740
Spellforce 2
  • imilee
    #202
    Szasz! A tűz elementálokat mind meg kell őlni ekkor kapsz valami kristályt, mikor ezzel megvagy a küldetés irja legyenek sárgák a tűzek. ekkor középen van három kapcsoló addig kell ügyeskedni mig sárgák nem lesznek ekkor a negyedik ka meghuzásával lehet a gyűrűt megcsinálni.
  • imilee
    #203
    Hi! Ezen a pályán van a Naugron nevű démon. "The Crater" mit kell vele csinálni? Segitsetek please!
  • hammerGT
    #204
    megöltem öket de nem adott semmit, csak azt a hármat kell amit sárga karikával jelöl a térképen?
  • hammerGT
    #205
    AHA megvan sikerült!!!! köszi a segítséget[#vigyor5
  • hammerGT
    #206
    csá megint amikor találkozom a shadow harcossal akkor mond valamit oszt nem történik semmi itt mit kell csinálni?
  • imilee
    #207
    Hi! Mikor beszéltél a shadow warrioral akkor dél felé az elárasztott romok irányában indulj el a végén ott a kapu melyen átlépsz a következő pályára. (közben van egy kisebb sereg 1 árnyék sárkány, 1 árnyék pók, 2-3 árnyék harcos)Ha ez mind megvan mehetsz a kapuhoz.
  • hammerGT
    #208
    ja má sikerült most azon a mágnes fields pályán vagyok
  • hammerGT
    #209
    csá imilee és se tom mit kell csinálni má ott öldökölm öket oszt semmi nem történik ,probáltam varázslatokkal megsemmisíteni a tükröt de semmi , te rájötté már mit kell csinálni???
  • hammerGT
    #210
    mármint a crater pályán
  • hammerGT
    #211
    nem tom mit kéne csinálni , már az összes démon portált és a mauzóleumokat elpusztitottam csak a raptor fészekkkel nem boldogulok de grodzillát sikerült
    kinyírni aztán már csak naugron van hátra pls help valaki
  • imilee
    #212
    Hi! Nagyából én úgy csináltam (nagy nehezen), hogy odaáltam a koponya mellé és amikor jöttek az élőhalottak akkor inditottam egy területre ható varázslatott és sérültek a tornyok. Ezt csináltam minegyiknél, utána meg lehet ölni naugront.
  • imilee
    #213
    Szasztok! Kellene egy kis segítség shal-ban vagyok az első pentagrammánál de csak egyet tudok meggyújtani a többit miként lehet meggyújtani. Please help!!!!
  • hammerGT
    #214
    köcce a segítséget nekem is sikerült naugront hidegre tenni
  • Gergő333
    #215
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy Freegame módban az Iron Fields nevű pályán leggyorsabban 10 Archer-t tudok csak legyártani(Clan-nal megyek), 9es szintű a hősöm, de amint megvannak a nyilasok kb. jön egy olyan halom Storm és War Beast meg minden egyéb finomság hogy fél perc alatt lezúzzák még a Headquartersemet is! Mit lehet itt csinálni? Ja és Campaign-ban már 30as vagyok szal nem hiszem hogy tapasztalatból van olyan nagy hiány. Előre is köszi!
  • Gergő333
    #216
    Ha cheatet tudtok adni nekem az is megfelel, annyira nem tetszik a játék hogy cheat nélkül végigtoljam.
  • Gergő333
    #217
    Ja és még azt is szeretném kérdezni hogy DC-n kívül valahonnan le lehet szedni az első részt? Mert sokan azt írták hogy sokkal jobb és sokkal inkább szerepjáték, és a Shadow Of The Phoenix megvan csakhát azzal nem megyek sokra. Köcce.
  • deathstarh
    #218
    A zenéit hogyan lehet kiszedni a gamesből, vagy egy jó link kellene!
  • pongi10
    #219
    Hali!Letöltöttem a Spellforce 2-t és fel is installáltam de amikor a játékot elindítanám kéri a seriallt.Már két fajta kósot is kipróbáltam de nem fogadja el.Valaki tud segíteni?
  • hammerGT
    #220
    csá all || a crystal wastes pályán megcsináltam mindent és mentem a crystal forests aktiválódott pályára de a crystal wastes pályán ott ahol leromboltam a nagy orc bázist ott is volt 1 portál az is de oda nem mentem hanem egyböl a sárga pöttyel jelölthöz. volt már ott valaki? sok mindent hagyok ki?
  • hammerGT
    #221
    csá megint elakadtam a crystal wastes pályán mer a merre menni kell ott olyan erös az ellenállás hogy alig birom tartani a höseimmel a csapatot. Imilee te hogy csináltad?
  • Cyrus666
    #222
    HELP! Hali! Sikresen el tudom indítani a gamet a MiniImage segítségével, beírom a kódot, fut a game , én meg happy vok! AZTÁN kiválasztom a Campaign módot, a Tutorialt Onon hagyom,miközben tölti be a pályát ilyeneket ír ki:Fatal DX9 Error, (D3DERR_INCVALIDCALL) in CDspBaseMain DX9::CopyRenderTarget()' + még egy hasonlkó infot. Esc nyomogatásával etyfolytában megjelenik, ha mindig OKzom, akkor betölt! de nem müxik, csak mutiban tolja magát! Van vkinek elképzelése? Ha már eddig összeküzdözzem nehogy már ezek után ne tudjam tolni! PLEASE!!!!
  • Kecskeee
    #223
    Csáó. torrentről leszedtem a Spellforce.2.Shadow.Wars.SFAlcoholCloneDVD.READ.NFO-OPIUM verziót de nemhajlandó elindulni, vagy aztírja, hogy rossz cd-t tettem be vagy azt, hogy rossz a key. Vki segítsen ! THX.
  • grebber
    #224
    Irjad ki ahogy az nfo-ban szerepel!
  • Kecskeee
    #225
    Máshogy nemlehet? Ha nincs más kiírom, de ha van vmi más mód írjátok le pls. Amúgy thx a helpet.
  • grebber
    #226
    Elvileg kiirva kéne menni más megoldás max Windows Vista béta 2 felteszed :D
  • pongi10
    #227
    Hali!Valaki tudna adni egy seriall-t.Előre is köszi.
  • pongi10
    #228
    Ugyan az a problémám mint Kecskeee-nek.Mi az hogy írjam ki ahogy az nfo-ban szerepel?Mit kell kiírni?
  • grebber
    #229
    Mégis mit kéne kiirni waze? Az game image fájlját irod ki DVD-re a lirt modon.
  • gwslol
    #230
    Szasztok!Kéne egy kis help.A játékban a vége fele elakadtam.Asszem valamien kastélyban vok de nem biztos.Nah szóval a pálya elején van egy tér amin egy pirosan izzó 5 ágú csillag van aminek a közepén van egy tündérboszi:D vagy mi.Sikeresen likvidálom körülötte az összes épületet és szörnyet ami után eltűnik az a tündérboszi. És ezután nem tudok továbbmenni mivel a kapu nem nyíl ki. Nem tom h mi lehet a baj. Tán az h nem pusztítok el minden bogarat vagy h csak 1-2 épületromboló katonám marad? help plzzz
  • Mr. Fulop
    #231
    Ez a pálya vége...
    Itt a főhössel az ötágú csillag tűzedényeit kell meggyújtanod hogy a teleport megnyiljon.
    A helyes sorrend menj a balfelső majd a jobb alsó majd a csúcs és azután a bal alsó és jobb felsőedényhez.
    A teleportba menj bele minden főhőssel!!!

    Majd öld meg Malacay-t!
  • Mr. Fulop
    #232
    Nekem a scrabble csapat törése van meg és ezzel müködik a leírtak szerint!
    Csakis a Daemon Tools 4.03-t fogadta el az össze védelemmel aktiválva. (Emulation-->All options on)

    INSTALL.NOTES.......:
    Mount image with Daemon Tools 4.03.
    Install using : 3H7M4-KMLHX-JSFXX-96GYX-E2NCZ-3GNLH-LLW9Z-S4DMD.
    Now mount OUR Mini-Image included (Spellforce2-MI.rar) with Daemon Tools 4.03.
    Play & Have fun.
  • gwslol
    #233
    Ngyon köszi a helpet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mr. Fulop
    #234
    :)
  • cikasz
    #235
    Sziasztok.
    Nekem müxik a gém rendesen ezzel nincs is baj.
    DE: iszonyatosan szaggat pl., amikor beszélnek az npc-k és a játék közben is. A gépemmel nincs gond az tuti nem lassú hozzá :)
    Esetleg valami más beállitás?
    Azon a pályán vagyok épp amikor azt a rengeteg pókot kell elintézni áldozatokkal.
    Szagatott eddig is de mostmár elég elviselhetetlen :(
  • bigapó
    #236
    hali!

    nemrég szereztem meg a gémet és eddig nagyon bejövős. hangulatra, élményre játszhatóságra, minden jó. pár kérdésem van:

    1: a hősök tényleg nem tudnak meghalni? mert eddig mindig fel tudtam támasztani őket, csak figyelni kellett az időre. már ez pozitív:)

    2: van ugye a spellbook, amiben lehet kijelölni "quickspell"-eket. ezekhez van gyorsbillentyű is? mert elég macerás a harc hevében minden hősre külön kattintani, aztán a spell-re, aztán az ellenfélre.
  • ddddd
    #237
    Legyetek szívesek elárulni,hogy mi az a mini image,és írjátok le,hogy melyik honlaprol töltöttétek le.Előre is kösz
  • bigapó
    #238
    a mini image kiváltja a DVD-t, ezáltal nem kell "állandóan pörgetni". ezt kell a deamon 4.03-as verzióba bemountolni és mükszik a gém.

    link

    valamiért nem adja meg a közvetlen elérést, de innen már nem nehéz megtalálni a játékot.
  • ddddd
    #239
    Nagyon kösz!
  • ddddd
    #240
    Bocsi,mégsem jó.Felinstalálom a játékot,felrakom hozzá a patchet,és utána kitömörítem egy külön mappába azt a fájlt amit ajánlottál,ami két típusu fájlt tartalmaz:mdf,mds.Ezekkel mit kell csinálni.Probáltam a deamon tools 4.03 HE-vel elindítani mind a kettőt külön-külön,de nem sikerül bejön a védelem.Az baj,ha az opiumos verzió van meg?Ja mellesleg csak nekem nem indul el az asztalon a daemon tools,csak a tálcán tudom elínditani,mindenkinél így van?Válaszodat előre is köszönöm
  • ddddd
    #241
    Segítsen valaki!Please!