PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#68757
breki,van egy rossz hírem.nekem xbox360 controllerem van és rezeg kapufánál,plusz a sorsdöntõ tizenegyeseknél amig el nem rúgom/rúgják.
Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)
Elég egyértelmû, mikor belépsz a game plan-be, akkor van 3 lehetõség, gondolom vagy a legelsõt, vagy az utolsót kell választani, hogy egyáltalán ne nyúljon bele a gép a taktikába. Most nem tudom fejbõl, hogy melyik-melyik...
CSAK a Fradi
#68755
És az a taktikánál hol van ?
#68754
köszi a segítséget!
tessék
http://www.multiupload.com/5NY0LSHPUD
Kétféle azért van egyiknél 1
Cselek
De nekem is válaszoljon már valaki ! 😛
http://www.multiupload.com/5NY0LSHPUD
Kétféle azért van egyiknél 1
Cselek
De nekem is válaszoljon már valaki ! 😛
Nem vagyok Breki, de a taktikánál valszeg beállítottad, hogy automatikusan változtassa azt a meccsnek megfelelõen, cserél, formációt vált stb...
CSAK a Fradi
amúgy ez a sok grafikai bug valszeg a portolás miatt van, remélem jövõre behozzuk az egy év lemaradást, mert a konzolos fifa idén beszarás jó lett megint. jövõre remélem javítva lesz minden bug, a második portolás majdcsak jobban összejön
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
nehézség állításhoz ezt a ma.ini-t szedjétek le, simán bemásolni a game mappába, aztán múködik is. nehézséget meg átirni 2-esre, hogy pro )vagy akármi más) legyen a txt-be elõtte. nekem is nehezen akart összejönni, ezzel okés.
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
#68746
köszi!
Még annyit hogy esetleg van már valami anyag hogy a cseleket hogy kell elõzhozni.Én például csak bicikli cselt használtam vagy a labda hosszan megtolását de ezek most nem mûködnek ugyanazokkal billenytükkel
Még annyit hogy esetleg van már valami anyag hogy a cseleket hogy kell elõzhozni.Én például csak bicikli cselt használtam vagy a labda hosszan megtolását de ezek most nem mûködnek ugyanazokkal billenytükkel
Engem mai meccsek után 2 dolog zavart:
1. az ollózós mozdulat, sajnos többször lõ így mint kellene, most pl egy meccsen 3x:S
2. Nem kéne minden kis faltot visszajátszani mert darabolja a játékot még az is.
1. az ollózós mozdulat, sajnos többször lõ így mint kellene, most pl egy meccsen 3x:S
2. Nem kéne minden kis faltot visszajátszani mert darabolja a játékot még az is.
#68743
Breki az mért van, hogy automatán cserél nekem meccs közben vagy félidõben ?
Az az új konzolos Fifa
De ebben a PC-s fifa demóban tényleg minden újraindításkor be kell állítani újra az irányítást?
És miért nem rezeg kapufánál a gamepad?
De ebben a PC-s fifa demóban tényleg minden újraindításkor be kell állítani újra az irányítást?
És miért nem rezeg kapufánál a gamepad?
Hát õszintén szólva egy két meccsel a hátam mögött, azért lenne mit javítani, õszintén szólva...
1. Kapus...még mindig elég érthetetlen cselekedetei vannak..pl:
Mit keres a 11-es környékén...mert az rendben van, hogy 8-10 passzal elõtte megfogott az 5-ösön állva egy távoli lövést, de miért jött ki még jobban, ahelyett, hogy visszább ment volna, vagy ott maradt volna...
2. olvasgattam visszafelé a hsz.eket, és asszem Breki rakott be egy olyat, hogy összeérnek a testrészek fifába...bizony-bizony minden meccsrõl tudnék berakni olyan képet (ha nem is olyan brutálisat, mint amit Breki rakott), ahol összefolynak legalább a lábak.
3. Passzrendszer...remek lett, ettõl függetlenül vannak érdekességek. Bedobás után a bedobónak vissza akarom passzolni a labdát, éppen csak látszik a csík halványzölden, erre kibikázza taccsra. (az ilyen esetektõl eltekintve tetszik, de még van mit javítani rajta)
+1 pozitívum
Szabálytalanságok...Végre nem csak az ellen kap mezõnyben szabadot, hanem én is...az eddigi részeknél nem volt sztem ennyire jellemzõ ez...és tényleg csak olyat fújnak be, ami jogos (persze van vitatható, dehát hol nincs..)
Egyenlõre ennyi, de nálam még mindig jobb, mint a fifa...habár erõsen záródik az olló a két játék között...
1. Kapus...még mindig elég érthetetlen cselekedetei vannak..pl:
Mit keres a 11-es környékén...mert az rendben van, hogy 8-10 passzal elõtte megfogott az 5-ösön állva egy távoli lövést, de miért jött ki még jobban, ahelyett, hogy visszább ment volna, vagy ott maradt volna...
2. olvasgattam visszafelé a hsz.eket, és asszem Breki rakott be egy olyat, hogy összeérnek a testrészek fifába...bizony-bizony minden meccsrõl tudnék berakni olyan képet (ha nem is olyan brutálisat, mint amit Breki rakott), ahol összefolynak legalább a lábak.
3. Passzrendszer...remek lett, ettõl függetlenül vannak érdekességek. Bedobás után a bedobónak vissza akarom passzolni a labdát, éppen csak látszik a csík halványzölden, erre kibikázza taccsra. (az ilyen esetektõl eltekintve tetszik, de még van mit javítani rajta)
+1 pozitívum
Szabálytalanságok...Végre nem csak az ellen kap mezõnyben szabadot, hanem én is...az eddigi részeknél nem volt sztem ennyire jellemzõ ez...és tényleg csak olyat fújnak be, ami jogos (persze van vitatható, dehát hol nincs..)
Egyenlõre ennyi, de nálam még mindig jobb, mint a fifa...habár erõsen záródik az olló a két játék között...
#68740
próbáltam most de sehogy se akar összejönni
telepíts új rendszert, ne ilyen win7fost, hanem jó kis XP-t az mindent visz.
jó sok barátság köttetett, szivemben mindig lesz hely nektek sg.hu
#68736
Üdv!
A következõ problémám lenne.
Pes 10 és pes 11 demo nál is jelentkezik a következõ:
Régebben a Pes10 el rengeteget játszottam, semmi gond nem volt a játék nem akadozott, fix en futott, maximális beállítások mellett.
Aztán nemrégiben ez megváltozott. A játék a meccsek során rendszerint beakad 1-2 másodpercre, aztán 5 másodpercig rendesen fut majd megint ez van.
Szabályos idõközönként.
A konfigom ( 2GB Ram, 4850 1GB, AMD X2 5600+)
Nem változott azóta.
A Fifa 11 demoja pl, tökéletesen fut.... (maxon)
Észrevettem ma, ha állítok a gép képernyõ frissitésének gyakoriságán 60 hz rõl 75 re, akkor a probléma mérséklõdik, de így sem tökéletes finoman szólva...
Ötlet?
A következõ problémám lenne.
Pes 10 és pes 11 demo nál is jelentkezik a következõ:
Régebben a Pes10 el rengeteget játszottam, semmi gond nem volt a játék nem akadozott, fix en futott, maximális beállítások mellett.
Aztán nemrégiben ez megváltozott. A játék a meccsek során rendszerint beakad 1-2 másodpercre, aztán 5 másodpercig rendesen fut majd megint ez van.
Szabályos idõközönként.
A konfigom ( 2GB Ram, 4850 1GB, AMD X2 5600+)
Nem változott azóta.
A Fifa 11 demoja pl, tökéletesen fut.... (maxon)
Észrevettem ma, ha állítok a gép képernyõ frissitésének gyakoriságán 60 hz rõl 75 re, akkor a probléma mérséklõdik, de így sem tökéletes finoman szólva...
Ötlet?
PS3 Slim 250 PC
#68734
hogy állítottál?
readme alapján ezeket berakod a dt0c.img-be a többit a helyére másolod és exe-vel indítod
unnamed_324.bin
unnamed_3898.bin
unnamed_3883.bin
unnamed_309.bin
unnamed_3906.bin
unnamed_332.bin
unnamed_2580.bin
unnamed_2579.bin
unnamed_2578.bin
unnamed_2577.bin
unnamed_3604.bin
unnamed_3603.bin
unnamed_3602.bin
unnamed_3601.bin
unnamed_5737.bin
unnamed_5738.bin
unnamed_3897.bin
unnamed_323.bin
unnamed_3905.bin
unnamed_331.bin
unnamed_3902.bin
unnamed_328.bin
unnamed_330.bin
unnamed_3904.bin
unnamed_324.bin
unnamed_3898.bin
unnamed_3883.bin
unnamed_309.bin
unnamed_3906.bin
unnamed_332.bin
unnamed_2580.bin
unnamed_2579.bin
unnamed_2578.bin
unnamed_2577.bin
unnamed_3604.bin
unnamed_3603.bin
unnamed_3602.bin
unnamed_3601.bin
unnamed_5737.bin
unnamed_5738.bin
unnamed_3897.bin
unnamed_323.bin
unnamed_3905.bin
unnamed_331.bin
unnamed_3902.bin
unnamed_328.bin
unnamed_330.bin
unnamed_3904.bin
jaja, a totál fifa-s dolgok kerülhetnének a FIFA topicba, azt hittem még mindig nem lehet nehézséget állítani, de aztán hálistennek mégis, csak ide volt belinkelve. 😊 a háttércseréért is respect. 😊
http://rateyourmusic.com/~unrealnoise
Germany NT Mod for Demo
This mod allows you to play with : Germany, Spain, Japan and the 4 club teams in Demo
http://www.megaupload.com/?d=RQ539VV8
This mod allows you to play with : Germany, Spain, Japan and the 4 club teams in Demo
http://www.megaupload.com/?d=RQ539VV8
PESEDIT.COM 2011 DEMO PATCH 1.0 #16/09/10
Features:
* Squads and lineups updated for FC Barcelona and Bayern München
* Added new faces for Kroos, Breno, Contento, Jeffren and Thiago
* New official referee kits
* Jabulani ball
* PSD Stats for FC Barcelona and Bayern München
DOWNLOAD
Features:
* Squads and lineups updated for FC Barcelona and Bayern München
* Added new faces for Kroos, Breno, Contento, Jeffren and Thiago
* New official referee kits
* Jabulani ball
* PSD Stats for FC Barcelona and Bayern München
DOWNLOAD
Gondoltam kipróbálom, milyen a Münchennel lenni a Barca ellen. Hát... kaptam egy 5öst 20 perc alatt<#idiota>#idiota>
Sajnos ilyen ember visel Milan mezt:S
Mondjuk utána vágott 2-t a BL-ben, de hát ez még nem mentesíti a tettét...és gondolom nem kért bocsánatot utána...
---
Nem tudja valaki hogy amikor az alábbi képen lévõ config.exe-t próbálom elindítani, összeomlik a program, és 'a program mûködése leállt' címszó alatt nem csinál semmit...vagyis nem tudom átállítani a kezelést és a grafikát sem!:S valaki valami megoldást?
Mondjuk utána vágott 2-t a BL-ben, de hát ez még nem mentesíti a tettét...és gondolom nem kért bocsánatot utána...
---
Nem tudja valaki hogy amikor az alábbi képen lévõ config.exe-t próbálom elindítani, összeomlik a program, és 'a program mûködése leállt' címszó alatt nem csinál semmit...vagyis nem tudom átállítani a kezelést és a grafikát sem!:S valaki valami megoldást?
How to configure keyboard in Fifa 11 Demo - Tutorial
A - Lob, Cross, Slyding tackle
S - Pass. Standing Tackle
D - Shot
W - Switch player, Triger Run
E - Sprint
X - Thrue ball
C - Stop the ball, Pace control
A - Lob, Cross, Slyding tackle
S - Pass. Standing Tackle
D - Shot
W - Switch player, Triger Run
E - Sprint
X - Thrue ball
C - Stop the ball, Pace control
#68718
mer egy nyomorék
#68717
ilyet mér csinál valaki is?
#68712
Breki33 mester!Érdeklõdnék h nem tudod milyen programmal lehet HD (720p) videókat felvenni?
Mert a PES góljaimat HDban szeretném feltenni a YouTube-ra.
Mert a PES góljaimat HDban szeretném feltenni a YouTube-ra.
Breki: Nálam is gagyi a háttér, szintén 16:9-es képarány, 1920*1080.
Sztem már ez az alap mindenhol, 19" fölötti tft-k csak ebben az arányban (vagy 16:10-ben) léteznek 😊
De túl tudom tenni magam rajta 😄
Sztem már ez az alap mindenhol, 19" fölötti tft-k csak ebben az arányban (vagy 16:10-ben) léteznek 😊
De túl tudom tenni magam rajta 😄
CSAK a Fradi
