7
  • PeeTeR
    #7
    kiraly! :D
  • spR
    #6
    Még az sem biztos, hogy az SCI a tulaj. Csak ők is tettek egy ajánlatot hivatalosan, ami történetesen nagyobb, mint a Bonoéké.
  • Laci73
    #5
    Alighanem vége a Thief- és Deus Ex-sorozatnak :( Az új tulaj - legyen bárki is - jó szokás szerint kiemeli a jövedelmező dolgokat, és megpróbál ezekből pénzt csinálni: kérdés milyen hozzáértéssel és ráfordítási hajlammal teszi ezt. Előfordulhat az is, hogy másodosztályú FPS-eket kapunk majd félévente, a Tomb Raider pedig egy Tv sorozat lesz, alájátszott nevetésekkel. Vagy a divatos RTS műfajba rakják át az eddig ismert világokat...

    Én úgy érzem búcsút inthetünk ennek is. De ne legyen igazam.
  • CSOCSO
    #4
    Valami Update kellene hogy az SCI vasarolta fel es nem bonoek...
  • irkab1rka
    #3
    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

    nekik így is bejött a buiznic.
  • pemga
    #2
    Ez a "híres pénzéhség" miben nyilvánult meg? Warren-es storyból összeszedtem ezt-azt, őt teljesen megértem miért ment el. Azt is látom, hogy a tomb hogy ment totál szét (igazság szerint story szerint a 4. végén abbahagyták, utána a téma vergődése volt látható). Namost a tulaj az egy pénzügyi befektető, tehát üzemeltetni nyilván nem fogja hosszútávon, teljes manézsment-csere várható, és talán megpróbálják visszacsábítani a fejlesztőket? Akár még jó is kisülhet :).
  • AnuluWork #1
    Hehe! Érdekes lesz.