740
Spellforce 2
  • grebber
    #41
    :D tutorial-ba még.
    Szép apránként mert közben 4 másik gameel is tolom.Ráérek nem sürget snki se.
  • Axon
    #42
    Most látom a nagy hírt, hogy megjelent a demo :-)
    Fent van a pcdome-on is, most húzom lefele. Sajnos ma egész nap egy gyengébb gép előtt kell dolgoznom, ami nem hiszem, hogy bírni fogja. Visszaveszem a grafikát minimumra és hátha sikerül kipróbálnom.
  • Axon
    #43
    Kipróbáltam és nagyon tetszik.
    Egész érdekes a skill rendszere.
    Hogyan kell felhozni a lezuhant csajt abból a kis szakadékból?
  • grebber
    #44
    Nem akarok akadékoskodni de kiirja mit csinálj.
    Csajra katt és ott lesz két ikon bal delső sarokba asszem elsőre katt és feltöltödik.
  • Faterx
    #45
    Különben nálam gyorsabb tök fullon mint a sf1, csak a shadert kell visszavenni. Sok jó újítás és kényelmeseb felület, ami érthetetlen hogy az 1.-ben miért nem volt. Viszont vigyázat újdonság az is hogy jól be lehet ragadni bizonyos helyeken amin csak az újratöltés segít.
  • Faterx
    #46
    Na a kampányt bevégeztem.
  • MIRR MURR
    #47
    Nekem is bejött a game!
    Szép meg minden de nagyon lagolt! :-(
    Ugy látszik procit kell cserélnem!
    Gondolom ezzen is sajna stárfostos védelem lesz!
    Meg remélem lesz magyarosítás is hozzá!
  • Faterx
    #48
    Campaign nagyon könnyű
    Map nagyon nehéz. (szóljon ha valaki végigvitte)
    Kérem '88 óta játszadozom és egyetlen cheat amit alkalmazni szoktam az "un time limit" ami ebben a mapben is idegesít, nem is tudom időre megcsinálni.
    Idáig a másik bajom hogy a quest/felkiáltójel-kérdőjel igen rosszul árnyékolt, nehezen vehető észre.
    Amúgy nagyon baró és nívós játék.
  • Axon
    #49
    Nos én főleg csak magyarul értek, így általában el sem szoktam olvasni mit ír ki a program. azért ha nagyon nekidurálom magam, akkor csak le tudom fordítani, de akkor meg a játék élményt vesztem el a lendület megtörésével.
  • grebber
    #50
    No StarForce In North American 'Spellforce 2' Edition

    Another strike against Starforce, as Bluesnews received the following, "Aspyr Media is responsible for publishing the North American release of Spellforce 2. We wanted everyone to know that Starforce will *not* be included in the retail release of this game. Starforce is being used in the demo in cooperation with the European publishers of the title, JoWood. We apologize for any inconveniences Starforce may have caused and would again like to reassure everyone that we have chosen alternative copy protection software for our final release product."
  • Faterx
    #51
    Na hál' istennek
    Bár én meg fogom venni mint az 1. is. Van 1-2 játék ami megérdemli. Pl. szerintem a Diablo is az volt.
  • Mustang2005
    #52
    Ugye a Starforce névre keresztelt rettenetet nem kell senkinek sem bemutatnom. Ez az a program, ami másolás védelem címén sok gépet juttatott már szervízbe, de a készítők egyszerűen erről nem vesznek tudomást és csak hajtogatják a "Minden rendben van vele!" sablon szöveget. Az eddig nem volt kérdés, hogy ez a világ talán leghatékonyabb másolás védelmi rendszere (puszi a hasukra), na de ez tényleg megér annyit, hogy e miatt ne merjék megvenni a játékot? Az Aspyr Media szerint nem, mivel a SpellForce 2 demó kiadása után rengeteg panaszt kaptak a Starforce program miatt. Ennek hála a végleges játékból kimarad majd a rendszer, ami talán végre felnyitja a védelem készítőinek szemét arra, hogy nem minden áron kéne bevédeni azt a lemezt, hisz minden védelem kijátszható, nem pont a legális darabok tulajdonosaival kellene kibabrálni.
  • Mustang2005
    #53



    BANNERNAK??
  • grebber
    #54
    StarForce 3.7.13.01-es a demó de vajon miért nem jött be a másolűsvédelmes újrainditásos ablak ?
  • kHares
    #55
    Nos, kipróbáltam a demót, olyan felemás érzésem van. A repülő egységek , a hold ground meg a lövöldöz már magadtól kedves hősöm parancsok jelenléte kellemes, a tulajdonságok és a varázslatok vásárlásának teljes hiánya már nem annyira. Miért kellett butítani nem igazán értem. A játékmenetben nem látok forradalmi különbséget, bár amikor a demo megkért hogy most föltelepítené a védelmet csúnyán elkezdtem káromkodni. Starforce? Mi a fenének? Több vásárlótól esnek így el mint a kalózkodás miatt. És most ne menjünk bele tényleg káros vagy sem, elég ha a felhasználók hiszik annak.
    Sebaj, annyira nem tűnik rossznak bár az első rész sikerét csodálnám ha eléri. Ja igen, sader nélkül szépen fut, vele viszont már térdre kényszeríti a gépem amit azért csodálok, 1 giga ram 3gH proci meg 6600 gt nem elég neki?
  • Faterx
    #56
    Naszóval a shaderhez 3.0 kell! Most cseréltem fx9000-ról 6600gt-re, a külömbség nagyságrendbali. Nálam minden fullon megy 2x512 (400) dual, 2.53 Northwood. Szerintem Nálad valami nem stimmel.
    A játékmenet sajnos tényleg nem változott, a skilleket én sokkal jobban látom, a vásárlást meg a demónak tudom be. Én sokat várok tőle.
    A starforcról meg olvashatod hogy pont ők dobták
  • kHares
    #57
    Ez érdekes. Pár napja raktam föl a friss nvidia drivert, csodálom hogy nem hasít, ennél jobb gépet már nem fogok venni. Most hirtelen nem emlékszem, de két opció van a shadernél, talán 1.1 meg amit alapból berak. Minden maxon 1.1-el tökéletesen megy, de már a másik shader beállítás nagyon leterheli. Esetleg majd újrarakom a windows-t viszont annyira nem zavar hogy néz ki.

    Szerintem varázslatokat nem lehet venni és nem lesznek nagyobb szintűek mert ha a skilleket fejleszted azok adják az adott mágiát. Ugyanígy roppant zavaró a tulajdonságok hiánya. Szóval várom én de ezek rossz előjelek. Örülnék még egy időgyorsítás funkciónak, az elsőben nagyon utáltam amikor vissza kellett menni valahova vagy nem találtam valamit és 10 perc a map egyik oldalától a másikig.

    Starforce csak az amcsi kiadásban nem lesz ha jól olvastam, persze majd meglátjuk.
  • grebber
    #58
    SpellForce 2: Shadow Wars GOLD

    2006 április 20-án jön.
  • Faterx
    #59
  • kadoc
    #60
    akkor most ide is lehetne írni?! de nincs mit, szóval részemről no comment :d
  • kHares
    #61
    Na, elvileg van ilyen is: SPELLFORCE.2.SHADOW.WARS.MULTI5.SFCLONE-SCRABBLE

    Elég gyanús, starforce és semmit nem kell kihúzni egyszerű mini-image-el megoldva?
    Valaki gyors nettel lehúzhatná, inkább várok másokra vajon tényleg működik-e.
  • tomo
    #62
    aszontak nem lesz rajta starforce , ha jol emlekszem.
    #50 hsz.
  • valaminick
    #63
    Hát 2 különböző kiadás van.... létezik egy europai meg usa
  • kHares
    #64
    Igen, az amcsi verzióban nem lesz. De gondolom azt adják ki 20.-a környékén. Ez az európai(remélem nem német nyelvű)
  • tomo
    #65
    honnan latszik, hogy europai?
  • valaminick
    #66
    ".MULTI5." szal nem csak
  • tomo
    #67
    mondjuk a starforcenak tobb verzioja is van, es soknal nem kell kabelt huzogatni. szal. akar starforce is lehet ..
  • valaminick
    #68
    ennél se kell mert raktak mellé Mini Image-t
  • kHares
    #69
    Talán pont az #50-es hozzászólásból amit említettél. Persze teljesen biztos csak a halál
  • grebber
    #70
    Én megvárom a StarForce nélküli verziót mert a game megvár nem olyan sürgös.
  • CéZé
    #71
    Hát 800x600-ban megy is vagy 40 fps-el :)
  • Xian
    #72
    Nálam megy rendesen.
  • Faterx
    #73
    Hogyhogy nincs az enforszon?
  • IceTom
    #74
    leírná v.ki pontosan hogy kell elinditani...tudom hogy levan már írva..de tömören..és egyszerűen:)) kikell húzni a meghajtókat?stb
  • Newfronter
    #75
    Feltelepítés után elindítod a játékot, és akkor a védelem kéri hogy indítsd újra a géped, ezután a DT4-be berakod a mini-image-t ami ott van egy rar fájlban, ezt kicsomagolod, és bemountolod DT-be. Utána leszeded ezt a kis progit, ha nem akarod lehúzni a meghajtót:SFnightmare
    Itt végrehajtod a következőt: disable node, sec_master off, disable node
    Persze ha másik kábelen van a meghajtós akkor azt kapcsold ki, de ne a pri_master-t!!!
    Ezek után elindítod a játékot és menni fog! vagy ha nem akarsz ezzel a progival küszködni, akkor lehúzod a meghajtódat!
  • IceTom
    #76
    ja értem..köszi..csak ezt a mini image-t nem találtam..kösz még1x
  • Xian
    #77
    Feltelepited a játékot. Elinditod.
    Kéri hogy az SF -et telepiti. OK.
    Ujraindul.
    Daemon 4.03 !!! al mount
    és megy.
  • Xian
    #78
    Ki se hoztam semmi meghajtót, nem tettem fel semmi más progit.
  • Newfronter
    #79
    Bakker tényleg! :D
    Az NFO szerint kellett volna az SFNightmare, de látom az sem kell, huhúú ez nagyon jó! :)
  • McW
    #80
    Tehát akkor működik, srácok? "Beszerezhető" ez a multis verzió?