32
Advanced RAR Password Recovery használat...
  • Dealcsy
    #32
    gondolom letöltötted a nfs world money hack-et, mi?
  • chris1997
    #31
    Valami használható RAR Password cracker nincs?
    Mert ez nem az.
  • Ryder159
    #30
    ARPR 1.52.
    6 karakteres jelszó 163 év.... :(
  • tabek
    #29
    Szasztok én egy Win rar SFX-et csináltam amit titkosítottam jelszóval arra nem jó ez a RAR Password Recovery magic vagy csak én nem tudom használni?
  • Calidor
    #28
    hali en is az aprp t hasznalom de, nem jövök rá hogy gyorsithatnék rajta

    mert azt irja 1p/sec gondolom 1 jeszlo masodpercenkent dehat az rengeteg idő, ötlet?
  • repvez
    #27
    Szeretnék egy kis segitséget kérni, az olyan fájlokat hogyan lehet megtudni a jelszavát ahol a mappa nincs védve, de a fájlok igen és igy van rar-ba tömöritve.Mert ha a progival rámegyek a rarra akkor kiirja hogy nincs jelszó rajta de anélkül meg nem tudom kitömöriteni a mappát sem.
    Valakinek ötlet?
    1.11-es ARPR-t használnám
  • BlindGod
    #26
    Itt egy Rar pass feltörő Program
    és ittvan hozzá a crack, crackelés után teljes joggal működik! Crack
    A használat egyértelmű kipipálod, hogy mit nézzen lenght fül alatt hosszúságot szerintem nagyjából ennyi START! :)
    Sok szerencsét üdv
  • martinho040150
    #25
    hy!letöltöttem az NFS CARBON-t és amikor ki akarom csomagolni a RAR-t jelszót kér!hogyan törjem fel?
  • mrzed001
    #24
    Más progi egyébként nemigen van, sebességre is az Advanced a legjobban optimalizált.
    Nem indul, ha pl 3-5 hosszat akarsz ellenőrizni, de ahol az éppen ellenőrizendőt (vagy következőt) írja, ott nincs semmi (ez egy kis bug, amiről tudnak), tehát oda írd be, hogy "aaa", és már kezdi is
  • pedestrian
    #23
    Az a topik címe.
  • drob
    #22
    Sziasztok!
    Melyik az a progi amivel ki tudomnyitni a jelszavas rar-t?
  • Sephi
    #21
    Az a baj hogy bealitom ahogy mondod de valamiert mindig nem keresi ki. Majd megmegprobalom.
  • OccsE
    #20
    ahol tudod allitani, hogy milyen karaktereket hasznaljon a probalgatasnal (betuk, szamok, irasjelek) ott (ha jol emlekszem) van egy olyan lehetoseg is hogy beirsz sajat karaktereket. Oda ird be a O P L betuket es adj neki 3-10 karakter hosszt. Ha valoban ez a 3 betu CSAK akkor par NAGYON hamar ki fogja adni a megoldast :)
  • OccsE
    #19
    ahol tudod allitani, hogy milyen karaktereket hasznaljon a probalgatasnal (betuk, szamok, irasjelek) ott (ha jol emlekszem) van egy olyan lehetoseg is hogy beirsz sajat karaktereket. Oda ird be a O P L betuket es adj neki 3-10 karakter hosszt. Ha valoban ez a 3 betu CSAK akkor par NAGYON hamar ki fogja adni a megoldast :)
  • Sephi
    #18
    Mi van ha nem tudom pontosan hogy milyen hosszu a password de 100%-osan tudom milyen betukbol al?
  • pedestrian
    #17
    Program
    :)
    Jelöld ki a rar-filet, recovery és türelem.
  • Sephi
    #16
    Tenyleg majig nem sikerult senkinek ?:D
  • PetruZ
    #15
    Tudtommal nem keveri, csak végigpróbálgatja.
  • Slayerboy
    #14
    Amúgy a szótáras módszernél azokat a szavakat próbálja bele, amik a szöveges dokumentumban vannak, vagy azokat a szavakat is keveri?
  • Slayerboy
    #13
    Köszi, nagyon sokat segítettél!Van itt a programban egy szótárfájl (iszonyat sok szóval és jelekkel meg minden) azzal megpróbálom.Igaz kicsit hoszú időbe fog telni, de megéri.
    Köszi.
  • PetruZ
    #12
    Vakvágány, a RAR fájlban nincs benne a jelszó. Pont az a lényege, hogy a jelszóval lekódol mindent, de nem hagyja benne a fájlban. A hibás jelszót egyszerűen úgy veszi észre, hogy a kinyitott állomány CRC-je (vagyis egy bizonyos eljárással feldolgozza a fájl összes bájlját és a végén kap egy ellenőrző kódot (crc, hash, akármi); ebből a kódból sem lehet helyreállítani az eredeti állományt) nem egyezik azzal, amit a kódolás előtt letárolt. A Password Recovery-nek végig kell próbálgatnia az összes lehetséges kódot az egyik állomány (lehetőleg a legkisebb méretű) összes bájtján (lehet, hogy elég neki az első N bájt is, nem ismerem annyira a működését és a RAR felépítését), elkészítenie a crc-t és ha stimmel, megvan a kód. Egyébként jöhet a következő...
    Úgy emlékszem, lehet neki szótárat is adni, ami gyakorlatilag akármilyen sima textfájl lehet. Az abban lévő szavakból képez egy egyedi szótárat (minden szó egyszer szerepel), aztán azt is rá lehet engedni. Elég nagyméretű és változatos szöveges állomány esetén nagyobb esély (de az sem sok...) van gyors találatra, mint a végigpróbálgatással.
  • Slayerboy
    #11
    Igen, egyértelmű, hogy sokáig tart.Esetleg nem tudtok olyat, ami "csak úgy" kiveszi a jelszót a rar fájlból?Vagy ez vakvágány? :)
  • Wanax
    #10
    én eccer köztelbe kerültem a progival, asszem meg kell crackelni (vagy venni :) hogy tudjon több karakeres jelszót is nézni. azt tudom hogy be lehet neki állítani hogy csak számokat vagy csak betüket meg stb karaktereket is keressen a jelszóban. a másik meg azért tart neki eddig meg végignézi az összess lehetséges kombinációt amit ki lehet hozni, na most gondoljatok bele hogy hány jelszóval kell tesztelni az adott filet...
  • Slayerboy
    #9
    Amúgy ha valaki tudna ajánlani programot, ami jobb, vagy egyszerűbb, az is írjon!Nagyon meg kéne fejtenem!!Most elkezdte a 4 karaktereset, de az 2 nap mire megcsinálja! :((
  • Sephi
    #8
    igen de lehet igy is hogy

    opppllll

    ppooollll

    meg ilyenek szal nem emlekszem mar hogy pontosan mi volt a sorrent :(
  • Thanatos
    #7
    végigprobálgatod 3 betü nem sok :DDD
  • Slayerboy
    #6
    Jöhetne valami hozzáértő tag, aki segítene a lámereknek :D
  • Sephi
    #5
    Nekem is nagy gondom van ezzel. Van egy file amiben fontos kepek vannak csak le volt vedve jol. Az tudom hogy a O L P betuk vannak csak benne de nem tudom milyen sorendben es hanyszor ismetoldnek.

    Hogy kene ezt feltorni?
  • Slayerboy
    #4
    Jah, és ha hármat állítok be minimumnak, akkor legalább másfél óráig pörgeti, majd mikor kipörgette a karakter összes kombinációját, megáll, és kiírja, hogy nincs jelszó.De a négy vagy több karaktert mikor pörgeti? :(
  • Slayerboy
    #3
    Például amikor beállítanám a karakterszámát minimum 4-re, akkor kb.2 másodpercig "pörget", és kiadja, hogy az idézőjel a megfelelő jelszó! ??
    Háromban meg nincs benne a jelszó, de többre nem lehet állítani.
    Vagy én értelmezem félre ezt?Nemtom...
  • tomo
    #2
    konkret kerdesed is van?
    nekem nem tunik bonyolultnak.
  • Slayerboy
    #1
    Sziasztok!
    Van egy WinRar fájlom, ami le van védve jelszóval.Próbálkoztam ezzel a programmal, jónak tűnik, de a használata elég nehéz.Aki használta már ezt a programot, vagy tud valami helyet ahol le van írva a használata, kérem szóljon, mert nagyon fontos lenne!Illetve a tippeket ide írjátok le!
    Köszönöm.