35
bf2 konkurencia?
  • Zs0lt1
    #35
    cancel lett valszeg :D
  • Thanatos
    #34
    logikusnak logikus lenne...
  • Raptor 2
    #33
    POntosabban az utolsó mondatra gondolok...
  • Raptor 2
    #32
    Egyébként Joubácsi 21-es kommentjének van valami alapja?
  • Thanatos
    #31
    ez a helyes gondolkodás :D
  • Raptor 2
    #30
    igen, az álmaimat senki se veheti el :D
  • Thanatos
    #29
    álmodozni lehet :)
  • Raptor 2
    #28
    ettől függetlenül örülnék neki :D
  • Thanatos
    #27
    tökmind1 mennyit érne, hallottál már ilyen repcedensről? én nem, és szerintem egy darabig még nem is nagyon fogunk.., ha meg volt már kiadoja akkor meg még annyira se ugye...
  • joebacsi
    #26
    semmi :(
    gondolom a cseh srácok a mafia2-re gyúrnak erőteljesebben, így ez hanyagolva van
  • Raptor 2
    #25
    Hát komolyan mondom eddig max 10 kép jött ki biztos annyi is még az engine :D még mindig jobb lenne mintha menne a kukába. Persze ezt csak akkor mondom ha azóta tényleg nem csinálták tovább, mert akkor biztos nem érne többet mint az ingyenes Quake enginek
  • Thanatos
    #24
    ezt te se gondolod szerintem komolyan :)
  • Raptor 2
    #23
    De ha abbahagyták a projektet legalább megtehetnének annyit, hogy ingyenessé teszik az eddig elkészült munkka forrását...
  • Raptor 2
    #22
    Van már valami infó? :( Nagyon szomorú vagyok, hogy így eltűnt a projekt...
  • joebacsi
    #21
    2 éves up!

    "Mafia fejlesztő újra a ringben

    Titkok súlyától egyre lentebb süllyed a Games Convention megrakott teherhajója. Ugyanis a Hidden & Dangerous II és a Mafia játékok fejlesztője, az Illusion Softworks, jelenleg szuperszníki PC, PS3 és Xbox 360 játékon dolgozik és a kiállítás alkalmával rántja le a leplet a friss alkotásáról: fekete öltönyös-nyakkendős Madonnára számíthatunk. 2005 környékén arról csiporogtak a kopasznyakú szőrverebek, hogy Operation Flashpoint-szerű művön kalapálnak és a munkacím: Enemy in Sight. Bejelentése után a játék eltűnt a színpadról. Bármi is legyen a nagy titok, jövőhéten kiderül. 2008-ban pedig kiadja a D3.
    Thx, TnS! "

    hardwired.hu

    igazából smafu infó, de a semminél egy hangyaf*sznyival több :)

    nah jövőre ugyanitt ugyanekkor :D
  • felpillanto
    #20
    na
  • felpillanto
    #19
    na
  • sawy3r
    #18
    Még nincs infó róla?
  • ThugEdge
    #17
    ja pedig ezt én is hesszöltem
  • joebacsi
    #16
    1 éves up! :)
    Release Date: Q1 2006, de a tavalyi első képek óta semmi hír, infó a gammáról :/
  • grebber
    #15
    BiA az nem annyira rossz.
    A Splinter Cell 3 egyértelmüen jó lesz a demó is isten.
  • Shep
    #14
    úgy legyen, mert ilyen elég gyengére sikeredett driver meg bia és társai után kéne már vmi igazán jó, félek, hogy a stalkernek is nagyobb lesz a füstje mint a lángja, de a swat4 meg a splinter remélem hozza majd a szintet.
  • joebacsi
    #13
    egyiken látszik a kezelőfelület is:
  • Nyers
    #12
    + 6 kép a Worthplayingen
  • joebacsi
    #11
    bár ahogy az ofp topikot nézegetem, azt is fel lehet tuningolni grafikailag, hogy így nézzen ki, nem?
  • joebacsi
    #10
    hát a cseh srácokban nem hiszem, hogy nagyon csalódnánk, ugye ők már letettek egy hidden and dangeroust, és egy mafiát az asztalra...
    az ofp2-vel ellentétben pedig ebből a gémből már van 2 egész kép (legalább ez is valami)
    remélem úgy fog elsülni a dolog, hogy a 2 cseh gamma egymás színvonala fölé próbál kerülni, és akkor lesz 2 vadállat gammánk...persze majd ha megjelenik, akkor leszünk okosabbak...
  • Shep
    #9
    hát nem úgy mint a driverban, bár nem tudom az OFP-ot fogja e ütni.
  • Shadow_THH
    #8
    hát durva egy distance drawingja van az biztos
  • Shep
    #7
    mikor pár hete láttam a képeket, egyből az jutott eszembe, hogy hú tiszta OFP.
  • gabber_saviola
    #6
    zsír gámé :D
  • Doma #5
    Idevele
  • grebber
    #4
    Hát remélem jó lesz várom az első ingame videokat.
  • Sephi
    #3
    Igen valaoban nagyon igeretes! Ilyan grafikat az eletemben nem lattam! Ez mikor jon 2010? Hihetettlen!
  • Nyers
    #2
    Jónak néz ki!
  • joebacsi
    #1
    ígéretes gammának tűnik:



    Enemy in Sight - az első képek (SG)
    Enemy in Sight bejelentve (hcgamer)
    Enemy in Sight (hardwired)