3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • Lifesteal
    #3073
    sziasztok
    lenne egy olyan problémám amiről még nem beszéltetek hogy most vettem meg a játékot feltettem és kis ablakba fekete képernyővel nem csinál semmit ráadásul a procimat 100%-ra feltolja nem a rendszer követelménnyel van a baj frissítettem is a video kártyát a geforce experiencebe az optimális felbontásom az 2048x1536 nekem viszont 1920x1080 kellene és sehogy se tudom át állítani aztán próbáltam repairozni akkor meg az volt a baja hogy elindítottam és semmit se csinál szó szerint fogalmam sincs hogy hogy lehetne ezt kiküszöbölni köszönöm előre is a segítséget
  • sumblinker
    #3072
    Szia, engem érdekelne, írtam PM-et. :)
  • pozimisi11
    #3071
    hello! a battlefront 2 vel szeretnénk játszani hamachin keresztül de nem találjuk meg egymást hogyan kell megcsinállni meg lan szervert vagy internetes szervert csinálljunk előre is köszi
  • Scania20
    #3070
    Sziasztok, kellene egy kis segítség. Amikor elindítom a játékot betölt, behozza a menüt, de amikor rákattintok az új játék-ra behoz egy bolygót, rákattintok a skip-re elindul egy videó, de nem játsza le teljesen hanem még az elején kilép!

    Tudnátok nekem segíteni, hogy mi lehet a baja? Előre is köszi.
  • bmatrix007
    #3069
    Sziasztok olyan segítséget szeretnék kérni hogy mikor megcsinálom a lan szerót akkor öcsémmel felmegyünk és nem tudunk választani hogy melyik csapattal legyünk csak a véletlenszrü van kint az miért van? Erre kérnék segítséget hogy lehessen választani csapatot.
  • hinar
    #3068
    Sziasztok,

    Van eredeti SW Battlefront I-II PC játékon eladó.
    Akit érdekel írjon privátba.
    Mostanában nem játszok vele.
  • TibcsiTheOne
    #3067
    Sziasztok!
    A star wars battlefront 2 höz szeretnék segítséget kérni!
    A játék indítása után bármilyen módot választok (kampány, gyors csata...stb) az intró után kidob a játék minden hiba üzenet nélkül már nagyon sok mindent kipróbáltam patchek crackek szinte mindent de semmi sem segített!
    Ha vki tud vmit az kérem segítsen!!!
    (a játékhoz képest a gépem egy erőmű tehát elvileg nem itt lehet a baj és régebben ment simán)
  • Croano
    #3066
    Régen játszottam vele most ujra elövettem és igen ugyanaz az élmény volt mint régen nagyszerű játék ugyhogy játszatok vele mert egyedül nem olyan jó emlékszem milyen nagy multi partik voltak :D gyertek jó gém
  • Pityu Mester
    #3065
    Szívesen! És a többi moddal is ugyanúgy kell eljárni. A csomagolt fájlban lévő mappát bemásolod az addon mappába. A Death Star II: Emperor's Throne Room esetében az "ETR" nevű mappát. De ez benne van a Readme fájlban.
  • hubertartur
    #3064
    és hogy kell a Death Star II: Emperor's Throne Room
  • hubertartur
    #3063
    köszi
  • Pityu Mester
    #3062
    Megnéztem, és nálam gond nélkül működött. Alapból nálam sem volt "addon" mappa, ezért a LucasArts/Star Wars Battlefront II/GameData mappában létrehoztam egy "addon" mappát, ide bemásoltam a TJW könyvtárat mindenestől. Ezután a játékot elindítottam, és a térképek közül kiválasztottam a TJW nevűt, elindítottam, és működött.
  • hubertartur
    #3061
    tatouine outposv 2.0
  • Pityu Mester
    #3060
    Pontosan melyik modifikációról van szó? Ha adsz egy linket, megnézem.
  • hubertartur
    #3059
    megcsináltam de nem müködik
  • Pityu Mester
    #3058
    Mint azt a korábbi hozzászólásomban is írtam, ha nincs "addon" mappa, akkor létre kell hozni egyet. Tehát csinálsz egy mappát "addon" névvel (gondolom a játék főkönyvtárában), és oda bemásolod azt, amit kell.
  • hubertartur
    #3057
    de ott azt irja hogy z addon mappába rakjam bele
  • Pityu Mester
    #3056
    Én nem szoktam modokkal játszani, de ha nincs addon mappád, gondolom létre kell hozni egyet a megfelelő helyen. De ha elolvasod a modhoz csatolt Readme fájlt (gondolom, van ilyen), akkor ott lennie kell telepítési útmutatónak.
  • hubertartur
    #3055
    modkkal szeretnék játszani,de nicsen addon mappám?

    nem tudod hogy lehet velük játszani?
  • Pityu Mester
    #3054
    Itt találsz egy modkészítő progit, ezzel biztosan tudsz valamit kezdeni:

    Star Wars Battlefront II Mod Tools
  • Skorzeny8814
    #3053
    Sziasztok, remélem nézi még valaki ezt a fórumot. Szeretném átszerkeszteni a játékot egy kicsit. A .lvl fájlokkal babrálok egy ideje hex editorral, de elég fárasztó így megtalálni bennük bármit is. Nincs valami más program, amivel átláthatóan meg lehet nyitni ezeket, vagy kicsomagolni?
  • Szetaki
    #3052
    helló, újra feltettem az SWBF 2őt de most amikor el akarom indítani a pályát kilép. valaki tud vmi megoldást? eddig semmilyen patch nem működött. pedig régebben ugyanúgy crackeltem mint most demost nem megy. Szerintetek mi lehet a baj? arra tudok még gondolni hogy a driver nemjo. mert pont tegnap frissítettem. De a játékot csak ma raktam fel
  • 19daN94
    #3051
    Csinálj Dedikált szervert, azzal nem fog kilépni.
  • Garth22
    #3050
    helo nem tudja valaki hogyan lehet lan szerót csinálni mert engem mindig kidob ?
  • Bela9745
    #3049
    És nekem nem tudja valaki a megoldást a problémámra? Tök jó hogy több mint 2 hónapja várok erre.
  • Bogyee
    #3048
    Akinek kilép Xp alatt a pályabetöltés közben tegye fel 1.1-es javítást és használja ezt a fájt

    http://www.gamefront.com/files/4771063/bfiiupdateint1_1.exe

    nekem megoldotta a problémát.
  • Bela9745
    #3047
    Sziasztok!
    Van egy problémám. 2010 nyarán vettünk egy új gépet. A régi gépen frankón ment ez a dolog, de az újon nem. Szóval tudjátok miközben megy a harc szokott dumálni egy hang. Pl.: We've got the CIS's flag. Meg az űrhajóba is szokott dumálni. Ha droidokkal megyek akkor ez a hang egy robot hang. Hogy tudom visszahozni ezt a hangot? Ez valami beállítás, vagy mi a csoda? Ha valaki tudja a választ akkor írja ide kérem, mert e nélkül a játék olyan rossz!
  • therealkovi
    #3046
    Én Játszom swbf2-t eredetivel PC-n és Playstation 2-n is neten. Ha van valaki aki csatizna hozzám az irjon e-mailt vagy vegyen fel msn-re. [email protected] ;)
  • Brodie
    #3045
    Hali! Lenne egy olyan problémám hogy felrakom a BFII-t, crack-elem, elindítom a játékot és még mielőtt betöltené a menüt a Loading felénél kilép a játék. Mindig ezt csinálja, sőt még eredetit is raktam fel és akkor is ezt csinálta. Nem lehet h vmi program a baja? Nem tudnátok segíteni? köszönöm előre is
  • fighter111
    #3044
    Erre véletlenül nem tudja valamilyen ismerősöd a választ?

    Felraktam az SWBF2-t, elindítottam, első pálya megvolt, a másodiknál az űrcsatánál kilép az asztalra egy 5 perc után, a harmadik pálya megint megy, és így tovább. Az űrcsatáknál kilép a többin megy. Így eljutottam addig, míg Birodalmiakká válunk, és a Naboo-i pályán pedig Kék halált kapott a gépem...:S Nem valami erős a gépem, de ha annyira gyenge lenne, akkor el se indítaná a játékot, vagy rögtön kilépne, nem?
  • fighter111
    #3043
    Hmmm...Tudod az a baj, hogy, ahogy én észrevettem itt már csak mi ketten vagyunk aktívak...Egyébként a Hamachi nem egy egyszerű program...A szerver csináláshoz sajna nem értek...
  • lampard99
    #3042
    van Hamachi szerver itt ha igen mi a neve es a jelszava?
  • lampard99
    #3041
    siker thx Meg 1 kerdes hogy valaki le irna pontosan hogy kell csinalni ELMELETILEG egy tort jatekot hogy tok vele jatszani neten?
  • lampard99
    #3040
    thx
  • fighter111
    #3039
    Huh...Hát én nem vagyok valami zseni az ilyesmiben...De lehet, hogy a videókártyád nem támogatja a játékot...Ha nem jön valami okos válasz a nálabb hozzáértőbbektől, akkor én csak azt tudom mondani, hogy próbáld meg újra felrakni a játékot hátha valami hiba csúszott be a setup közben.
  • lampard99
    #3038
    igen ed nekem ezek a nagy allatok nem jelenek meg ez a baj nincs kit megolni :D mit tegyek szerintetek?
  • fighter111
    #3037
    Heló!
    Ha arról a pályáról van szó amire gondolok, akkor lövegeket meg tankokat kell szétlőni. Itt egy videó a pályáról:
    http://www.youtube.com/watch?v=om7j3PFsd9M
    Remélem tudtam segíteni.
    Az előző kérdésemre még mindig várom a választ!

    Előre is kösz!
  • lampard99
    #3036
    hello valakinek van valami otlete hogy a 3dik palyanal mit kell csinalni oda megyek a tankhoz és 6 valamit kell levadaszni de a 40 katonan kivul senki nincs a jatekban? helppp!!!!!
  • fighter111
    #3035
    Heló!
    Felraktam az SWBF2-t, elindítottam, első pálya megvolt, a másodiknál az űrcsatánál kilép az asztalra egy 5 perc után, a harmadik pálya megint megy, és így tovább. Az űrcsatáknál kilép a többin megy. Így eljutottam addig, míg Birodalmiakká válunk, és a Naboo-i pályán pedig Kék halált kapott a gépem...:S Nem valami erős a gépem, de ha annyira gyenge lenne, akkor el se indítaná a játékot, vagy rögtön kilépne, nem?

    Meg tudná valaki magyarázni ezt?
    Előre is kösz a válaszokat!
  • EnxTheOne
    #3034
    még a megjelenéskor játszotam vele de csak a sigle player részével. Most néztem pár multis videot, de kb a 99% tps nézetben volt, és össze vissza ugráltak benne. Ez nagyon illuzió romboló volt számomra. :S