12
  • romero83
    #12
    A FireFox böngészőt össze se lehet hasonlítani az Internet Explorer turkálójával....
    Több fontos szempont miatt is sokkal hatékonyabb a FireFox. Pl.: követi a Web-szabványokat, rengeteg plug-in, felhasználóbarát.. (nekem még egyszer sem fagyott le)..
    Biztonságról meg annyit, hogy soha nem lesz tökéletesen biztonságos software....
  • Hegyikecske
    #11
    Csak mint látod nem mindegy annak a hibának a kezelése, tessék mielőtt bármit megérezhettél volna belőle már ki is javították, hiba mindenhol van ezt a cikket is már vártam, de a hibának a kezelése mégis figyelemreméltó!
  • klastrom
    #10
    Nagyon yó kis böngésző a Firefox....
  • Yossarian
    #9
    én meg a pluginek miatt:)
  • Mice
    #8
    én meg a kényelmessége miatt használom, na bumm!
  • Barthez
    #7
    Én továbbra is maradok a Firefox használata mellett. Ugyanis bár vannak hibák benne, a kritikus hibát azonnal befoltozták, ellentétben az ie-vel. Az ie-nek a következő verziójának a megjelenéséig nem is érdemes elgondolkozni a váltáson.
  • Mipi
    #6
    NA tessék a FIREFOXOT nagy netböngészőnek tekintik, hogy ilyen gyors, ilyen szuper meg hogy biztonságos, erre tessék egy kritikus biztonsági hibát javítottak ki rajta. Akkor most mindegy hogy most Firefoxot vagy Explorert használunk. Mindkettőben van hiba!
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    mostmár mind2-re büszkék lehetnek , kevés hiba , de egyből foltozzák ;]
  • comet
    #4
    Mirol beszelsz? :) Soha nem azon mulik egy software biztonsagossaga hogy milyen elterjedt, ezt te is tudhatnad mar :)
  • Pheel
    #3
    Régen nem arra volt büszke a társaság, hogy milyen kevés hiba van a cuccban? Hirtelen már csak az a lényeg, hogy milyen gyorsan javítják? Mégiscsak azon múlik egy SW biztonságossága, hogy mennyire van elterjedve? :-P
  • comet
    #2
    Ja mellesleg a hetes adat az onnan van hogy gentoo alatt mar 5 napja 1.0.2-t hasznalok. A symantec fele fudot meg nem kell elhinni, windows nelkul meghalnanak.
  • comet
    #1
    A hir az ugy szol hogy kritikus hibat javitottak ki egy HETE. Nagyon ritka az olyan bug amit azelott javitanak ki hogy ismertebbe valna maga a hiba. Becsuljuk meg a mozilla/firefox csapatat ezert.