PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]FaTaL
#68758
És mivel kell berakni?😄

http://goo.gl/gd6Zi5

#68757
breki,van egy rossz hírem.nekem xbox360 controllerem van és rezeg kapufánál,plusz a sorsdöntõ tizenegyeseknél amig el nem rúgom/rúgják.

Bocs, de nem reklámozom az extra,végletekig túrbozott gépet:)

Terminátor14
#68756
Elég egyértelmû, mikor belépsz a game plan-be, akkor van 3 lehetõség, gondolom vagy a legelsõt, vagy az utolsót kell választani, hogy egyáltalán ne nyúljon bele a gép a taktikába. Most nem tudom fejbõl, hogy melyik-melyik...

CSAK a Fradi

#68755
És az a taktikánál hol van ?
#68754
köszi a segítséget!

Breki33
#68753
Breki33
#68752
látom :-)

#68742

a képek is abból vannak
Breki33
#68751
tessék

http://www.multiupload.com/5NY0LSHPUD

Kétféle azért van egyiknél 1

Cselek



De nekem is válaszoljon már valaki ! 😛
Terminátor14
#68750
Nem vagyok Breki, de a taktikánál valszeg beállítottad, hogy automatikusan változtassa azt a meccsnek megfelelõen, cserél, formációt vált stb...

CSAK a Fradi

daver88
#68749
mert meccs közben átváltassz a másik fél irányítására, majd vissza...<#taps>

symbol
#68748
amúgy ez a sok grafikai bug valszeg a portolás miatt van, remélem jövõre behozzuk az egy év lemaradást, mert a konzolos fifa idén beszarás jó lett megint. jövõre remélem javítva lesz minden bug, a második portolás majdcsak jobban összejön

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

symbol
#68747
nehézség állításhoz ezt a ma.ini-t szedjétek le, simán bemásolni a game mappába, aztán múködik is. nehézséget meg átirni 2-esre, hogy pro )vagy akármi más) legyen a txt-be elõtte. nekem is nehezen akart összejönni, ezzel okés.

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

#68746
köszi!
Még annyit hogy esetleg van már valami anyag hogy a cseleket hogy kell elõzhozni.Én például csak bicikli cselt használtam vagy a labda hosszan megtolását de ezek most nem mûködnek ugyanazokkal billenytükkel

Pethy23
#68745
Engem mai meccsek után 2 dolog zavart:
1. az ollózós mozdulat, sajnos többször lõ így mint kellene, most pl egy meccsen 3x:S
2. Nem kéne minden kis faltot visszajátszani mert darabolja a játékot még az is.
Breki33
#68744
akkor majd felrakom az ini-t
#68743
Breki az mért van, hogy automatán cserél nekem meccs közben vagy félidõben ?
Breki33
#68742
Az az új konzolos Fifa



De ebben a PC-s fifa demóban tényleg minden újraindításkor be kell állítani újra az irányítást?
És miért nem rezeg kapufánál a gamepad?
daver88
#68741
Hát õszintén szólva egy két meccsel a hátam mögött, azért lenne mit javítani, õszintén szólva...

1. Kapus...még mindig elég érthetetlen cselekedetei vannak..pl:



Mit keres a 11-es környékén...mert az rendben van, hogy 8-10 passzal elõtte megfogott az 5-ösön állva egy távoli lövést, de miért jött ki még jobban, ahelyett, hogy visszább ment volna, vagy ott maradt volna...

2. olvasgattam visszafelé a hsz.eket, és asszem Breki rakott be egy olyat, hogy összeérnek a testrészek fifába...bizony-bizony minden meccsrõl tudnék berakni olyan képet (ha nem is olyan brutálisat, mint amit Breki rakott), ahol összefolynak legalább a lábak.

3. Passzrendszer...remek lett, ettõl függetlenül vannak érdekességek. Bedobás után a bedobónak vissza akarom passzolni a labdát, éppen csak látszik a csík halványzölden, erre kibikázza taccsra. (az ilyen esetektõl eltekintve tetszik, de még van mit javítani rajta)

+1 pozitívum
Szabálytalanságok...Végre nem csak az ellen kap mezõnyben szabadot, hanem én is...az eddigi részeknél nem volt sztem ennyire jellemzõ ez...és tényleg csak olyat fújnak be, ami jogos (persze van vitatható, dehát hol nincs..)

Egyenlõre ennyi, de nálam még mindig jobb, mint a fifa...habár erõsen záródik az olló a két játék között...

#68740
próbáltam most de sehogy se akar összejönni

Breki33
#68739
Breki33
#68738
ma.ini reggel volt róla szó

van kétfajta is már
Zsolek123
#68737
telepíts új rendszert, ne ilyen win7fost, hanem jó kis XP-t az mindent visz.

jó sok barátság köttetett, szivemben mindig lesz hely nektek sg.hu

#68736
Üdv!

A következõ problémám lenne.

Pes 10 és pes 11 demo nál is jelentkezik a következõ:

Régebben a Pes10 el rengeteget játszottam, semmi gond nem volt a játék nem akadozott, fix en futott, maximális beállítások mellett.
Aztán nemrégiben ez megváltozott. A játék a meccsek során rendszerint beakad 1-2 másodpercre, aztán 5 másodpercig rendesen fut majd megint ez van.
Szabályos idõközönként.

A konfigom ( 2GB Ram, 4850 1GB, AMD X2 5600+)
Nem változott azóta.

A Fifa 11 demoja pl, tökéletesen fut.... (maxon)

Észrevettem ma, ha állítok a gép képernyõ frissitésének gyakoriságán 60 hz rõl 75 re, akkor a probléma mérséklõdik, de így sem tökéletes finoman szólva...

Ötlet?

PS3 Slim 250 PC

Krisz018
#68735
Új klub csapat kellene már , várható lesz szerintetek?

#68734
hogy állítottál?

Krisz018
#68733
Köszi sikerült<#smile>

Tormiee17
#68732
és,hogy csináltad meg? mer nekem sehogy sem sikerül..

Breki33
#68731
readme alapján ezeket berakod a dt0c.img-be a többit a helyére másolod és exe-vel indítod


unnamed_324.bin
unnamed_3898.bin
unnamed_3883.bin
unnamed_309.bin
unnamed_3906.bin
unnamed_332.bin
unnamed_2580.bin
unnamed_2579.bin
unnamed_2578.bin
unnamed_2577.bin
unnamed_3604.bin
unnamed_3603.bin
unnamed_3602.bin
unnamed_3601.bin
unnamed_5737.bin
unnamed_5738.bin
unnamed_3897.bin
unnamed_323.bin
unnamed_3905.bin
unnamed_331.bin
unnamed_3902.bin
unnamed_328.bin
unnamed_330.bin
unnamed_3904.bin
Krisz018
#68730
Breki hogy kell beletenni a Német csapatot? mert én nem értem.

symbol
#68729
nagyon szép a készített gyep... oO

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

symbol
#68728
jaja, a totál fifa-s dolgok kerülhetnének a FIFA topicba, azt hittem még mindig nem lehet nehézséget állítani, de aztán hálistennek mégis, csak ide volt belinkelve. 😊 a háttércseréért is respect. 😊

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

Breki33
#68727
Germany NT Mod for Demo

This mod allows you to play with : Germany, Spain, Japan and the 4 club teams in Demo

http://www.megaupload.com/?d=RQ539VV8
Krisz018
#68726
PESEDIT.COM 2011 DEMO PATCH 1.0 #16/09/10





Features:

* Squads and lineups updated for FC Barcelona and Bayern München
* Added new faces for Kroos, Breno, Contento, Jeffren and Thiago
* New official referee kits
* Jabulani ball
* PSD Stats for FC Barcelona and Bayern München

DOWNLOAD

Krisz018
#68725
Germany Patch (PES 2011 DEMO) by hio



Rapidshare

Mediafire

Uploaded.to

Uploading

Breki33
#68724
Lehet azért mert állítottam a nehézségen?

mecs végén írta ki
Breki33
#68723
Na szép

Breki33
#68722
Ebben a Fifaban nincs rezgés mikor kapufa van?
tobias88
#68721
Gondoltam kipróbálom, milyen a Münchennel lenni a Barca ellen. Hát... kaptam egy 5öst 20 perc alatt<#idiota>
szucsy89
#68720
Sajnos ilyen ember visel Milan mezt:S

Mondjuk utána vágott 2-t a BL-ben, de hát ez még nem mentesíti a tettét...és gondolom nem kért bocsánatot utána...

---

Nem tudja valaki hogy amikor az alábbi képen lévõ config.exe-t próbálom elindítani, összeomlik a program, és 'a program mûködése leállt' címszó alatt nem csinál semmit...vagyis nem tudom átállítani a kezelést és a grafikát sem!:S valaki valami megoldást?
Breki33
#68719
How to configure keyboard in Fifa 11 Demo - Tutorial



A - Lob, Cross, Slyding tackle

S - Pass. Standing Tackle

D - Shot

W - Switch player, Triger Run

E - Sprint

X - Thrue ball

C - Stop the ball, Pace control
#68718
mer egy nyomorék

#68717
ilyet mér csinál valaki is?

[HUN]FaTaL
#68716
1280x800ban jó, 1680x1050ben az asztalimon nem.

http://goo.gl/gd6Zi5

Breki33
#68715
16:9 oké az nálam is van 16:10-esre írtam azt amit
Breki33
#68714
mester?

talán próbáld ki ezt

http://free-youtube-uploader.updatestar.com/hu
Breki33
#68713
Ez az ember nem normális



#68712
Breki33 mester!Érdeklõdnék h nem tudod milyen programmal lehet HD (720p) videókat felvenni?
Mert a PES góljaimat HDban szeretném feltenni a YouTube-ra.

Terminátor14
#68711
Breki: Nálam is gagyi a háttér, szintén 16:9-es képarány, 1920*1080.

Sztem már ez az alap mindenhol, 19" fölötti tft-k csak ebben az arányban (vagy 16:10-ben) léteznek 😊

De túl tudom tenni magam rajta 😄

CSAK a Fradi

[HUN]FaTaL
#68710
Nem próbáltam, jó nekem a wide is 😄

http://goo.gl/gd6Zi5