15637
  • me and a monkey
    #682
    Szerintem nagyjából jó, de az sosem árt ha van fent még legalább 1 adware-írtód, és lehetőleg rezidens (azonnali) védelmet nyújtson. Talán az Outposté is ilyen., nem tudom, mert még eddig nem volt ideje riasztani, a MS Antispyware és a Processguard mindig megelőzte.
    Egy jó eszköz pl. az Ad-Aware professional, tudod magyarítani is, bár a program alapból nem tudja ezt. de kismillió helyen tudsz magyarítást letölteni, pl. letoltes.com
    A professional verzió már tudja produkálni a rezidens védelmet, a kettő együtt már több mint megbízható.
  • me and a monkey
    #681
    Ezekre mérget ne vegyél, nekem is volt fent egy olyan programom - talán Spyware doctor, nem tudom biztosan - ami a jól bevált kémprogram írtók után is mutatott még 25-30 találatot. Merő marketing volt semmi más.
    Az Ad-Aware, a Spybot, a Microsoft AntiSpyware után már nem igazán marad fel semmi. A Microsoft programja egyébként nagyon jó kis program, valós idejű védelmet is ad, leszámítva itt is a gyerekbetegségeit, pl. némely olyan programot is legálisnak fogadott, ami azért súrolta a ezt a határt, vagy pl. a Nortont is legyalulta a sz.gépekről. (Ebben azért nem tévedett nagyot... :)
    Egy kis segítség a kedvenc topikom látogatóinak:

    Kémprogramírtók
  • balcsi70
    #680
    Szerintetek az Outpost-ban ami van kémprogram védelem,az nem elég? van amikor napi 3-szor frissiti magát(vagy ha nem akkor én).Mert ez eddig nekem hála j.i-nek 1x volt csak rajta de azt egyböl irtota is.
  • ent
    #679
    Egyébként érdekes: mikrofosantispy béta2, ad-aware és spybot lefuttatás (upgrade után), semmi, majd feltettem spy sweeper barátomat és lőn cscoda, rögtön egy botot talált a cookiekban... Erről ennyit!!!
  • Tompie
    #678
    Nekem ad-aware és spy sweeper van fent.
  • cserre
    #677
    Hali Mindenkinek!

    Ezek közül a programok közül van olyan, amihez nem kell net elérés.
    Olyan file letöltésre gondolok, mint pl. a norton anti virushoz a virus def. file frissitése, vagy az ad-aware-hez a reg. file?
  • Tomicsek
    #676
    Hiszek neked BuzzFuzz a Spyware Doctort tettem fel.
  • ent
    #675
  • Tekergo
    #674
    Mind a négyet:
    - Ad-Aware Professional
    - Spy Sweeper
    - Spyware Doctor
    - Counter Spy
  • ent
    #673
    A legjobb ha mind2t felteszed és mindenkinek jó lesz:)
  • BuzzFuzz
    #672
    A Hardware OC szerint a Counterspy a legjobb, de ez nagy baromság...

    Nehogy azt hidd hogy annyira mérvadó az a teszt, én tapasztalatból mondom hogy a Spy Sweeper és a Spyware Doctor is megelőzi Counterspy-t..
  • Tompie
    #671
    Kémprogram-írtók tesztje.
  • BuzzFuzz
    #670
    Spyware Doctor szerintem a legjobb!
  • KO
    #669
    1-2 vélemény: #608, #609
  • Pogány
    #668
    Rendszer indításkor nem jelenik meg a Nod ikonja a képernyő jobb alsó sarkában. Ettől még a valós idejű keresője be van kapcsolva? Figyeli a rendszert?
  • gamerman01
    #667
    A sok-sok kémprogram eltávolító közül melyik a legjobb????
  • Pogány
    #666
    hali.Hol találom, hogy hány napig jó a telepített verzió? Nekem nem írt ki semmit.
  • Tomicsek
    #665
    Köszönöm
  • KO
    #664
    pw: SoulTFAS2006

    Több cuccot is tartalmaz.

    A megnyíló ablakban a welcome felirat utolsó e betűje alatt átalakul az egérmutató-> klick
  • Tomicsek
    #663
    Jelszó?
  • KO
    #662
    Ez sem rossz:
    http://rapidshare.de/files/11180598/Fight2006.rar.html
  • me and a monkey
    #661
    Egy gyorsabb letöltés: CounterSpy
  • CheAteR88 #660
  • juzosch
    #659
    Ok, közben én is rájöttem, hogy csak régebbi.
  • Tomicsek
    #658
    http://www.agnitum.hu/
  • juzosch
    #657
    Outpostból 2 félét találtam:

    Outpost Firewall Pro 3.0.557.437
    Agnitum Outpost Firewall 2.1.303.4009 (314)

    Különbség?
  • juzosch
    #656
    Mst cserélem le a zonealarmot.

    Outpost, vagy Kerio?
  • 79Alba
    #655
    köszi a segítséget így mostmár jó
  • units
    #654
    Kitartás a lényeg!
  • Dj Faustus #653
    "A Nod32 az eddigi legjobb víruskereső és tűzfal progi amit használtam! EDDIG SEMMI "
    A Nod32 nem tartalmaz tűzfalat (egyébként tényleg jó kis vírusírtó). Arra vannak a tűzfal-programok. Outpost, Kerio, Zonealarm, iptables...
  • Ghostika
    #652
    A Nod32 az eddigi legjobb víruskereső és tűzfal progi amit használtam! EDDIG SEMMI
    Nem jutott átt rajta.Tuti nagyon.Csak dícsérni tudom, igaz van néhány apró hiányossága,de azok nem vészesek!
  • me and a monkey
    #651
    Tudom, láttam én is, de én csak "összebányásztam" a linket.
    Ha v.kinek fontos, akkor előbb-utóbb le tudja tölteni.
  • Laky
    #650
    http://nod32.try.hu/
  • CheAteR88 #649
    hy
    miért irja ki a nod mindig hogy a 30 napos verzióm lejárt
    és hogy tudom lecserélni valami ingyenesre?
  • units
    #648
    200 emberke tölt magyarországról a megauploadról. ezért premium.
  • units
    #647
    prémium link :(
  • me and a monkey
    #646
    Itt is kupászkodhatsz.CounterSpy 1.5.82
  • KO
    #645
  • ent
    #644
    Úgy emléxem erről már írtak soxor lentebb... Talán keresőbe írj vmit,
  • 79Alba
    #643
    lenne egy kérdésem. felraktam a nod 32-t és mikor kapcsolom ki a gépet kiírja hogy vegyem ki a kislemezt a gépből vagy cdukjam be a fedelét....
    ez mi lehet???????,,,