1544
  • UNREG
    #103
    Nézd meg a videókat (van egy rakás) és döntsd el magad.
  • Sephi
    #102
    Te figyej ha a GOW olyan mint a Zelda akkor en rohanok a postas ele.

    Most akkor dontsetek el milyen mert a Zelda az messze nem hent gama hanem inkabb RPG.... mitomen...
  • KaTy
    #101
    nem csak hent...leginkább a Zelda sorozathoz lehetne hasonlítani...
    A musashi nem rossz de a GOW magasan veri!
  • KaTy
    #100
    Cheap mikor jön már a gáma?:)
    szörnyű ez a várakozás:)
  • KaTy
    #99
    pontosan igy vagyok ezzel én is nehezen veszem rá magam a DMC3-ra...tegnap is inkább a Killzone-t nyomtam:)
  • Sephi
    #98
    Hat majd akkor tudom meg amikor meglesz :D

    Addig marad Musashi :D
  • musha
    #97
    amúgy ebben is vannak logikai feladványok, tehát kicsit azért néha lehet gondolkozni is :)
  • Jinchuu
    #96
    De ez a game azért jó, mert azt az esztelen hentelést is nagyon élvezed, nem vágysz másra! :D
  • Sephi
    #95
    Agya az eg hogy megerdemelje nem is aszondom hogy ne de azert legyen mar mas is egy jatekban minsemhogy esztelen henteles...

    Igaz meg nem lattam a jatekot de mar elore felek tole. Viszont lehet kellemesen csalodni is.

    Pl a Musashi-t imadom pedig az is nagyabol hent csak maskepp :D
  • Luiprima
    #94
    Mushaval teljes egyetértésben csak annyit fűznék hozzá a pontozáshoz én próbálok mindent a saját stílusában értékelni nyilván nem lehet ezt a gammát egy FF-X-el összehasonlítani és ahhoz viszonyítva pontozni de saját kategóriáján belül igen is megérdemli a 9 feletti pontozást.
  • musha
    #93
    már ahol 9.2 van ahol 9.8 (IGN pl).

    a grafika iszonyat jó, a mozgások iszonyat jók, igen szabadra van hagyva a mozgás, sok kombó és idővel megtanulható mozgások / támadások. mindez pedig egy rendkívül hangulatos sztorival körülvéve.

    ennyi ember nem hülye, hidd el! ^^
  • Sephi
    #92
    Ok es akkor had ertsem meg. Mitol jo akkor ez a jatek? Marmint a GOW? Mert mint mar regebben kifejtettem hogy az olyan jatekban ahol semmi mast nem kell csinalni mintsemhogy menni elore es mindent megolni ami mozog szerintem nem tul ertelmes es messze nem erdemel meg 9.2 pontot sem.

    Mire fel lett ilyen nagy pontozasa? Grafika? Minek????
  • Luiprima
    #91
    Teljes mértékben hent még annyi rpg elem sincs benne mint a Mushasiban"pedig abban sincs túl sok" A "jobb hent" gondolom a nagyon szép grafikának a jó kezelhetőségnek hangulatos játékmenetnek és látványos főellenségeknek szól szerintem teljesen megérdemelten.
  • Sephi
    #90
    Ahh szal ez is egy idegbeteg hent gama amit mostanaban kiadtak?
    Mit ertesz azalatt hogy a jobbik fajtabol?

    A Square adta ki most a Musashi masodik reszet es az nalam a "jobb hent" kategoriaban van...

    A GOW-ban csak menni kell es hentelni? Vagy mast is lehet?
  • Gábor
    #89
    Látom, ki kell majd próbáljam ezt a gémet, túl sok a pozitív hozzászólás és cikk!
    Viszont a DMC3 nehézségével nem értek egyet: engem is frusztrtált, idegesített, kiabáltam, anyáztam, csapkodtam, stb, de végülis végigvittem.
    Minden maxolva, így már teljesen tudom élvezni a hard fokozat kihívását!
    A köveket a következő címen veszem át: ****, **. ****** **** *. **. :D
  • musha
    #88
    DarkCloud 2-höz annyi köze van kb., mint a GT4-hez :)
  • UNREG
    #87
    Ejj, de utálom a szivatós gémeket. Nem tudom, ki hogy van vele, de én ha leülök, akkor egy kis lazulásra, kikapcsolódásra, kalandozásra vágyom, nem arra, hogy rövid időn belül egy idegroncshalmaz legyek. :))

    Sokan jönnek azzal, hogy kell a kihívás. De az élet tele van kihívásssal, legalább a játékban ne azzal kell szenvedjek.
  • Jinchuu
    #86
    Na igen, én is így vagyok ezzel. DMC3 tényleg nem egyszerű, még easy-n sem. Nem igazán értem hogy miért kellett ilyen nehézre csinálni ezt a könnyű fokozatot is, pedig maga a játék és történet érdekelne, de elég nehez veszem rá magam olykor a gamera. :(

    Sephi: Dark Cloud 2-hoz vajmi kevés köze van szvsz. Inkább a Devil May Cry-hoz hasonlít, vagyis non-stop hent a game, de a legjobb fajtából!!
  • Sephi
    #85
    En nekem csak jovohetre erkezik meg.

    Egyesek aszonak hogy olyan a stilusa mint a Dark Clud 2 -esnek.

    Valaki meselne rola valamit?
  • KaTy
    #84
    erről van szó! (mármint a nehézségi fokozatokról)
    ennél e gámánál szívesen nekimegyek a god módnak is.
    a DMC3-nál viszont a normált se vállalom be szivesen...
  • Jinchuu
    #83
    A confusion verzió tényleg működik, van aki már végignyomta vele! Az már más tészta hogy ki kellett vennia bonus moviet meg ilyeneket! :( Amúgy tényleg nem védelemről van itt szó hanem arról hogy különbözik az eredeti DVD9 és az írott DVD9, mármint az írók nem úgy írják meg ahogy az az eredetinél van és ezért nem olvassa be a ps2. Ha minden igaz majd jön egy patch amivel az ilyen dual dvd-re írt játékokat is futtathatóvá lehet tenni.
    Normálon tényleg nem nehéz game, legalább is az ign video-reviewben is ezt mondták, de így legalább az is jól szórakozik aki csak kikapcsolódásra vágyik nem pedig hard-core idegeskedésre ala DMC3 easy-n. :( Pont ezért van ott a hard meg a god-like vagy milyen nehézségi fok.
  • musha
    #82
    nem a védelem az ok állítólag, hanem az az egyszerű tény, hogy a dual layeres dvd-ket nem bírják lekezelni a csippelt ps2-k (a legtöbb). emiatt nem megy a gt4 senkinél (bár olvastam olyanról, hogy valakinél megy írottan, de nem tudom ez mennyire reális).

    ennek a játéknak meg egyszerűen el lett b@szva az első warez verziója, a másik állítólag jó (a confusion-féle).
  • Luiprima
    #81
    Nagyon szupi a game és még nem is túl nehéz "eddig"
  • KaTy
    #80
    remélem minnél előbb megérkezik az Usa "fóliás" és nyomathatom tovább
  • KaTy
    #79
    Genius
    Unreg!
    a játék egyáltalán nem szivatós! Normál fokozaton nyomom(nyomtam),és teljesen élvezetes.
    szuper!!!!!!
  • hiba
    #78
    gt4 dvd9en van ez is?
  • CHEAPBOY
    #77
    Eloszor a GT4el voltak irasos nem mukodo gondok, most a GOWal, mijaz vegre kerul vmi ertelmes vedelem a 2es jatekokba?:)
  • mila69en
    #76
    erre én is kiváncsi lennék
    genius vagy confusion?
  • DoNorBi
    #75
    Neked melyik verzió van meg?
  • UNREG
    #74
    Na, és szivatós? :))
  • KaTy
    #73
    ámen.
  • musha
    #72
    stíluson belül kétségtelenül a legjobb.
  • KaTy
    #71
    hétvégén nyomtam!
    a legnagyobb gáma!!!!! császár ült a trónra és egy jó ideig nem is lehet letaszítani onnan...
    csak sajna nálam is fagy a Pandora templomnál...
    remélem hamarosan megérkezik a gyári és folytathatom:)

  • musha
    #70
    nforce fórumából:
    `Console News says "freezes.in.the.level.bluff.of.madness". So this nuke is a bluff! Because the level is namend Cliff of Madness. Do you understand what I mean? It's a very bad joke Wink I just wanna know whos responsible for this.`

    ha ez igaz, akkor nincs gáz.
  • CHEAPBOY
    #69
    Cheap bacsie eme barati ár:)
  • Jinchuu
    #68
    Az van hogy valakinél nem fagy a game, valakinél meg igen. Én azt olvastam hogy ez a hiba a 14. pályán jön elő. Másik dolog az hogy akinek lefagyott az otthagyta állni a gamet és mikor visszament hozzá már megint jó volt. Érdekes ez a game! :D
    De azért kipróbálom majd, mivel mindenki szerint az egyik legjobb ps2-es game!
  • torrente
    #67
    Ha egy hét múlva sincs vele gond, akkor megbízható a játék.
  • musha
    #66
    kíváncsi vagyok -.-
    azért nem szeretnék három biztonsági másolatot készíteni :))
  • torrente
    #65
    Délelőtt még Nuke-olva volt, de most újra megnéztem és most nincs feltüntetve semmi! Olvastam az egyik külföldi fórumon, hogy nincs is olyan nevű pálya, amihez írták, hogy lefagy...
  • mila69en
    #64
    én azt olvastam hogy a genius rip fagy(Level4) a confusion az visztont mükszik