyét" a játéknak... az ember eg ilyen film után elvárná egy nagyon ász játék piacradobását, ami a reklámokban megvalósulni is látszot...csakhát.. a reklám után következett a szomorú valóság, és ez az ETM
  • FTeR
    #20
    Az ETM azért volt csalódás mert:
    1. beharangoszták, hogy űber grafika
    2. egyedi harcrendszer, BT
    3. tömbbszálú történet
    4. út választási lehetőségek
    5. játékos irányította párbeszéd (Baldurs gate,kotor)
    6. 2db teljesen különböző karakter, 2 50%ban eltérő történetmenettel
    7. a mátrix film kiegészítése lesz sztoriban

    ebből megvalósúlt:
    1. röhely volt
    2. elképesztően gagyi mozgások + szarúl megvalósított focus-olás (amikor ráragad 1 ellenségre)
    3. semmi ilyen nem volt
    4. pl E3 videóba azt mondták az ablakkiugrós részen, hogy itt választhatunk majd hogy kiugrunk vagy nem... semmi ilyen nem volt
    5. ez sem volt
    6. tökéletesen ugyan az volt mind a 2 karival (leszámítva az autós üldözős részt, ahol az egyikkel vezethettél még a másikkal lőhettél-és az AI helyettesített)
    7. ez megvolt (de ez sem a játékfejlesztőknek köszönhető)

    +1. pocsék, néhol már röhelyes AI. még egy autót sem tudott vezetni. Úgy, hogy az egész majdnem skriptelve volt, nem tudott bevenni 1 kanyart!!!
    +2. mindezt 4(!!!!) darab cédén prezentálták, akkor amikor a 2cd-s játék már nagynak számított
    +3. hatalmas gépigény (a kapott eredményhez képest)

    úgy hirtelen ennyi jutott eszembe mért is volt csalódás.

    egyébként, a játék maga nyereséges volt, de ezzel csak még több embernek okoztak csalódást (akik ügye megvették, mert jajj a film).
    A fejlesztőket páros lábbal rugták ki. Többet tuti nem fejlesztenek gamét.
  • Rafaelo
    #19
    mi az a matrix ??????????????
  • Sheke
    #18
    én má nagyon várom
  • Tetsuo
    #17
    Jah a SW trilógiát rohadtul elcseszték az utána készített részekkel. Egy kerek autentikumot szétkúrtak az überszar gagyihalmazzal. :((
  • NEXUS6
    #16
    A film második része még elment, pl a filozófiai tartalom a platoni barlang hasonlatból (1. rész) eljutott a nícsei örökvisszatérésen keresztül a karmikus világkép mélyebb megvilágításáig.

    Ezt olyan jó kis párbeszédeken keresztül tette, amit szerintem még az alkotók sem értettek;)
    De volt már ilyen pl SW eredeti 3 részében felvázolt taoista világképet az alkotóknak sikerült egy robotos transzformeres képregényes filozófiai szintre degradálniuk a később forgatott előzményekkel, mert szerintem nem fogták fel az ERŐ igazi mélységét, meg azt hogy ez a dolog ezer szállal kapcsolódik az emberi vallások/világnézetek ezeréves történelméhez, a vérbelakó kisállatkás verzió meg nem.

    A mákriksz 3. részében viszont már az alkotók is elvesztették a fonalat nem csak a nézők. Szerintem.

    Minden esetre bármilyen témából lehet jó meg rossz játékot is csinálni. A több mint egy éves fejlesztési idő (ami reményt ad az átlag feletti minőségre) meg az hogy több kiadó sem merte vállalni a kockázatot, jelentheti azt hogy lesz benne valami eredetiség is.
  • SZEG007
    #15
    Uristen mennyi fikagép...
  • toyotakacsa01
    #14
    Az Enter The Matrix-ot nem értem miért szidja mindenki.
    Azon kevés játékok közé tartozik, amelyet végig bírtam játszani úgy hogy nem untam rá pár nap után.Szvsz jó volt.
  • Shadow_THH
    #13
    asszem annyi benne a buletttálym, hogy néha amikor valami überlevel csávó elsüti akkor egy bizonyos környezeten belül lelassul az idő és addig ő osztja az észt.
  • Hmuda
    #12
    Szerintem meg mátrix=elgondolkodtató történet. Bulettime=egy filmes efekt, semmit több. :P
  • akyyy
    #11
    entreri: Attól, hogy csináltak második és harmadik részt meg játékot a mátrixból, még korátnsem sincs elbaszva....
    És az Animátrix-al mi van? Hmm??!

    Pontius(Fuck3): Ha meg rábízzák az EA-ra, akkor meg az kapja a fikázást...

    Alfa Of NS: Ugyanaz, mint eddig... Játszik vele pár fan, aztán szép lassan lecsendesül a játtékkal kapcsolatos hullám. Plusz nagy valószinüséggel sok helyről begyűjti Az Év Csalódása címet sajnos (pedig mikor először jelentették be, még milyen jónak tűnt).

    Hmuda: nagyot tévedsz, a bullet-time-al válik valami igazán Mátrixossá! Szinte összefügg a két 'fogalom'!!!

    Xantia: Én is kíváncsi vagyok, hogy sikerült a bullet timot megcsinálni.. Még valamikor írtam is topicjába!

    Az való igaz, a WoW ellen meg az AO ellen nem sok esélyt látni benne... Talán ha előtte jött volna ki...
  • entreri
    #10
    Semmi esélye WoW ellen. Ha pedig valaki cyber online játékot akar játszani, annak ott az Anarchy Online. Télen ingyen lehetet regelni egy évre.

    A matrixot pedig ott baszták el, hogy csináltak második, harmadik részt és játékokat belőle.
  • Pontius #9
    UBISOFT és ATARI azért csinált már pár yó játékot, de szerintem ők sehogyan nem képesek olyat alkotni ami kielégítheti a matrix fanok igényeit...
  • Pontius #8
    Annó az Enter The Matrix sztem nem volt rossz.
    Max Pain klónnak simán elment, matrix ruhába bujtatva. Igaz nem volt tökéletes, és hibátlan de mi az?
    Csalódásnak meg semmiképp nem nevezném, ráadásul néhány dolog csak a játék végigjátszásával vált egyértelművé a filmel kapcsolatban.
    Erre viszont én is kiváncsi leszek, UBISOFT, ATARI, Monolight... Hát nem hangzik túl rózsássan.
    Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen nagy kaliberű nevet mint a Matrix miért bíznak ilyen ismeretlen fejlesztőcsapatokra...
  • Alfa Of NS
    #7
    ranezesre bukta. mi lesz ebben az erdekes, hogy nehany fanatikus matrixoson kivul annyi embert vonzana?
  • Hmuda
    #6
    Ja és BT-hívőknek:

    -Nem bullettime-tól lesz Mártix a Mátrix...

    Plusz ha jól tudom nem csak Zion-Gép oldlon lehetünk hanem a Merovingiakén is.
  • Hmuda
    #5
    Amúgy videók alapján egy CoH klón, bár az se volt rossz. Majd kiderül (csak tényleg legyen egy trial).
  • FTeR
    #4
    bullet timra én is kivéncsi vagyok, pop2-ben van egy érdekes próbálkozás, de ott csak 2 embernél van a végén és ott is csak npc ellen.
  • Hmuda
    #3
    Hát a videók alapján harmatgyenge. Majd ha lesz trial akkor megnézem, de látatlanba vegye meg a halál.

    Xantia: ez egy MMORPG. :P
  • Xantia
    #2
    És mitől Online?
    Hálózaton egymás ellen is lehet játszani?
    Hogyan sikerül a bullet-time effektet megvalósítani hálózaton? Azt még értem, ha engem lőnek le...
  • flashX
    #1
    Kíváncsi leszek....