11
SigmaTel USB Infra Nem műxik Xp alatt
  • lpmaskmancick
    #11
    nekem is ilyen infrám és nem szívja nekem se az aksit símán rakok rá samsung telómra easygprs progival akármit,jah és xp-m van
  • Jano
    #10
    Azért nehogy már többet fogyasszon egy infrán való adatkommunikáció egy telefonbeszélgetésnél?!?!
    Én is infrázok, Nokiával, egyáltalán nem szívja le az aksit.
  • Tuvok #9
    mert xp alá nem kell driver
    ha megjelenik a szürke-piros kis ikon, jobb klikk, tulajdonságok, és nézd meg, hogy ki van-e pipálva a kétirányú kommunikáció

    esetleg járj utána, hogy biztos ismeri-e azt a fájltípust a telód (pl. csengőhangoknál)

    na meg ügyelj, hogy a telód infrája vonalban legyen az infraporttal, de gondolom ezt nem kell mondani
  • misi9
    #8
    XP-m van, Win 98 driver van hozzá, mert XP drivert nem találtam hozzá sehol...
    Nem mindig jelenik meg a fájlok küldése, de ha megjelenik, és át akarok küldeni vmit, akkor sem megy át az adat, mert azt írja ki, h hiba történt, nem sikerült küldeni, meg hogy érvénytelen adat.
  • Shadow_THH
    #7
    hmm akkor úgylátszik akárcsak a bt-nál infrában is van különbség telós infra meg külön infra eszköz minőségén. eszt nem tuttam!

    de hogy te két óráig infrázól örömtelin azt viszont nem hiszem el :)
  • Tuvok #6
    vagy a kis szürke-piros-zöld ikon a tálcán az óra mellett
  • Tuvok #5
    wxp-d van gondolom, mikor odateszed a telót (bekapcsolt infrával) a port mellé, nem jelenik me az asztalon, hogy "fájlok küldése másik számítógépre" ??
  • Tuvok #4
    nekem is infrám van és
    1. harmad annyiba került, mint a bt
    2. nem lassú, 5-600 kbyte is pillanatok alatt átmegy, maga az infraportom 4 Mbites, a telót meg nemtom
    3. minimálisat fogyaszt, fél óra folyamatos infrahasználat alatt 7 %-ot csökkent az aksi töltése, a magas fogyasztás talán nokia betegség lehet
    4. az a kicsi hatótáv úgy 3 méter, több, mint elég, bár én nem az udvarról infrázok
  • Taranov
    #3
    Miért lenne baromság?
    1., nincs a 6610-ben bluetooth
    2., az a baromság, hogy 2 percig bírja, mert fél óráig _legalább_ bírja, de szerintem 2-ig is
    3., lassúnak lassú, de pl. minden notebookban van infra, tehát eléggé elterjedt
    4., a kicsi hatótávolság sem baj, max. odateszed közel

    Nekem azzal van gondom, hogy sokszor megszakad, nehéz összepárosítani az eszközöket stb., szóval babrás, de a notebookomban nincs bluetooth
  • Shadow_THH
    #2
    driver az infra usb-hez milyen? Egyébként az infra port baromság, vegyél helyette inkább bluetooth usb eszközt. (az infra nagyon kicsi hatótávolságú, nincs point to multipoint, rohadtul sokat fogyaszt (kb 2 percig birja majd a telód az adatküldést :) ) és lassú, rohadtul lassú)
  • misi9
    #1
    Valaki tudna segíteni? Naszóval. Van 1 SigmaTel USB Infrám, és hozzá 1 Nokia 6610 telefon. Nem mindig ismeri fel a telefont az infra, amikor meg felismeri, akkor se tudok semmit küldeni. Valaki tudna segíteni, mi lehet a gond?