15640
  • dimo1111
    #12938
    Rossz tapasztalatok vannak a lavasoft ad adware programmal kapcsolatban.Régebben kereséskor kékhalál,később szénné égette a pc-t.
  • domoksz
    #12937
    Köszönöm! Úgy látom, ez egyben antivírus is. Érdemes lehet akkor az ESET-et elfelejteni és teljesen átállni az Ad-Aware-re? Hiszen ahogy tapasztaltam, az ESET nem tud adware-t szűrni.
  • howarju
    #12936
    Szia! Tudom Neked erre ajánlani a Lavasoft, Ad Aware, ingyenes, magyarul is tudó programját. Csak regisztrálni kell a honlapján, és kapsz egy 1 évre jogosító aktivációs kulcsot is hozzá.
    http://download.chip.eu/hu/Ad-Aware_69537.html
    http://www.lavasoft.com/
  • domoksz
    #12935
    Az Adware-eket nem kéne az ESET-nek kiszűrnie? Azért kérdezem, mert szerintem összeszedtem valamit, de hiába csinálok teljes scan-t az ESET-tel, nem talál semmit. A tünetek: böngészőben bármilyen linkre kattintok, megnyílik egy új oldal, amin általában a Windows Repair programot reklámozzák, valamint az az oldal amelyiken a linkre kattintottam az is továbblép, általában valamilyen videojáték reklámjára. Marha idegesítő! Mi lehet ez?

    Installált programokat és a böngésző bővítményeket már átnéztem, nincs köztük semmilyen kéretlen program.
    Utoljára szerkesztette: domoksz, 2016.02.23. 11:55:29
  • Öregfa
    #12934
    Köszi a kódot!
  • drahás
    #12933
    Köszi a kódot!
  • skorpio7
    #12932
    Köszi szépen!
  • farkasbora
    #12931
    NOD 32-nél :Súgó és támogatást kell megnyitni. Utána jobb oldalon lent, licenc módosítása. Megnyitod és oda kell bemásolni a licenckulcsot .
  • meszilacci
    #12930
    Köszönöm szépen!
  • patás
    #12929
    Szia!
    A regisztrálás után kapsz egy emailt, a 3. pont (Aktiválás licenckulccsal) alatt lesz a Licenckulcs. Azt kimásolod, és beilleszted, majd aktiválás. Ennyi.
    Itt egy példa.
    Utoljára szerkesztette: patás, 2016.02.12. 12:44:08
  • pamszeg
    #12928
    Köszönöm szépen! moonster


  • TBTPumpa
    #12927
    Köszi!
  • pirobi
    #12926
    Köszönöm !!!
  • moonster
    #12925
    === PCGVRV 2016/02 ===
    Kód: 7Y93KYVH
    Érvényes: 2016.04.01
    Regisztráció
    =================
  • cinyo99
    #12924
    Köszönöm szépen!
  • KTAndi
    #12923
    Az a problémám, hogy nekem Eset smart security 9 van, azt hogyan, tudom a kóddal aktiválni???
  • KTAndi
    #12922
    Köszi szépen! :D
  • Lysandus
    #12921
  • Laczyi
    #12920
    Köszönőm
  • moonster
    #12919
    Szia!

    Töltsd le a teljes NOD32-t vagy a Smart Securityt, a fejlécben lévő letöltések menüponton keresztül.
    Ne a próba változatot, hanem jobb oldalt a legfrissebb változatot szedd le.
    A próbaverziót uninstallálni kell, amit a vezérlőpult / programok szolgáltatások menüpontban megtehetsz.
    Ezek után telepítsd fel a letöltött programot, majd az oldalon lévő kódok valamelyikével aktiváld.
  • Zsolt01
    #12918
    Köszi!
  • pamszeg
    #12917
    Köszönöm szépen!!! Kubu86
  • KTAndi
    #12916
    Sziasztok! A Nod 32 vírusírtó próbaverziója le fog járni 6 nap múlva. Tudnátok segíteni, hogyan lehet meghosszabbítani?
    Előre is köszi!
  • Kubu86
    #12915
    CHIP.Pc.2016/02

    Kód: 2hjt372c
    Regisztráció.

    Érvényes: 2016.03.15.


    CHIP.Mobil.2016/02

    Kód: bz4nachd
    Regisztráció.
    Platformok: Android,Windows Mobile,Symbian,Okostelefonokon és Táblagépek.

    Érvényes: 2016.03.15.
  • Wreck86
    #12914
    Szia!
    Náalm is most eléggé omladozik a Firefox, el sem indul vagy összeomlás van csak.
    Ezt hol tudom letiltani?
  • szferix
    #12913
    Frissen, fürgén válaszolok is a 12912 sz. hozzászólásomra, hátha valaki hasonló jelenséggel találkozik. A leírt problémát a Firefox "Tab Plus Mix" kiegészítője okozza. A kiegészítőt egyszerűen tiltsuk le, közvetlenül utána engedélyezzük újra és minden rendben működik.
  • szferix
    #12912
    Tudna-e valaki segíteni az alábbi probléma megoldásában:
    Firefox frissítés után az ESS "Netbank- és tranzakcióvédelem " nem működik. A decemberi Firefox frissítés után felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Uninstallt és újra telepítést javasoltak. Megcsináltam, de ettől kezdve nem volt hálózat, akármit csináltam. Rendszer visszaállítás után pedig maradt minden a régiben. Közben megjelent a 349-es verzió, frissítettem arra és helyreállt "Netbank- és tranzakcióvédelem ". Most viszont új Firefox frissítés jött és annak a telepítése után megint meghalt, ugyanúgy, mint az előző alkalommal. Próbáltam uninstall nélkül javító telepítést csinálni az ESS -re, de nem engedi, azt mondja telepítve van ez a verzió, ami persze igaz is.
    Tapasztalt-e valaki hasonlót és mi lehet a megoldás?
    Köszönöm.
  • aikon16601
    #12911
    Nem kell.
  • perelli
    #12910
    Ez engem is érdekelne. :)
  • peti178
    #12909
    Köszönöm szépen a kódot!
  • Ironman2
    #12908
    Nekem mégegy kérdésem lenne,mert látom már meghagyja a windows tüzfalat is,idáig kikapcsolta a Smart Security.Kell a wndows tüzfal ezentúl az SS mellé is?
  • Ironman2
    #12907
    http://www.eset.hu/otthoni/ess/bovebb

    "Felhő alapú védelem
    Az ESET Smart Security az ESET Live Grid szolgáltatáson keresztül folyamatos kapcsolatban áll az ESET szervereivel, amelyek egy nagyméretű adatbázisban tárolják a felhőben fellelhető összes futtatható fájl ellenőrző összegét (MD5 hash) és annak fertőzött vagy tiszta voltát. Ez az adatbázis a felhasználók gépéről folyamatosan frissül, így ha megjelenik egy fertőzés, akkor az a fájl azonnal tiltólistára kerül a felhasználók gépén a vírusadatbázis frissítése nélkül, megakadályozva ezzel a fertőzés további terjedését. A felhőből származó információk alapján az ESET szerverei egy dinamikus fehérlistát építenek, amely érezhetően lerövidíti számítógépének ellenőrzési idejét."
  • zaki
    #12906
    koszi
  • pirobi
    #12905
    Köszönöm a kódot !!!
  • pirobi
    #12904
    és mire jó ?
  • Ironman2
    #12903
    Az eset live grid mennyire foglalja a memóriát? Érdemes bekapcsolni?
  • Öregfa
    #12902
    Sziasztok, meg tudná mondani valaki, miért nem tudok belépni, a Cib netbankjába, a SS9 Netbank- és tranzakcióvédelem alkalmazással, felhasználónév, illetve hibás jelszót reklamál, a sima böngészővel (Firefox) be tudok lépni.
  • pamszeg
    #12901
    Köszönöm szépen a kódot!
  • TBTPumpa
    #12900
    Köszi!
  • moonster
    #12899
    === PCGVRV 2016/01 ===
    Kód: 2TWU8UEN
    Érvényes: 2016.03.01
    Regisztráció
    ====================