20430


F.A.Q

WAREZ-RULEZ ügyeket privátban intézzétek! Frissített FAQ!
  • Thanatos
    #188
    dehogynem, ami megéri megveszem, pl valszinű civ4 is meglesz :)
  • Bucser
    #187
    Te látottban sem vásárolsz:P
  • Thanatos
    #186
    nem pont x3-nál fogom elkezdeni látatlanba vásárolgatást :/
  • Thanatos
    #185
    akkor nem amrad más kihagyom eztis :(
  • Bucser
    #184
    Akkor nem marad más meg kell majd vennem:(
  • [Jakuza]
    #183
    Nem megy vele.
  • Thanatos
    #182
    miért clone nem jöhet belőle? vagy ez a verzió már sfcure-al se megy?
  • Zsolo007
    #181
    Egyébként van valaki aki meg fogja venni? Ha igen honnan?
  • Zsolo007
    #180
    Vazzzze, egyébként honnan tudod?
  • [Jakuza]
    #179
    Inkabb nem fog kijonni, mert SF 3.6.10.6. vedelem van rajta.
  • Kaziking
    #178
    oszt semmi demo vagy valami? legalább emddig feltörik kiprobáltam volna csak a feeling miatt
  • Thanatos
    #177
    dehogy sirom...., amx kiveszem topicot kedvencekből,mongyuk ez szvsz nem oylan divat game amit majd ellepnek az ilyenek ala q4, fear, meg társaik... :P
  • Zsolo007
    #176
    Majd lesz ha a hétvégén kijön :)

    Majd visszasírod a csendes időket mikor nem jöttek a 11éves lámák a láma kérdéseikkel..
  • Mayan
    #175
    Pedig paran mar jatszanak vele. Meg nincs a boltokban, de az elorendelesek mar erkeznek.
  • Thanatos
    #174
    pedig milyen izgi volt, elglaább volt élet itt :D
  • Zsolo007
    #173
    Örülj neki hogy nem folyik a parázs vita a pilótafülkéről :)
  • Thanatos
    #172
    denagyacsend
  • Zsolo007
    #171
    Hát én nem vagyok felháborodva....Én spec az X2ben mindíg is szívesen bámultam ahogy a szárny alól lő a fegyver.....Így még többet fogok látni belőle

    (Kövezzetek meg )
  • Lysandus
    #170
    Ezzel a négy képpel kezdődött tegnap a vita (illetve felháborodás), asszem az X2 fórumon...
  • Zsolo007
    #169
    Egy kis megnyugtatás a gépigényről:

    I ran the Review Code on my friends 9600xt coupled with 1gig of RAM and a 2600 Athlon XP. We ran the review code at 1024x768 with max settings. We ran at an average of around 20 fps and the game looked amazing so im sure a system such as a Athlon 64 3000 and a 6600gt will be fine with this game.
  • Zsolo007
    #168
    Íme a hivatalos álláspont az egosoft fórumon a pilótafülkéről. Asszem ez lezárja a vitát (vagy felerősíti? :S)

    Alul van 4 kép. Asszem beleszerettem az Argon Novába
  • Zsolo007
    #167
    Egosoft fórumról:

    The_Abyss wrote:
    These are indeed 'borrowed'. But if you want one of these DVD versions, you'd better get your orders in now, or else order from the Egosoft shop, as stocks are very limited...


    Sweet. Very Happy This means Gogamer.com will indeed ship out DVD version of X3 this Friday.

    Meg lesz ez törve ezen a hétvégén :)


    UI.: UKban már 28án elérhető lesz. November 5 az amerikai megjelenés...
  • quakerman
    #166
    Milyen védelem lesz rajta?
  • [NST]Cifu
    #165
    Na igen, nem elég, hogy az IFH-t IFV-nek írom, de még a kozmikus sebességeket is sikerült összekevernem. Maxima Mea Culpa. Jogos az öt pont.

    Viszont hol is vannak azok a képek, amelyek 3. kozmikus sebességel haladó űrszonda burkolatát mutatják? :P
  • Bucser
    #164
    Te meg nem szőrszálat hasogatni pls hanem rákérdezni ha valami nem világos gúnyolódás nélkül...
  • [Jakuza]
    #163
    Na igen de az egerhasznalat es az egeremulalas mondjuk billentyuzeten nem egy es ugyanaz.
    Marpedig idezzelek teged, "irányítod a hajót a joyyal billel közben pedig az egérrel nézelődsz jelölsz ki célpontot"
    Akkor probalj pontosabban fogalmazni.
  • Bucser
    #162
    .....

    Ezt magyaráztam hogy az egerészéshez nem kell elengednem a joysticket... De úgy látszik valaki eszecskéje nem fog úgy mint a nyelve... Egy progi segítségével a Hat switch kiváltja az egeret ember ezt magyarázom....
  • [Jakuza]
    #161
    Hidd el en hiszek neked.
    El is kepzellek, hogy bal kezeddel a billentyut nyustyolod, jobb kezeddel az egerrel korbenezel, es a szadban meg a joystick amivel toloerot szabalyozod dugohuzo kozben.
    Szoval en hivo vagyok.
  • Bucser
    #160
    Na jó hagyjuk... Indokolatlan kötekedésbe nem megyek bele biztos jobban tudod te játszol így lassan 3-4 éve...

    Az hogy fantáziátlan vagy és el sem tudod képzelni, hogy máshogy is lehet játszani mint ahogy a te maradi fejecskédben elképzelődött áhhh az nem lehetséges:D Olyan nincs amit te nem tudsz elképzelni:D
  • [Jakuza]
    #159
    Ha elengeded az egyik eszkozt akkor tuti. :P
  • Bucser
    #158
    :) Nem kell semmilyen VR sisak csak a 2 kicsi kezed:D Tudod csak fantázia kérdése de hidd el nekem hogy működik:)
  • Zsolo007
    #157
    Tudom hogy arról volt szó, én egy elképzelést vázoltam, hogy hogy oldható ez meg jól. Értsd jól :) Ezt az egeres dolgot valóban nem tudom elképzelni.
  • [Jakuza]
    #156
    Te errol volt szo, nem mindenfele kis gombrol.

    "irányítod a hajót a joyyal billel közben pedig az egérrel nézelődsz jelölsz ki célpontot"

    Vegyel akkor inkabb egy VR sisakot.
  • Zsolo007
    #155
    És a joy tetején lévő kis gombról (nem jut eszembe a neve) hallottál már? Azzal szépen körbe lehet nézelődni....

    A 2ben az csak annyi volt hogy amíg nyomtad addig nézted, itt valószínű rögzítve marad miután odanyomtad...

    És szerintem ez ezerszer jobb mint a régi rendszer. Tény hogy nehéz megszokni....De jó.

    Én már nagyon nagyon régóta így nyomom a mechwarriort :)
  • Bucser
    #154
    Ja és nem beszélve arról, hogy kitaláltak egy nagyon fasza kis eszközt aminek Track Ir a neve és a fejed mozgását követve irányítja az egeret szintén a mouse look kiváltására szolgál:) Szóval fogalmazd át a mondatod:)
  • Bucser
    #153
    Elég Loller vagy srác mert kb 4 éve így repülök IL2-vel:D Hat switch össze van kötve az egérrel szóval egérként tudom kezelni a hat switchet így irányítva a mouse lookot joystickal repülve és közben billentyűzetet aktívan használva a különböző funkciókhoz mert a legotechemnek nicns elég gombja:) Nem kell hozzá polipkar:)
  • [Jakuza]
    #152
    Es ugyhivnak, hogy polipkaru.
    Mutasd mar be nekem, hogy joyyal es billentyuvel iranyitasz, es kozben az egerrel nezelodsz.
    Biztos te valamit tudhatsz. :P
  • Zsolo007
    #151
    Van pilótafülke, csak nem rajzolják ki....
    Bizonyíték :) A hajó végében ott van az a kékes rész, na az a pilótafülke..


    UI.: Szerintem gyönyörű ez a gép.....ez lesz az egyik kedvencem az tuti :)
  • Bucser
    #150
    Nem tudom hol élsz de szerinted meddig tart létrehozni egy 3d-ben mozgathatófejet akár cockpitben van akár nem?? semeddig... nem 45 fokban fogod mozgatni a fejed hanem folyamatosan az egérrel talán. Vagy nem is tudom más formában hallottál-e már a 3d-s Cockpit rendszeréről? irányítod a hajót a joyyal billel közben pedig az egérrel nézelődsz jelölsz ki célpontot és követed a másikat a tekinteteddel. Az il-2-en ez a technológia lassan 4 éve benne van.. Szal nem hinném, hogy ezt a ziccert kihagyják. másrészt pedig már az edge of chaos is tudta, hogy a tornyoknak külön célt adtál meg mint a rakétáknak... ezért kéne a függőleges tengelyen is mozgatható célkereszt talán:D célpontkijelöléshez:)
  • [Jakuza]
    #149
    En kizartnak tartom, szerintem valami funkcio billentyuvel (F1,F2 stb) elerheto oldalnezet lehet az amiben bentfelejtettek a celkeresztet.
    Most igy elkepzelek egy forgathato gombkamerat a hajo tetejen, mas perspektiva nem igen lehet, ha nincs fulke.
    Ez meg kiabranditobb igy.