44
http://gameover.atw.hu
  • Rage47
    #44
    dátumot látod? :DDDD
  • HyperGames
    #43
    Szvsz. azért mert torrenten nincs nagyon magyar cucc...
  • Dynamic
    #42
    Annyira szánalmas
  • Tetsuo
    #41
    1et értek
  • David2
    #40
    úgy látszik, h nem akarják abba hagyni
  • ThePartyFace
    #39
    bocs, te vagy az?^^
  • David2
    #38
    sokat kell még tanulnotok
  • ollie
    #37
    Így jár aki warezol és még fizet is érte.
  • Slayerboy
    #36
    Amúgy nem kéne ilyen warez szarokról beszélni, ha nem volnának ilyen rohadt magasak az árai a játékoknak és a programoknak!
  • Slayerboy
    #35
    De ha csinálsz egy fizetős oldalt, akkor jóhogy fizetnek érte...
  • blackgamer
    #34
    ez így igaz!
  • Slayerboy
    #33
  • NeoMaN
    #32
  • Slayerboy
    #31
    Nem a warez megöléséről van szó, hanem arról, hogy geci módon csalsz ki másoktól pénzt.(Most attól eltekintve, hogy mekkora láma.)

  • Slayerboy
    #30
  • NeoMaN
    #29
    nem zavarna, mert azok a faszok ölik meg a warezt, akik fizetnek érte....
  • NeoMaN
    #28
    fix tv
  • Punkerwork
    #27
    "Tolvajtól lopni nem bűn..." címszóval? hát ezt neked kell tudni ha téged erkölcsileg nem zavar csináld.
  • NeoMaN
    #26
    Sztem meg jólteszik. Aki ilyen lúzer, hogy fizetne warezért az meg is érdemli....
    Én azon gondolkodtam már, hogy csinálok egy games meg mp3 oldalt (fizetőst), ahol a linkek utána faxa kis demókra, tv meg ilyenekre mutatnának. :Ð
  • Slayerboy
    #25
    Igaz is.Arról nem volt szó, hogy én, és akárki innen bedőlt volna nekik.És nem is azért beszélünk róla, merthogy átvertek ilyesmivel, csak maga a tény, hogy hogy lehet valaki ilyen, és hogy nézheti ennyire hülyének az embereket.És hogy egyesek ilyen átveréssel keresik a pénzt.És tiszta lelkiismerettel el is költik
    Amúgy lehet törölni a topicot, de arra azért jó lehet, ha netán volna olyan, aki épp regelni akar oda, és ezen sorok olvasása után talán nem teszi meg.
  • fifi
    #24
    Most itt egy olyan dolog miatt megy a sírás aminek tényleg csak egy vérláma dől be... Messziről lerí a kamu az oldalról, aki megeszi magára vessen...
  • Punker
    #23
    nem törlöm, nagyon jót röhögtem ezt az élményt nem vehetem el másoktól :)
  • Sephi
    #22
    Rohely hogy ez a topik erosen a warezolasrol szol de mar egy nap is eltelt es nem turultek. Bezzeg amikor a warez csapatokrol volt szo akkor kemeny 10 peric elt :D (az is azert mert a moderator eppen uzsonazott)
  • Shadow_THH
    #21
    ez nem újdonság, gondoljatok cask a suprnova majmolásáról :)
  • cSuwwi
    #20
    de még az oldal neve is találó, és igaza is van: Game Over - Játék vége
    Bírnám ha valamelyik jogvédő okostojás, cég csinálta volna (csak nem torrent kereső kellett volna, hanem valami kioktatószöveg) :DDD
  • cSuwwi
    #19
    aki ilyen ismeretlen oldalnak bedől és pénzt küld, az meg is érdemli, ez a véleményem
    nemigaz hogy nem találtok egy normális fizetős ftpt, ha ennyire fontos hogy még aznap meglegyen a legújabb játék (persze kapcsolatok nem ártanak hozzá)
    a többieknek meg ottvan a torrent, kalózftp, a nyúbiknak (lúzereknek) meg az smsweb. :)
  • Frank99
    #18
    ilyen az atw TOP oldalán több is van...
  • Slayerboy
    #17
    Igen, általában én is emiatt szoktam, amikor már nagyon kell, és nemtok mit csinálni...nah olyankor használom csak.De csak a Wanadoo-t!
  • Bandee1987
    #16
    Az smsweb nemcsak átverés, hanem kurva drága is....
    Legutoljára fél-háromnegyed éve fizettem elő olyan oldalra, de csak azért mert 1 vmi nagyon kellett onnan.
  • Slayerboy
    #15
  • Ben C
    #14
    I want to pleease take moe down, yeyeaah.

    [tecik neki slayerboy alaairasa, ezér van pofája offolni]
  • Slayerboy
    #13
    Nem mondom, hogy nincs igazad.Én kb. egy félévben egyszer fizetek SMSWEB-ért.És mindig ugyanarra regelek, amiben már megbízok.
    Amúgy én sem vagyok híve az smswebnek.
  • blackgamer
    #12
    te vered át magadat, amikor smsweb-ért fizetsz
  • Laky
    #11
    ez lol
    az oldalon még linkek sincsenek xDD

    [IMG] http://pix.dox.hu/pix4/a37157c25dfc2ce203bf301310f4e45e.JPG [/IMG]
  • flashX
    #10

    (Én) (Ők)
  • Slayerboy
    #9
    Jah.Inkább írok SMS-t kétszer annyiértegy rendes oldalra (pl. wanadoo), minthogy feleannyi pénzért egy ilyen szart "támogassak".De inkább megveszem a boltban! :)
  • Laky
    #8
    bithumen irc-n is azt mondják, hogy nem fogják leszedni
    az a vicc az egészben, hogy a tárhelyen kb 2 megát foglal a linkhalmaz :)
  • Slayerboy
    #7
    Írtam az ATW-nek, de szerintem leszarják, hogy mit csinálnak...Nekik is kell a pénz.
  • Slayerboy
    #6
    Aszongya:
    Az oldal tartalma/nem kamu ami itt van tartalom ezek mind 1-től 1-ig az oldalon belül is megtalálható!!!/

    Tartalom még nincsen, de Kérni akármit akármit kérhetsz!!! Kikötés csak annyi, hogy ne legyen magyar, tehát semmi köze ne legyen Magyarországhoz!!!De vajon miért??
    Hogy nem szégyenli el magát az ilyen?
  • Laky
    #5
    ki volt az a rohatt aki ezt csinálta?