15640
  • Balint69
    #13698
    Írj,vagy híd fel a supportot,hátha tudnak segíteni
  • strepsils
    #13697
    de hogy lehet kikapcsolni hogy örökké kikapcsolva maradjon mert krva idegesítő hogy ahányszor bekapcsolom a gépet nyavajog hogy a játékos üzemmód be van kapcsolva ,és veszélynek vagyok kitéve
  • cseko55
    #13696
    Kubu86 köszönöm a kódot!
  • Balint69
    #13695
    Azért mert bugos
  • strepsils
    #13694
    MIért kapcsol be állandóan a játékos üzemmód ha kikapcsolom és miért baj ez ?
  • perelli
    #13693
    Hűha, micsoda problémák. :D Ha jól számolom, 8 év után engem is összezavart, hogy átnevezték a szoftveremet. Na jó, mégse. :D Belegondolok, a 2-es, 3-as verziónál járni kellett ide, ez nem jó, ezt hogy kell, azóta meg csak van. Ráadásul kevesebb RAM-ot kér a 8-ból, mint régen a 2-ből.
  • JackOneill7
    #13692
    Akkor tisztazzuk.
    ESET 11 verzio tagjai:
    Nod32
    Internet Sec
    Smart Sec Premium.
    Multi Device sec.

    A sima smart sec megszunt, beleolvadt az internet sec verzioba. De ez ki is van irva a fooldalon.
  • JackOneill7
    #13691
    Te tenyleg nem tudsz olvasni es ertelmezni. A 11 verzio a legujabb. Ott mar megszunt a smart sec. Te a 10-es verziorol beszelsz, ami 1 evvel ez elotti. Ne egy regi verzioval pedalozz. A 10-es verzioban meg van smart sec.
    Ha ennyire bizonytalan van, vagy tajekozatlan, hivd fel oket telefonon, vagy keresd oket emailben. Nekem is valaszoltak pont ezzel a temaval kapcsoaltban, amikor meg ki sem volt irva az oldalra, hogy meg fog szunni. Mar hivazalosan is ki van irva, NINCS SMART SEC A 11-ES VERZIONAL.
  • Hegemonix
    #13690
    Ne mondd már, h nincs, nemrég raktam fel a Smart Sec.10-es verzióját!
  • JackOneill7
    #13689
    Olvasd el kicsit jobban!!!
    ,,Az ESET Smart Security helyét átveszi az új, továbbfejlesztett
    védelmi megoldásunk - az ESET Internet Security!"

    https://www.eset.com/hu/otthoni/smart-security/?gclid=EAIaIQobChMIn5eM09_k2AIVDPEbCh0JuQ3qEAAYASAAEgJ0yvD_BwE
  • moonster
    #13688
    Az aktuális weboldalról néztem a verziókat, ahol van Smart Security és van Internet Security is :)
    Örülök, hogy minden verzióhoz jó, köszönöm a részvételt.
  • Airbus A380
    #13687
    köszi
  • bajgunar
    #13686
    Nekem eddig mindenhez jó volt mind, csak a Premium-hoz nem. Azt nem tudtam még aktiválni.
  • JackOneill7
    #13685
    Smart sec már rég nincs, helyette van az internet sec. Egyébként a kódok jók bármelyikhez win alapon. Én eddig sima nod32-vel és internet sec verzióval próbáltam, illetve mobilon is.
  • Laczyi
    #13684
    Hello.
    Eset Smart Security, Internet Security, (windows) Mobile Security (android) mindig OK.

    Ezutal is köszönöm a kódokat.
  • Wreck86
    #13683
    Szia!
    Én Eset Smart Security-t használok régóta és jó a kód hozzá.
    M.
  • moonster
    #13682
    Szevasztok.
    A kódok melyik szoftvertípushoz alkalmazhatók?
    Én az ESET NOD32 Antivirus -hoz használom és működik, no de...
    Eset Internet Security, Eset Smart Security, Eset Smart Security Premium?
    Esetleg más verziók? Linux, Mac?
    Csakis tapasztalatokat írjatok, ne találgassunk. Köszi
  • tt80
    #13681
    Malwarebytes AdwCleaner program hasznos ilyen esetekben: AdwCleaner
  • parts1
    #13680
    Köszönöm szépen a kódot!
  • gergely1991
    #13679
    Ideiglenes megoldásként addig:
    C:\windows\system32\drivers\etc\hosts fájlba bővíted a sort:


    127.0.0.1 www.storage-dump.biz
    127.0.0.1 storage-dump.biz


    Notepad jegyzetgazdaként futtasd(notepad jobb egérgomb futtatás rendszergazdaként)
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2018.01.15. 20:36:59
  • almazabalo
    #13678
    Helló,

    Köszi, szépen, kipróbálom hátha megoldja. Visszajelzek, ha van eredmény vagy vmi...
  • Arkonis
    #13677
    Szia!

    Lehet, hogy elég ha lefuttatod a Malwarebytes programot. Malwarebytes
  • Kubu86
    #13676
    Hali!

    A leírásod alapján a böngésződ fertőzött egy reklám programmal. Ezt úgy tudod orvosolni hogy lemented a jelszavad és a könyvjelzőket ha van ilyen, aztán törlöd az egész böngésző programot amit használsz. Tehát minden adatod kitörölsz a gépedről ami a böngészőhöz tartozik és ha végeztél újraindítod a képed, majd ismét felteszed azt a böngészőt ami neked éppen megfelel és visszaállítod a mentett jelszavakat, könyvjelzőket ha van ilyen a böngészőben és így meg fog szűnni a folytonos automatikus webes átirányítás egy megadott oldalra.

    Nagyon fontos hogy semmi mást ne mentsél át a böngészőből a fent leírtakon kívül, ezeket is csak akkor ha valóban nagyon fontosak. A kártékony reklámprogram ami miatt folyamatosan átirányít egy megadott weboldalra, általában a böngésződ beállításaiban szokott beférkőzni, de ezt nem minden esetben lehet kiszűrni, ezért erősen javasolt hogy mentés után mindent törölj!

    A tiszta telepítés a legbiztonságosabb megoldás!

    Ha esetleg az újratelepítés után ismét ez a probléma jelentkezik, akkor sajnos rosszul végezted el a törlést és maradtak vagy maradt olyan fájl vagy könyvtár ami a böngésződhöz tartozik, ezért célszerű a rejtett könyvtárakat és a regisztrációs bejegyzést is átnézned törlés után és ha maradt a böngészőhöz tartozó regisztrációs bejegyzés, fájl vagy könyvtár, akkor ezeket is töröld!

    Üdv.
  • JackOneill7
    #13675
    Ez egy nagyon nagy tevedes, hogy ugyanazokat fogja meg. Teljesen mas osszetevok vannak a motorhazteto alatt, teljesen mashogy mukodik a program. Ezzel az erovel az elso nod verziot is lehetne hasznalni. Az ujabb verziok ujabb technologiat hasznalnakm amit nem tud helyettesiteni a puszta afatbazis alapu vedelem.
  • almazabalo
    #13674
    Azért mert funkcióra jól működik a 9-es és az adatbázis frissítéssel ugyan azokat a vírusokat fogja meg sztem mint a 11. csak a 11-ben gondolom javítottak dolgokon, de ez nem azt jelenti, hogy a 9. már haszontalan. Meg nem is nagyon követem nyomon mikor van friss...
    Egyébként előbb frissítettem 11-re. Az első felugró ablak ugyan az volt, h blokkolta azt a címet...de az ellenőrzés nem talál semmit.
  • JackOneill7
    #13673
    Miért a 9. verziót használod, amikor már 11 is van? Biztonsági szempontból elég veszélyes, amit csinálsz. Lehet, hogy 11-nél nem lenne ilyen gondod.
  • almazabalo
    #13672
    Sziasztok,

    Mostanában kb. 10 percenként feldob a nod egy "A cím le van tiltva" ablakot.Mindig ugyan az a kezdetű web-cím szerepel benne, olyan mintha lene egy kártevőm vagy vmi ami reklámokat akar megnyitni a böngészőmben...(régebben nyeltem be ilyet amikor nem volt vírus írtóm)
    Nekem még csak a 9-es verziójú ESET van fenn a gépen, de azt mindig frissítem. Az ESET oldalán nem találtam erről a típusú felugró ablakról semmit.... és nekem az is fura, hogy a kijelző közepén jelenik meg, nem pedig jobb lent az óra felett, ahol minden egyéb értesítő a programtól.
    ez a felugró ablak:


    Ha valaki találkozott ilyennel, annak megköszönném az infóját.
  • Kubu86
    #13671
    Hali!

    Nos ezt azért elég nehezen hiszem el, hiszen csak manuálisan tudod blokkolni a felhasználókat és ha másnak nincs hozzáférése a
    fiókodhoz, akkor csak te lehettél a rendszer magától nem blokkol senkit és hogy mi okod lehetett rá azt is csak szintén te tudhatod. Nos igen nem így ismertük meg egymást egy rendes srácnak gondoltalak, de ezek után már sajnos nem igazán tudom mit gondoljak hogy ez valóban véletlen volt e vagy szándékos ezt is csak szintén te tudhatod!

    Üdv.
  • Balint69
    #13670
    Köszönöm és neked is Moonster
  • Balint69
    #13669
    Kedves Kubu86!Köszönöm!Meglepődve olvasom írásod,én nem tiltottam le semmit és mi okom lenne rá?Épp ellenkezőleg,köszönöm a sok segítséget és nem gondolod komolyan hogy ilyen lennék veled?Üdv!
  • gergely1991
    #13668
    Tényleg, amúgy valakinek ötlete? :D
    #13661
  • Kubu86
    #13667
    Boldog új évet neked is moonster!

    Köszi a tanácsot, lehet hogy megfogadom és nagyon szívesen a továbbiakban is neked is és mindenki másnak.

    Üdv.
  • moonster
    #13666
    BÚÉK mindenkinek.
    Kubu: Nagyon kösz a kódokat. Igyekszem frissítgetni a fejlécet, ahogy jövök. Használd a tiltás gombot. Nekem is van ilyen listám, azóta nyugodtabbak a napok :)
  • Kubu86
    #13665
    Kedves Balint69 először is B.U.É.K neked is , másodszor pedig megkaptam az üzeneted és nem igazán tudom hová tenni, ugyan is eddig mindenfajta segítséget önzetlenül megadtam neked bármiről is volt szó. Legjobb tudásom szerint próbáltam segíteni, de egy ideje (Kb.1hó)minden ok nélkül letiltottad az üzenetküldést számomra és most meg szeretnéd hogy ismét segítsek?

    Hát nem tudom hogy most sírjak vagy nevessek!

    Egyébként igen van megívóm a kért oldalra, de hogy ezek után még elvárnád hogy küldjek is azért ehhez már kell gerinc!
    Utoljára szerkesztette: Kubu86, 2018.01.03. 18:28:14
  • Balint69
    #13664
    Sziasztok!Boldog új évet mindenkinek!:)
  • howarju
    #13663
    Hi!
    Készíts egy friss, új újságos regisztrációt, és az E-Mail címed alapján automatikusan meghosszabbítja az időszakot!
  • Airbus A380
    #13662
    Sziasztok, az androidomon lévő nod32 közölte velem, hogy 6 nap van a próba időszakból, most akkor ez nem végtelen időpontig ingyenes, korlátozásokkal???
    (a leírásban sehol sem jelzik, hogy számolja a próba időszakot...) Ha lejár, mit tehetek, írjam be mindig az újságos kódot, esetleg rakjam újra? köszi... (nekem nem kellenek prémium dolgok, se nem netezek se nem semmi amiért egyáltalán fenn van, hogy a telepített játékokat azért átnézze.)
  • gergely1991
    #13661
    Nekem még rosszabb pedig csak trial: "Error communicating with the activation server.Verify that your internet connection is active and click "Update virus signature database" " :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Linux 4.0
    Ne gyertek "hogy minek rá",mert kell a windows miatt (is). :)

    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2018.01.01. 00:53:42
  • bajgunar
    #13660
    Win 10. Minden "gépindításnál" (alvóból ébresztem), kiírja értesítésben, hogy:
    "eset biztonsági előfizetése 4 nap múlva lejár"
    Holott be van aktiválva, 02.28-ig. Az itten kódokkal.
    Miért írja ki? Hol lehet kikapcsolni?

    B.Ú.É.K. Mindenkinek!
    Továbbra is köszönöm a kódokat!
  • skorpio7
    #13659
    Kellemes ünnepeket mindenkinek és külön köszönet azoknak, akik egész éveben tettek róla, hogy mindig friss kódokhoz jussunk! :)