15635
  • deferti
    #400
    BUÉK mindenkinek
  • me and a monkey
    #399
    Nod 32 + Outpost 3.0 + Ad-Aware + Microsoft AntiSpyware
    Néha a biztonság kedvéért végigfuttatom:
    Kaspersky on-line scanner + Spy-Bot.
  • Tekergo
    #398
    NOD32+Ad-aware professional+Kerio nálam ez a trió a nyerő

    B.U.É.K for everybody
  • Laky
    #397
    azért mégis jobb egy kimondottan spyware-ekkel foglalkozó programot használni plusszban ;)
  • Johnny23
    #396
    igen a counterSpy az ténleg jó,viszont NOD-ba van Antispyware,nem?...akkor viszont nem felesleges?
  • Laky
    #395
    NOD32 + CounterSpy + Kerio

    nálam ez a trió bejött
  • zeki
    #394
    Hy az 1.NOD32+KERIO kicsi mem használlat de EXTRA hatékony!!!!
  • Johnny23
    #393
    ..nah akkor most végülis melyik a legjobb a választás (ami lehetőleg még a legkevesebb memóriát eszi)

    1. NOD + Tűzfal (Kerio?,Outpost?,ZA?)
    2. Zone Alarm teljes körű változata (virus,spy,tűzfal)
    3. vmi más egyébb?! (F-Secure?)


  • lck
    #392
    Tudom, csak a kis kedvencenet reklámoztam.
  • SPANYOLVIgASZ
    #391
    vagy bármely más internet security software:-)
  • zeki
    #390
    Hy KERIOT tegyél a NOD32 mellé nekem isten király a duo!!!
  • lck
    #389
    Azt F-secure -nak hívják.
  • Johnny23
    #388
    az lenne leginkább megfelelő,ha 1 szoftver átfogoan védené a gépet (antivirus,tűufal,anti-spyware)
  • Johnny23
    #387
    ok értem


    ...1ébként ténleg a ZoneAlarm-nak van 1ilyen teljes körű verzája,amibe van virusirtó+antiSpyware rész is (NOD"csak"virusirtó+antiSpy),namost ha azt felrakom,akkor már nem kell NOD32 vagy??

    (csak sokan + azt mondják a ZoneAlarm el van bonyolitva meg vannak téves tiltásai,nemtom én még nem használtam)

    ...mit javasoltok?
  • EvilDevil
    #386
    Elöször is tisztázzuk hogy a NOD32-ben semmilyen tüzfal nincs! A NOD a vírusok ellen véd, a Zone Alarm pedig a behatolók/hackerek ellen

    Tehát telepítsd fel a Nod-ot és a Zone Alarmot is!
  • SPANYOLVIgASZ
    #385
    A nod32 vírusirtó, a ZA tűzfal, aminek egyik verziójában beépítettek vírusirtót is.

    Nehéz összehasonlítani egy tűzfalat, meg egy vírusirtót.:-)
  • Johnny23
    #384
    Hali !

    Kérdésem az lenne ,hogy nem hatékonyabb a ZoneAlarm,mint a NOD???
    ..merthogy abba van re3ndes tűzfal is !!
  • Vorpal
    #383
    Urbi : vagy nem tudsz róla , hogy bejött volna. A winfos fallal nem az a gond hogy semmi nem jön be, hanem, hogy minden kimegy. Gyakorlatilag amiről csak akar értesiti a szoftvergyártókat, igy szállt már el tört progim, na és akkor betelt a pohár winfal.
  • janos666 #382
    Én le is tiltottam a windows tűzfal szolgáltatást úgy ahogy van a biztonsági központal együtt.
  • urbijoe
    #381
    az sp2 tüzfala tökéletesen elég
    én is azt használom +nod32 +microsoft antispyvare
    és semmi nem jön be
  • Laky
    #380
    NOD32 2.51.12 + NOD32 FiX 2.1

    1) Telepítsd a NOD32 AntiVirust. Telepítés alatt kattints a 'Frissítési paraméterek megadása később' négyzetre. Mikor felajánlja, NE INDÍTSD ÚJRA A GÉPET!
    2) Telepítsd a NOD32 FiX-et
    3) Újraindíthatod a géped

    így nem kell havonta leszednem, registry-t pucolnod, majd újra felroknod a programot :)
  • zeki
    #379
    Szia nekem is a Kerio van fent de jo ha használod nem zavarják egymás köreit nekem mind a kettő FAINUL fut !!!!!
  • janos666 #378
    Régebben NAV-ot használtam, csak pont roszkor szart be és formáznom is kellett a winyót. A rossz emlék után most felraktam ezt a NOD32-t. Tiszta vicc hogy uninstalálnom kell minden hónapban, kitörölni a regeszstryből és így megy tovább még 1 hónapot. A lényeg hogy látom ebben külön modul van az internetforgalom ellenőrzésének. Akkor emmellé már nem is kell tűzfal? Régebben Kerio tűzfalat használtam a NAV-al, de ha ez a NOD32 ellátja a tűzfal szerepét is akkor le se cserélem az új NAV-ra ha kijön. (így terveztem) Vagy ugyanúgy kell a Kerio is?
  • zeki
    #377
  • me and a monkey
    #376
    Dehogynem. Nézd meg a számla időpontját és adj hozzá 1 évet.
  • zeki
    #375
    de nekem nem próbalverziom van és még sem látom,hogy mennyi napom van még hátra!
  • Tekergo
    #374
    OK, bocsi, csak siettem.

    Visszatérve a kérdésre, soha nemfogja mutatni mennyi időd van hátra a "próbaváltozatból"

    Egyébként énnekem is megvan legálisan de a törött verzíó van fltelepítve, ami működik azt nem kell piszkálni.
  • zeki
    #373
    Hy én rendes legális változatot használok!!!!
  • me and a monkey
    #372
    Kell, hogy legyen...
    Végül is én az vagyok (többé-kevésbé) a PcWorld jóvoltából, ugyanis havonta szerepel egy kód az újságban, amivel legálisan használhatod a kereskedelmi változatot. Csak még nem szántam rá magam erre a nagy elhatározásra, de egyszer majd.
  • lck
    #371
    Olyan ember nem létezik.
  • me and a monkey
    #370
    Már írta 364 hsz.-ban. Jó lenne egy ember aki legálisan használja a programot,elmondhatná, hogy mit lát az "információ" résznél.
  • Tekergo
    #369
    Először is próbaverziód van e? Ha igen, hogyan/mivel crackelted?
  • zeki
    #368
    ok köszi
  • me and a monkey
    #367
    Passz, mintha ez már téma lett volna itt a fórumon, próbálj rákeresni lent alul. Hátha
  • zeki
    #366
    MELYIK MUTATJA
  • zeki
    #365
    NOD32 antivirus system információ
    Vírusdefiníciós adatbázis verziószám: 1.1328 (20051219)
    Dátum: 2005. december 19.
    Vírusdefiníciós adatbázis build: 6471

    Információ a víruskereső további részeiről
    Kiterjesztett heurisztikus modul verzió: 1.023 (20051109)
    Kiterjesztett heurisztikus modul build: 1094
    Internetes szűrő verziószáma: 1.002 (20040708)
    Internetes szűrő build: 1013
    Tömörített fájl ellenőrzési modul verzió: 1.038 (20051212)
    Tömörített fájl ellenőrzési modul build: 1140

    Információ a telepített összetevőkről
    NOD32 For Windows NT/2000/XP/2003 - Alap
    Verzió: 2.50.32
    NOD32 For Windows NT/2000/XP/2003 - Internet support
    Verzió: 2.50.32
    NOD32 for Windows NT/2000/XP/2003 - Standard
    Verzió: 2.50.32

    Operációs rendszer információ
    Platform: Windows XP
    Verzió: 5.1.2600 Szervizcsomag 2
    Common control összetevők verziója: 5.82.2900
    RAM: 248 MB
    Processzor: Intel(R) Celeron(R) M processor 1.40GHz (1400 MHz)
  • zeki
    #364
    Hy nekem ott ilyet nem ír mondjuk ez rendesen elő fizetett dolog csak kaptam hozzá kodot az egyik ismerősőmtől de nem látom,hogy meddig ÉL!!!
  • me and a monkey
    #363
    Apropó:
    A "fix"-es megoldás van a gépemen, de legnagyobb meglepetésemre tegnap nekem is kiírta, hogy lejárt a 30 nap. Uninstall, kitisztítottam az írmagját is, újra felraktam, erre megint csak 30 nap használati idő látható.
    Ami végképp érthetetlen: az egyik barátomnak telefonon keresztül segítettem felrakni ugyanezen verziót és neki (állítása szerint) '1 millióakárvalahány" napot ír ki.
    Tud erre valaki megoldást? Köszi.
  • me and a monkey
    #362
    Vezérlőközpont > rendszereszközök > információ.
  • zeki
    #361
    Sziasztok hogyan tudom meg,hogy mikor jár le a regisztrácios liszenszem ?????