30
  • Amse
    #1
    Gondoltam nyitok 1 topicot az Ice Age alkotóinak legújabb animációs filmjének, mert jövő héten már a mozikban van és érdekell milyen.
    Trailer
  • Punkerwork
    #2
    nézem
  • Amse
    #3
    A hivatalos honlapján lévő intró is jó:)
  • Sil3nt
    #4
    kritika

  • Taranov
    #5
    A Robots az Ice Age, a Hihetetlen Család, a Némó nyomában, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    Az Ice Age a Robots, a Hihetetlen Család, a Némó nyomában, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    A Hihetetlen család a Robots, az Ice Age, a Némó nyomában, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    A Némó nyomában a Robots, az Ice Age, a Hihetetlen család, a Cars, a Szörny Rt., a Toy Story és az Egy bogár élete alkotóinak filmje.
    A Cars a Szörny Rt., a Toy Story, az Egy bogár élete, az Ice Age, a Robots, a Toy Story és a Hihetetlen család alkotóinak filmje.
    A Szörny Rt. a Toy Story, a Hihetetlen Család, az Egy bogár élete, a Cars, a Robots és az Ice Age alkotóinak filmje.
    A Toy Story az Ice Age, a Cars, a Szörny Rt. az Egy bogár élete, a Hihetetlen Család és a Robots alkotóinak filmje.

    Remélem nem hagytam ki senkit
    Magyarul mindenki mindennek az alkotója, csak a reklámokban megzavarják az embert, csak azt nem mondják, hogy a Pixar filmje :)
    Egyébként csak a Szörny Rt. tetszett nekem, de hát az is mese.
    A Hihetetlen Családot meg véletlenül láttam, nem írták ki, hogy animációs film :)
  • Punkerwork
    #6
    a Robots és az Ice Age nem Pixar film, legalább is a Pixar hivatalso oldalán nincs megemlítve (vagy nagyon elkerülte a figyelmemet mert ma meló helyett pixar olalt néztem végig :)
  • Taranov
    #7
    Valóban nincs ott, lehet, hogy az tényleg más cég :)
  • Botond #8
    dreamworks?
  • Punker
    #9
    nem, ők a harmadik cég lásd a #4-ben :)
  • Duddits
    #10
    Mi az a Cars?? Én soha nem hallotam róla.
  • Amse
    #11
    Cars
  • Taranov
    #12
    Csak 2006-ban jön.
  • Punkerwork
    #13
    2005 November az mióta 2006?

    leírtad te nem szereted az egész estés animációs filmeket, ezzel nincs semmi baj, de akkor minek írkálsz hülyeségeket?
  • Taranov
    #14
    2006. június 9.
    Ha felmész a www.pixar.com-ra, ott a feature films menüpont alatt látod.
  • Punker
    #15
    Trailer végén 2005 November van.
  • Punker
    #16


    mondjuk ez már nagyon OFF úgyhogy menjünk át a másik topic-ba.
  • Taranov
    #17
    A pixar.com-on meg 2006. június. Ha nem látod, csinálok screenshotot, de őszíntén szólva nem szívesen.
  • Punker
    #18
    DreamWorks:

    Z, a Hangya (1998)
    Csibefutam (2000)
    Shrek (2001)
    Shrek2 (2004)
    Cápamese (2004)


    Pixar:

    Toy Story: (1995)
    Egy Bogár Élete (1998)
    Toy Story2: (1999)
    Szörny Rt: (2001)
    Nemo Nyomában (2003)
    Hihetetlen Család (2004)


    20th Century Fox:

    Ice Age (2002)


    és ami még majd most jön:

    Robots (2005.03.24) (20th Century Fox)
    Madagascar (2005) (DreamWorks)
    Cars (2005/06?) (Pixar)
    Ice Age2 (2006) (20th Century Fox)

  • Punker
    #19
    azokat amiket csinálnak de még nincs belőle kép/video nem vette bele.
  • Botond #20
    meg a walt disney-seket se :-)
  • Punker
    #21
    sima Disney filmek más módszerrel készülnek h ajól emlékszek + Pixar/Disney eléggé egybe folyt.
  • Duddits
    #22
    Pixar - For The Birds

    Ez melyik film?
  • Punkerwork
    #23
    5 perces rövid film
  • Duddits
    #24
    Jah. Ilyen bárány énekel benne, nem? Amit megborotválnak...
  • Punkerwork
    #25
    nem az másik, a madaras régebbi sokkal.
  • Punkerwork
    #26
    9 rövid Pixar film.
  • Duddits
    #27
    hogy vágod ezeket.
    De miért van, hogy egyik tetves film se a teljes??!
  • guardian hero
    #28
    van benne SPOILER is

    Megnéztem premier előtti vetítésen, de nem igazán ragadott meg. A sztori gyengécske volt, a karakterek pedig nem igazán átütőek. A mechanikus lények meg világ megvalósítása viszont tetszett, az utazás abban a golyóban nagyon állat volt :) Meg a dominós jelenet is, bár kissé szürreális, elütött a többi gyerekes dologtól. Jah, a legpoénosabb az volt, mikor éjszaka a hónalj alapú farhang-kiadást gyakorolták, és beszállta a nagytomporú néni is, csak ő egy igazival :). Pedig esküszöm nem szeretem a fingós vicceket, de ez nagyon el volt találva, és az a beszólás utána, hogy "De mi a hónaljunkkal csináltuk...", meg ahogy kidőlt a lámpa, halálos volt :).
  • guardian hero
    #29
    Mert irigyek a pixárosok. Tényleg feltehetnék őket fullosan, de gondolom árulják ezeket DVD-n (vagy tervezik, hogy fogják).
  • Punkerwork
    #30
    a filmek mellé szokott lenni bónusznak.