18
nem hiszem, hogy sok olyan hülye van még rajtam kivül aki néha napján el-eljátszogat régi sonic játékokkal, de ezt ahogy megláttam majd hanyatt estem. ekkora egy szart!
  • Andrejka
    #18
    valaki nem tudja hogy a sonic heroes lehetek e Super Shadow ha megvan a hét smaragd?
  • Fido4life
    #17
    Öö.. azt akartam írni hogy KISgyerek koromban.. Mondjuk hivatalosan is FIATAL korú vagyok..:P
  • Papesz
    #16
    Gyerekkorodban? Az adatlapod azt írja: 14 - 18 között.
  • Fido4life
    #15
    A Sonicon, meg a Mortalon nőttem fel, gyerek koromban... Ejj a régi (szép)MegaDrive-os idők..:)
  • JayDee
    #14
    Szerintem még nem kell temetni a Sorozatot. A Sonic rush, szerintem igazi MegaDrive-os időket idéző anyag. A Nextgen Sonic pedig egyenesen lélegzetelállító.
  • JayDee
    #13
    Hát, nemistom mitmodjak. Szerintem ez a játék egy nagy hányás lesz! Shadow-val nem volt bajom a SA2-ben mer' mellékszereplőnek még elmegy, de hogy ő legyen a középpontban, és lőjön minta' állat?? Nembaj, a nagy Shadow fanatikusok, majd megveszik. Már ez sem Sonic játék, mint anno a Heroes sem volt az igazi. A Sonic Adventure-ök és a régi Sonic-ok voltak a legkirályabbak (Ja meg a GBA-sok).
  • Shadow_THH
    #12
    lol vigyázz ám az ilyen cuccokra, tudod mi pénzt fog érni pár év mulva egy ilyen működő konzol? (fanatikusok@ebay :) )
  • tigeroo
    #11
    nembaj, tavaszi szünetben leugrok a géppel mamámhoz,[LAN+Haverock] előkotorászom a régi cuccokat:) [mert otthagyta porosodni]
  • Shadow_THH
    #10
    lol sonic 1 megadrive/genezis a réki szép idők!!!4 :P
  • tigeroo
    #9
    pl.
    ezzel
  • tigeroo
    #8
    kár volt a sorozatért:(
    régen sokat nyomtuk haverral
    írónikus amikor az igényesség átmegy marketingfogásokba
  • Vegas
    #7
    ez mért jó?
    faszvagy...
  • tigeroo
    #6
    kár a sorozatért...részvétem
  • Sephi
    #5
    En varom! Nagy Sonic fan vaok :D
  • Seth
    #4
    azt tudom hogy bene van azokba is, de nem játszottam velük, gondoltam azokba majd elmagyarázzák.....akkor elmagyarázzák...:)
  • Shadow_THH
    #3
    nem halt meg: sonic battle, sonic heroes életbe maradt mert... leesett a zűrből és összekanalazta a denevérlány lol
  • Seth
    #2
    Nekem mindössze a pisztolyokkal van bajom. Írtó bugyután áll ez Shadow-nak.A SA2-ben ő volt a kedvenc karakterem. Ja azt nem tudja valaki ,hogy hogyan kerül újra képbe, hiszen a SA2 végén elvileg meghalt.....
  • Shadow_THH
    #1
    Na szóval ugye aki ismeri a sonic sorozatokat, az tudja, hogy van egy ilyen fekete sün, aki olyan mint a kék, csak nem olyan kedves.

    Idén karácsonykor viszont (talán enyhe rasszista hajlam miatt a sega-nál) jön a shadow the hedgehog, ahol a fekete süni kap egy pisztolyt és azzal lő, kb tomb raider 3rd personban miközben ugrál úgy hogy nincs célkereszt. Itt van két trailer, nagyon agressziv játék, szerintem betiltják, mert ennyi robotot lelőni ugrálás közben miközben kismadarakat gyüjtesz az nagyon jellemromboló lehet!

    http://games.kikizo.com/news/200503/043.asp?f=043.asp