15635
  • tonislow
    #15555
    Most is benne van, csak ki van kommentezve.
  • ntex
    #15554
    És nem csak akkor törli a hosts fájlt ha az említett edf.eset.com címet írod bele?
  • tonislow
    #15553
    Ez azért érdekes mert én 13-án kezdtem el foglalkozni ezzel a problémával (mmint hogy a 2024-ig érvényes licenc már nem érvényes), és megvolt a host, sőt az ominózus sort én kommenteztem ki. Amúgy a host-ba más bejegyzéseket is használhat az ember, ezért is furcsa ez.
  • UUUU
    #15552
    Update torolte. Mikozben a kivetelek kozott meg mindig ott van. Azt mar beallitottam joval korabban. A majus 12.i frissites torolte le a hosts fajlt.
  • WinT
    #15551
    A lentebbi .bat fájlos megoldás nekem bevált. Laikusként végignézve a fájl tartalmát én nem láttam benne ártalmasnak tűnő kódot, de egy nálam hozzábbértő szakember is átnyálazhatná.

  • tonislow
    #15550
    ha kikapcsolod a hips-et, újraindítod a géped majd beleszerkesztesz a host-ba és felveszed az észlelési kivételek közé majd visszakapcsolod a hips-et akkor nem szedi le. pontosabb nekem eav nem bántotta, lehet eis leszedi.
  • UUUU
    #15549
    Ja szerinted, csak elotte letoroltek a hosts filet a geprol es nem egy gepen ellenoriztem ezt le.Ami ugye 127.0.0.1 edf.eset.com es blokkolta ezt a cimet, ugy hogy a kivetelek koze volt teve..
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2022.05.16. 09:38:09
  • tonislow
    #15548
    Észlelési kivételek közé betetted a host file-t?
  • Yan-Chi
    #15547
    Nálam is törlődik a komplett host file, amint újra telepítem a #15331-es hsz-ban leírtak szerint.
    Akinek sikerült az újratelepítés - Mike333, Johnny47 - meg tudnátok adni, hogy néz ki nálatok a host file tartalma?
  • belteno
    #15546
    Köszönjük a leírást. Ez a bat fájl teljesen biztonságos? Nem csinál mást, mint reseteli az eset trial beállításokat?
  • sunnni
    #15545
    lehet hogy nem kapcsoltam be a védelem felfüggesztését, bár a leírás nem tartalmazza.
  • sunnni
    #15544
    Ki tudja már mit csináltam a harmadik, sikertelen óra után
  • sunnni
    #15543
  • tonislow
    #15542
    Nincs semmiféle host file törlést. Egyszerűen csak blokkolták azt a licence-t és kész.
  • UUUU
    #15541
    Ez szép és jó, de milyen jogon törli le a számítógépről a hosts fájlt a programjuk???
  • sg27
    #15540
    Ezt most találtam:

    https://www.mirrored.to/files/EJLNICZQ/EIS_90_Day_Trial_Reset_v5.bat_links
    Egy bat fájl, TERMÉSZETESEN sírni fog rá az ESET, kapcsold ki 10 percre.

    1. töltsd le a fájlt (a NOD32 törli, igazából úgy tesz mintha elérhetetlen lenne a link, kapcsold ki ideiglenesen!!!)

    2. indítsd újra a Windows-t csökkentet módba: https://support.microsoft.com/hu-hu/windows/a-sz%C3%A1m%C3%ADt%C3%B3g%C3%A9p-cs%C3%B6kkentett-m%C3%B3dban-val%C3%B3-windows-92c27cff-db89-8644-1ce4-b3e5e56fe234

    3. futtasd le a .bat fájlt

    4. a 2. pontban lévő kapcsolót állítsd vissza és indíts újra

    5. boot után az ESET-ben kérhető újra teszt időszak

    6. teszt időszakhoz FAKE emailt használj!!! https://emailfake.com/

    Megvárhatod az emailt, de sok értelme nincs, mert csak a kulcs van benne, ami automatikusan bekerül.

    NOD32 Antivirus 30 napig, a NOD32 Internet Security 90 napig működik próba virzióban.

    Ennyi, 30/90 naponta azt hiszem ez belefér!
  • sg27
    #15539
    Sajnos az újratelepítés után is fent áll a probléma igaz a frissítés frissebb :)

  • belteno
    #15538
    Erről tudnál egy kicsit részletesebben írni? Próbáltam letölteni, de nem menti el, azt írja a chrome, hogy "Meghiúsult – A víruskeresés nem sikerült". Letöltöttem androidon, zip-be raktam és felmásoltam a windowsra, de ahogy kicsomagolom, azonnal törlődik, eltűnik.
  • ntex
    #15537
    Úgy látszik valami komolyabbat lépett megint az ESET hogy visszaszorítsa az aktiválás kijátszását, eltűntek az "olcsó" kulcsok is, de kb mindenhonnan. Ezután nem tudom honnan fogunk venni, de ~15000 forintot biztos nem fizetek egy vírusirtó éves díjáért. Inkább letörlöm és használom a Windows-ost ingyen. Állítólag az is elég jól felzárkózott az utóbbi időkben a nagy vírusirtók mögé megbízhatóság terén.
  • belteno
    #15536
    Én is leszedtem, újratelepítettem, továbbra is ugyanaz a probléma. Licenc érvényes 2024.11.21-ig, de nem tud frissíteni. :(
  • belteno
    #15535
    De közben, ahogy az első kép alján látható, érvényesnek látja a licencet 2024.11.21-ig. Legalábbis én így értelmezem.
  • sunnni
    #15534
    Nekem is ugyanazon a napon " lőtték ki ".
    Johnny47 újra megcsinálta a lépéseket, neki működik. Nekem tizedszerre se.
  • apó50
    #15533
    Úgy látja, hogy nem érvényes a licenc, ahogy ki is írja.
  • belteno
    #15532
    Sziasztok. Két napja ezt kapom. Mi lehet a gond? Másnál is van ilyen?




    Utoljára szerkesztette: belteno, 2022.05.14. 07:06:29
  • sunnni
    #15531
    Nekem több mint egy évig működött. Most próbáltam újra. Nem tudom mit követtem el .... Az ESET eltüntette a hosts - ot.
    Nem tud Valaki segíteni, hogy varázsolható vissza vagy linket.
  • Báthorya
    #15530

    Működik, köszi!
  • Johnny47
    #15529
    Nekem is ledobta az aktivációt, de újra megcsináltam a lépéseket és működik újra.
  • Mike333 #15528
    Dehogynem, épp most csináltam meg én is így. Köszi aki tavaly írta
  • hodila
    #15527
    Ezt már igy nem lehet megcsinállni !
  • hodila
    #15526
    https://www.mirrored.to/files/EJLNICZQ/EIS_90_Day_Trial_Reset_v5.bat_links

    + kell egy eldobható e-mail, amire 90 naponta lekéritek a licencet. Annyi a külömbség, hogy a bat fájl futtatását csökkentett módban kell csinálni. utána ujrainditás és az ESET program fel is ajánlja a licenc kérést. Utána e-mail cím kétszer beírod és megvárod mig megjön.
  • sg27
    #15525

    Utoljára szerkesztette: sg27, 2022.04.01. 23:42:37
  • Ferrault
    #15524
    Sziasztok!
    Tavaly nyáron a #15331-es hsz-ban leírtak szerint még működött az aktiválás.
    Most újra kellett telepítenem az Esetet, de ugyanezzel az eljárással már nem sikerül a licenc érvényességi idejének kitolása.
    Másnak működik még, vagy van hasonló módja az aktiválásnak?
  • RedWings
    #15523
    Ha valakit érdekel:

    https://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html#

  • tommygear
    #15522
    lol
  • petrola
    #15521
    Csá, Smart securityt használtam eddig és az univerzális szó megtévesztett. Internet securityn működik.
  • petrola
    #15520
    Medvetojás barátom. Épp csak bejelentkezem, miután kifizettelek, de nem működik. Csaló lennél?
  • littleNorbi
    #15519
    Köszönöm.
  • HJ
    #15518
    Több variáció is lehetséges. Átrakod a régi kulcsot a laptopra, az új kulcsot meg a PC-re. A régi kulcsot hosszabbítod, de már 2 gépesre. A régi (gondolom 1 gépes) licencet használod a PC-n is. Ez elvileg ugyan szabálytalan, de szinte biztos hogy nem fogják letiltani a kulcsot.
    Amikor még voltak újságos kódok azok is 1 gépesek voltak, de simán működtek 3 gépen is egyszerre letiltás nélkül. Tapasztalatból hallottam :D A trial kulcsokat általában akkor szokták letiltani, ha nagyon látszik a stikli. Pl. ugyanaz a kulcs több országban is aktiválva van - ezt IP alapján látják.
  • apó50
    #15517
    Szia! Szerintem működni fog, ha egyszerre nincs több gépen csak egyen. A triálok is azon buknak meg, hogy túl sok gépen vannak fent. A hivatalos honlapon minden le van írva: https://support.eset.com/hu/kb2213-hogyan-vihetem-at-az-eset-programom-egy-masik-szamitogepre?_ga=2.135242994.2102491429.1641547982-1389203121.1595194021&_gac=1.36368276.1641548055.EAIaIQobChMI6ZPM-qqf9QIVD9Z3Ch0FnweNEAAYAiAAEgJY0fD_BwE
  • littleNorbi
    #15516
    Sziasztok. Van egy érvényes Internet Security kulcsom, amit a PC-men használok. Most vennék egy Smart Security kulcsot. A régi kulcsomat átraknám a laptopomra. Az lenne a kérdésem, hogy a régi érvényes kulcs működni fog a másik eszközön, vagy az ESET le fogja tiltani?