1192
Garry\'s MOD for Source
  • rico86
    #1192
    Sziasztok!
    Szeretnék egy magyar csapatot szervezni amiben star trekkes addonokat, modot fejlesztenénk, kezdetben paneleket , tárgyakat később egy működő kompot ami tudna repülni és fegyvereket, transzportert használni később egy nagyobb hajót építeni amolyan rpg félére gondoltam keresek lelkes, moddereket ,grafikusokat, modellezőket.
    Amikor már leszünk páran csinálok saját honlapot a modnak és tudok ts-t is szerezni gyertek minél többen!
    Támasszuk fel a magyar star trek közösséget!
    skpe:szaszizoltan
    Szászi Zoltán néven facebbokon is elértek!
  • kanyesz07
    #1191
    kijönne velem garry modozni? Ha valahogy lehetséges lanosan de kábel nélkül.
  • Aquir
    #1190
    én arra gondoltam hogy angolul előbb megtalálod:)

    de szerintem ebből, ami a videón is volt, simán elforgatod a részeket és egymásba teszed, csak letöltesz addonokat gondolom

  • Norbi779
    #1189
    Nem ilyenre gondoltam... Azt az autót is ami a képen van valahogy valami szerint össze keltet rakni. És azt nem tudom, hogy hogyan!?
  • Aquir
    #1188
    pick your favourite :)
  • Norbi779
    #1187
    Hali. Azt akarom kérdezni, hogy hogyan építenek valós autókat gmod-ban?

    pl.:
  • rico86
    #1186
    van most aktív garrys mod magyar küzösség vagy modder csapat?
  • csokalaci
    #1185
    Nem.
  • Norbi779
    #1184
    Hello! Az lenne a kérdésem, hogy Steam-en visza lehet rakni a Gmod12 -t? Mert frissült 13-ra de visza szeretném rakni.
  • csokalaci
    #1183
    Workshop Addon Creation
  • rico86
    #1182
    Helo !
    Az a kérdésem hogy tudok garrys mod 13 ban addonokat csinálni?
  • cs1rk3
    #1181
    Üdv feltettem a carter addont meg a life support 3-at de a destiny turretek nem lőnek valami energiaforrás kéne neki mint a kapuknak vagy ez valami bug?
    De LS3 nélkül meg tökéletesen megy.
  • rico86
    #1180
    Helo
    Megvettem a garrys modot steamen és amikor a garrysmod.org ról addonokat tettem be nem látom őket a játékban egyiket sem.
  • rico86
    #1179
    Remélem tud valaki segíteni mert nagyon játszanék a carter's addonnal.
  • csokalaci
    #1178
    Perse SVN kliensel pl. Tortoise SVN. A gond, hogy nem tudom mi a címe ennek az addonnak, mert mindig változtatták, amikor utoljára játszottam. Most megnézni se tudom mert nem megy a facepunch fórum.
  • rico86
    #1177
    A carter addon's packot le tudom tölteni valahonnan?
  • csokalaci
    #1176
    Innen csak úgy tudod letölteni, ha megveszed a játékot. De ez az oldal elvileg meg fog szűnni a Gmod 13 megjelenésével együtt, ugyan is fel fogja váltani a steam workshop rendszer.
  • rico86
    #1175
    Pl itt van ez a Uss mirage 3 pálya de nem tudom letölteni
    http://www.garrysmod.org/downloads/?a=view&id=123615
    jó lenne ha valakinek meglenne és segíteni tudna hogy tudom letölteni.
  • rico86
    #1174
    Ez baj mi szeretnénk star trekezni a garrys modban ha nincs jó mod vagy addon csinálunk majd magunknak.
  • csokalaci
    #1173
    Vannak kezdetlegesek de nincs hozzájuk rendes model.
  • rico86
    #1172
    Láttam hajó modeleket de elég gyengék. eszközök vannak? phaser,tricorder ilyesmik
  • csokalaci
    #1171
    Olyan mint a Carter's Pack nincs.
    Néhány model van csak.
  • rico86
    #1170
    Sziasztok nagyon szeretem a garry's modot és az a kérdésem van e star trekes addon hozzá olyasmire gondoltam mint a pl a carter's mod pack ami elég részletes és sok minden van benne.
    Láttam már freesteam en stár trek pályát de nem tudtam letölteni előre is kösz a segítséget.
  • csokalaci
    #1169
    garrysmod/garrysmod mappába kell bemásolni a két mappát.

    Ingame pedig a browserben fogod megtalálni.
  • Doki17
    #1168
    Tudnátok segíteni abban, hogy ezt a modelt miképpen tudom berakni a játékban?
  • Aquir
    #1167
    lol:)
  • gosumofo
    #1166
    Elevator Source mod a játékhoz
    liftezni kell és minden szinten más meglepetés lapul az ajtók mögött :)
  • plu604
    #1165
    Sziasztok
    A nagy steames karácsonyi akció keretében sikerült szert tennem egy Garry's mod-ra. El is kezdtem játszani vele, ám feltűnt valami: az npc-k amiket spawnol(tat)ok, olyan... darabosan mozognak. nem szaggat a játék, és single playerben próbáltam.
    Valaki találkozott már ilyennel?
  • Aquir
    #1164
    a gmod letölti a source játékoknak csak a töredékét hogy a bennük lévő tárgyakat használni lehessen benne.
  • Rowlend
    #1163
    Már jó ideje küszködök egy hibával méghozzá azzal, hogy ha fenn van a Gmod, akkor a steam leakar tölteni minden más Source játékot. Ez ellen mit lehet tenni?
  • csokalaci
    #1162
    Ami azért érdekes mert a 8760 óra még rohadtul nincs meg. De lua-val meg lehet csinálni.
  • csokalaci
    #1161
    Megvan :D
  • Aquir
    #1160
    most néztem az achikat, 1 évnyi non-stop játék kell az egyikhez..:)
  • 5665
    #1159
    A tortosie-t nem értem csak ez a hibám4
  • 5665
    #1158
    Nem vágom hiába nem vagyok annyira pro mint TE!
  • csokalaci
    #1157
    Mi olyan nehéz ebben ?
  • 5665
    #1156
    Jó bocs de nem igazodok ki rajta!!!
  • csokalaci
    #1155
    Na na szórakozzál most már...
    Minden le van írva.
  • 5665
    #1154
    Megnyitott egy progit utánna mit csináljak?
  • 5665
    #1153
    ja igymá vágom!