15637
  • shrek82
    #202
    hogy ne kelljen frissíteni? Akkor nincs értelme feltenned sem, mert akkor az újjab vírusokkal szemben nem is nyújt majd védelmet..FRISSÍTENI MUSZÁJ..
  • effe
    #201
    honnan lehetne leszedni olya cracket, hogy ne kelljen frissíteni a nodot?
  • Rudee
    #200
    Megoldódott közbe.
  • Rudee
    #199
    Telepítés elején ilyen hibaüzenetet kapok. Kipróbáltam több verziót is, de mindnél ez van. Mi lehet a gond?

  • sirdond
    #198
    én is zap-ot használok nod mellé,na meg peerguardien p2pzéshez és én is elégedett vagyok. nem szokott bejönni semmi kártevő :D
  • pedestrian
    #197
    Nekem a nod32 mellett outpost van. Én elégedett vagyok velük.
  • shrek82
    #196
    Nekem ZAP-om van, és bár nem tud magyarul, mégis meg vagyok elégedve vele..Linket nem adok, mert nincs..De van vmi fájlcserélő, vagy milyen progi (valami tc, vagy gc, netán dc), azzal gondolom le lehet tőteni, ha törlöd 24 órán belül..Vagy vmi ilyesmi...
  • Balli
    #195
    A nod-ot sikeresen telepítettem :)
    Kicsit off, de meg szeretnék egy tűzfalat is telepíteni, én a Keiro-t néztem ki magamnak, esetleg ehhez vagy mashoz nem tudtok crack-et, vagy egy linket hogy hol tudnék utánnanézni. Itt a forumon a Keiro topicjában nem esett szó Crack-ről :(
    Köszönet előre is!
  • Morphin
    #194
    Köszi!!!Ez jo ötlet!!Mert bekéne állítani az itthoni hálozatot is!!
    Ez nem jutott eszembe!!
  • shrek82
    #193
    ADSL-es vagy? Mert ha igen akkor a helyi kapcsolatban a TCP/IP tulajdonságainál adj meg egy tetszőleges IP címet, és automatice beadja majd a maszkot..Talán ez segít[nekem segített]...
  • Morphin
    #192
    Van egy problémám amit nem értek!!Win reinstall után endszerindításkor kb. 1-1.5 perc mig feláll a rendszer!! Jah a Zone alarmmal együtt és ez régen 10 másodperc volt!!!Ötlet??
  • Tekergo
    #191
    Jójó, de szeretném tudni hogy probléma e hogy nekem így frissített (valószínüleg nem).
  • shrek82
    #190
    Nekem rendesen frissített..
  • Tekergo
    #189
    Nemtudom valaki tapasztalta e, de ma nod32 frissítésekor azt írta ki hogy hiányzik a digitális aláírás a vírusdefiníciós adatbázisról, ha valaki tudja mit jelent ez az lécci mondja meg.
  • shrek82
    #188
    nod32.try.hu
  • KokoMi8813
    #187
    Helloka van egy probim (problemám). le van crackkelve, fixelve- és most kb 2hónap múltán kiírta hogy 30 napos trial és nem tud frissíteni mit tegyek ja a verziószáma(frissitése):1.1196(20050817)??
    Megoldást kérek agy tegyek fel másikat??(honnan töltsem hogy remek legyen ne ÍLY módon rossz)
  • Gaba9
    #186
    Köcc...
  • Icebird
    #185
    NOD32 fix
  • Gaba9
    #184
    Helo..vki legyenolyan szives és linkeljen v töltsön fel vhova egy müködö nod32 fixet mert ami lejjeb van nem találja meg hiba stb .. és nagyon kellene !
    Én már leszedtem egyszer innen de jelenleg 220kilométerre vagyok otthonrol és nemtok hazameni érte pliiz vki sürgösen .... :(
  • me and a monkey
    #183
    PC World e havi számában is van programismertető.
  • burkusdió
    #182
    já, megtaláltam :D

    végre! pont mozst

    nah itt a link, ha valakinek szüksége lenne még rá, rajtam kívül... link
  • burkusdió
    #181
    hátö nem akarok a nodos arcoktól segítséget kérni, viszont én előzőleg a nodomat egy ilyen oldal alapján állítottam be, tehát tudom,hogy van egy ilyen oldal, de nem tudom megtalálni... :(
  • [negativ] Les
    #180
    Hát én nem is tudtam, hogy van olyan :)
    Manual mindent belőttem amit jónak láttam azt kész.

    Azóta sem kaptam vírust ;) de ha gond van vagy bármilyen kérdés szerintem a nod-os arcok segítenek.
  • burkusdió
    #179
    senkisemnem? :|
  • burkusdió
    #178
    Hy mindenki!

    Nem tudná véletlenül belinkelni nekem valak azt a fórumoldalt, ahol a NOD32 részletes beállítása van leírva pontról pontra,hogy a legbiztonságosabb legyen?

    Előre is köszi!
  • dr Kotász
    #177
    Megmondom. Nem állítod vissza az időt. Nekem továbbra is frissíti magát, és -73 nap van hátra...
  • Laky
    #176
    #163-ban azt írták, hogy nem kell átállítani az időt
  • Balli
    #175
    Szisztok!

    Egy hónappal ezelőtt telepítettem a NOD-ot a koövetkezőképpen:
    Szisztok!
    Telepítettem a NOD32 2.5-öt, majd nem inditattam újra a gépet
    Ezután előreállítottam a dátumot 2099-re
    Majd a 105-ös hszban lévő NOD32 2.5 fix-et installáltam, ewzután automatikusan újraindult a gép.
    Végül a reg file-t futtattam Elionditottam a szoftvert, s az információknál ezt láttam:
    Trial version
    Day left: 34340 :)

    Ennek ellenére most kiirta, hogy lejárt a trial, s el sem tudom már inditani a virusprogit.
    Hogyan tudnám meggyógyitani hogy végre újra működjön s újra gyógyitsa a gépem?
  • Laky
    #174
    #163
  • me and a monkey
    #173
    A nod32.hu oldalról levehető 30 napos trialt is "gyógyítja" ez a crack?
    Tudom, hogy már felmerült ez, de annyifajta verzó meg ötlet volt már, hogy ésszerűbb kérdeznem mint próbálgatni....
  • NuCLEARScoRp
    #172
    Pontosan a 30 napos verzióból csinál 17 millió napot...
  • Laky
    #171
    ez a nod32 fix (NOD32.FiX.v1.8-nsane) pontosan mit csinál a programmal?
  • stratoman
    #170
    Ha beírja a gugliba, hogy nod32 és kiválasztja a magyart az lesz első találat...
    De ha az egész web-et választja, akkor is a harmadik...
  • Laky
    #169
    vagy www.nod32.hu ;)
  • Tekergo
    #168
    Vagy elmenni a www.eset.com oldalra.
  • stratoman
    #167
    Le kell szoktatni az embereket, hogy bármit is megtaláljanak maguktól.
    Qrva nehéz pl. a gugliba beírni, hogy nod32.
  • Tekergo
    #166
    Itt van
  • ironmaiden
    #165
    Ha magyar nyelvű programot keresel akkor ez az első amit ajánlott megnézni.

    Honosító Műhely
  • shevy
    #164
    most akkor a legújabb nodból van magyar verzio is? valaki egy linket esetleg?
  • Icebird
    #163
    NOD32 2.50.32-höz is jó, nem kell visszaállítani az időt!
    Nod32 fix