41
http://www.gp32news.com/gp32news/index.php
  • Borgi
    #41
    :(
  • Borgi
    #40




    hasonlo hejzet, csak engem izgat, de azért tessék megnézni ;>
  • Borgi
    #39


  • Borgi
    #38



    tökjolnézki serzintem ;>
  • guardian hero
    #37
    Ez azt jelenti, hogy olcsóbb lesz, mint a mostani GP32. Ami mondjuk nem is baj, mivel a legolcsóbb GP32 is annyiba kerül, mint egy DS - 99 GBP mindkettő.
  • Borgi
    #36
    naja ;-)
    kösziazinfokat
    http://gbax.com/
    ittaztirjákhogy "Price to be lower than current GP32!"
    ezalatt vajon mit akarhatnak érteni?
  • guardian hero
    #35
    Nem rossz kis gép, 2 ARM9-es proci van benne, órajelet nem írnak, de 200-250MHz lehet darabja. 32MB RAM, 64MB beépített flash memória, 320x240 felbontású, 3.5"-os TFT LCD (hogy hány színt jelenít meg, arról nem találtam infót...). Wifi, touchscreen nincs, de valószínűleg úgyis inkább emulátor platformnak szánták (mint ahogy az elődje is az volt). HW-s 2D grafika gyorsítással minden 2D játékplatformot tud majd közel 100%-osan emulálni. Ha nem lesz túl drága, retro-őrülteknek akár még jó alternatíva is lehet a DS-PSP ellenében.
  • Borgi
    #34
    Additional claimed features include:

    * Video playback

    o Playback of movies up to 720 x 480, at framerates up to 30fps
    o MPEG, MPEG4, Dvix 3.11,4x,5x, XVID, WMV Playback
    o Max bit rates up to 1,178Kbps
    o Claimed eight hours of video playback time
    o Supports captions through Microsoft's SAMI (synchronized accessible media interchange, or *.smi files, are basically Microsoft's answer to RealPlayer's *.smil or "smile" files)

    * Audio playback

    o 16-bit DAC supports bitrates from 8- to 48-kbps (slightly better than CD quality)
    o Claimed 20Hz - 20kHz response
    o 100mw amplifier, built-in speakers, and stereo headphone jack
    o Supports MP3, WMA, OGG files up to 384kbps
    o Software EQ with normal, classic, rock, jazz, and pop settings

    * Photo viewer

    o Photo "enlargement, abridgment is available from 320x240 up to 1024x768," Gamepark says
    o Image rotation in 90-degree increments
    o Supports JPG, BMP, PCX, and GIF file formats

    * Text viewer/ebook reader

    o Comes with electronic dictionary

    * Firmware upgrade mechanism




    egész jonéz ki, nekem teccik
  • Anubys
    #33
    Éredekelni érdekel, csak attól tartok, ezt sem léehet majd itthon kapni...
  • Borgi
    #32
    tudom hogya kutyát nem érdekli de azér
    http://gpx2.co.uk/
  • Borgi
    #31
    snes blu+
    devégülismár tök8..
    már nem akarnék ilyet venni amiota psp-re is vannak emuk..
    de nemtok dönteni ds meg psp közt
  • Borgi
    #30
    valaki rendelt már inne a gbax.com -rol?
    vagy esetleg tud valaki segiteni? :O
  • Anubys
    #29
    Nézd, én a Doom-ról és a SNES-emuról tudok, hogy nem mennek BLU-n. Te találtlán BLU kompatibilis Doom-ot. Ha nem nem kell a SNES-emu, akkor vehetsz BLU-t is. Az tény, hogy szebb egy picivel a képe, mint a FLU-knak. De amúg valszeg a SNES-emuból is csinálnak majd BLU-kompatibiliset, kérdés, hogy mikor...
  • Borgi
    #28
    akkor te aszondod, főtétlen a flu-t kell beszerezni?
  • Anubys
    #27
    Ha találsz ugyanilyen SNES emut, akkor szólj... :)
    Egyébként nem sebesség-különbségről van szó, hanem egyszerűen elszáll BLU-s gépeken az adott progi. Gondolom valamit kicseréltek benne a világításon kívül is.
  • Borgi
    #26
    öö értem..
    de én olyanokat is találgatok
    hogy mitomén "GPDoom V10 (BLU+ compatible)"
    akkor mégse lehet olyan nagy gond hogy
    most blu vagy flu.. tessék kijavitani! :P
  • guardian hero
    #25
    A FAQ-ban amit olvastam az állt, hogy 166-ra húzott gépen megy hang nélkül szinte full speeden, hanggal együtt kb 3 frameskip mellett full speed, 133-as gépen hanggal 4-5 frameskip. Ez szerintem egész korrekt, mondjuk kérdés, kompatibilitás szempontjából milyen.
  • Borgi
    #24
    izé.. a sima flu-son megy normálisan hangal a snes emu?
    énilyent nem láttam sehol.. csak olyat láttam hogy, kicsit
    lassu hang nélkül :/
  • Anubys
    #23
    Én már elég sok cuccot rendeltem tőlük, és egy mail-lel meg lehet győzni, hogy ne csak az UK-ba postázzanak. Ha bármi bajod van a cuccal, símán visszaküldheted nekik, visszaküldik a pénzt (egyik haver járt így, az eladó minden postaköltséget magáravállalt, így egy fillérjébe nem került a dolog) - nekik sokat megér egy pozitív visszajelzés... :)
    De te tudod, csak arra vigyázz, hogy a BLU-s gépeken, mint írtam bugos a Doom és a SNES emulátor.
  • guardian hero
    #22
    Köszi, sajnos a legtöbb csak a Királyságon belülre postáz, meg a fizetési módozatok se igazán megfelelőek nekem. Ráadásul használt cuccok, és még csak meg se nézhetem, ez nekem túl kockázatos...
  • Anubys
    #21
    Az angol ebay-en van fent pár FLU egész olcsón...
  • guardian hero
    #20
    Igaz :) Ma ilyen napom van :)
  • hzx
    #19
    Ööö, az SP is front light -os. A DS ami back -es :)
  • guardian hero
    #18
    Megtaláltam: FLU: Front Lit Unit, elölről megvilágított képernyő (mint az Afterburner), BLU: Back Lit Unit, hátsó megvilágítás, mint az SP-nél. A BLU az újabb változat. Volt teljesen világítás nélküli is. Egyébként nagyon ki vannak fogyva mindenütt a gépből, én csak BLU-t láttam 100-150Font körül (a túlhúzás mértékétól függően, 133-180MHz).
  • guardian hero
    #17
    Ezek a rövidítések mit takarnak, nem tudod?
  • Anubys
    #16
    Jut eszembe, ha tudsz, FLU-t vegyél, a BLU-snak vannak kompatibilitási problémái (ne kérdezd miért, de a Doom meg a Snes emulátor állítólag nem megy rajta...)
  • Anubys
    #15
    Meg kiesik belole a lemez is... :)
  • guardian hero
    #14
    Köszi! Ahogy utánanéztem, nagy királyság ez a gép. Buszon sztem szívesebb pötyögök Wizard of Wor-ral, mint GT4-el. Zökken egyet, aztán el van cseszve a köröm :).
  • hzx
    #13
    Na, a GBAX -en van is raktáron, 170 euro a 166Mh -ez változat, 140 a sima, overclock nélkül. Igazából határeset az ár, mert ennyi most kb. a DS is, szóval nem könnyű dönteni :)
  • hzx
    #12
    Itt vannak az európai forgalmazók:

    http://www.gp32eu.com/getgp32.htm
  • Anubys
    #11
    http://www.gbax.com/new/gp32.html
  • guardian hero
    #10
    Ilyet lehet most kapni? A Lik Sang-ról jelenleg nem rendelhető, esetleg más forrás?
  • Borgi
    #9
    Atari800, AtariST, Chip8, Sega Genesis, Game Boy, Colecovision, MSX, C64, Sega Master System, Spectrum, Vectrex, Atari VCS2600, Game Boy Advance, PC-Engine, NES, NeoGeo Pocket, SNES, Sega SG-1000

    ahogy holvasgattam, a legtöbb 90%-os, de mondjuk a gba-s az neméppen...
    javitsatok ki ha roszul tudok valamit ;>
  • guardian hero
    #8
    GP32-re milyen emulátorok vannak?
  • hzx
    #7
    Ööö, hol hasonlítottuk a PSP -hez? A PSP egy konzolfunkciókkal felvértezett médialejátszó, a GP32 pedig igazi handheld. Kérdés? :)
  • Anubys
    #6
    Ja...
    Kérdés?
  • KillYou
    #5
    Már azért ezen tul léptünk. Amikor megjelent akkor igaz volt rá de pl egy PSP vel ne nagyon hasonlitsuk össze.
  • Borgi
    #4
    izéé... amiket olvasgattam rola, nekem is ez a benyomásom
    :O
  • hzx
    #3
    Nem. A GP32 az egyik legjobb handheld.
  • Shadow_THH
    #2
    ez nem a spanyol fenix project része, egy multiplatform játékszerkesztő?