6
  • TeszteloPontHu
    #6
    Mert a boltos is azt Intel ajánlják a hozzá nem értő vevőknek: drágább proci, nagyobb a haszon. Nemrég hallottam egy boltban az eladótól: "Az AMD procikon gyakran kifagynak a játékok."
  • arty
    #5
    igen, ez a foglalatmizéria betett :(

    sajnos a cég mérete miatt kénytelenek voltak átmenetileg az s754 felé indulni, hogy átmenetileg legyen a64 ... :(

    hosszutávon persze, mi fogyasztók "szívunk" ...
  • PLaci #4
    pl. a májkrémszoft baszik kiadni a 64 bites XP-t. Elfut rajta a sima is, és már 32 biten is gyorsabb, de az OS szintű 64 bites remdszer fog nagyot ütni. (Én azt feltételezem, hogy az Intel fizeti őket a visszatartásban.)

    Amellett az AMD idióta módon 3 féle foglalatban vagy 3 néven árúsítja a processzorokat, ami óriási hülyeség szerintem...

    Mostanra már jó áron kaphatóak mind az alaplapok, mind a procik, de az OS hiánya, és a procinév/foglalat kavarodás betesz az egésznek :-/
  • GABOR16
    #3
    Egy darabig, de senki sem örökké.
  • arty
    #2
    van.

    tisztességtelen "üzletelés", agyatlan marketingfüggő emberek, nomeg annyira nagy cég már az intel, hogy bármit megtehet :)
  • Troppauer
    #1
    Valami oka csak van, hogy a technologialilag fejlettebb AMD XP,64 nagyon lassan terjed.....