6
  • Xantia
    #6
    "Már csak azért is, mert bár ezek a "gyerekek" önálló jövedelemmel még nem, vagy csak alig rendelkeznek"

    A fenét nem. A környezetemben mindenki ad a gyerekének zsebpénzt - igaz, hogy a 9 éves lányomnak még csak heti 600 Ft-ot adok, de arra költi amire akarja. Hadd tanulja meg beosztani.
  • Trade
    #5
    "egy takarítónőt, mint a nem vágyott karrier, az elesettség és az el nem ismertség jelképe"

    Ez a baj a vilaggal hogy mas ember munkajat semmibe nezik.
    Egy takaritot azt le kell nezni de egy zsebtolvajt vagy egy betorot azt nem
  • pemga
    #4
    Épp most olvastam, hogy a boltok sajátmárkán eladott cuccai (ld. Tesco gazdaságos) sokkal jobban mennek minimál reklámozás mellett is, mint a "márkás" dolgok. Magyar ember leszarja a márkát, óccsó legyen és még jó :). Ha valamire ki van írva, hogy akciós, akkor 33% azt választja, márkától függetlenül (ez úgy jön össze, hogy nők 40%-a, ffiak 25%-a). (Csak kicsit döbb...)

    Orwellesítve: óccsó jóóó, reklám róóóssz :).
  • HUmanEmber41st
    #3
    Engem múltkor az óriásplakátokról kérdeztek..
    A hölgy laptopon mutogatott rentgeteg plakátot, mondtam, én egyre sem emlékszem, és kifejezetten utálom a reklámokat. TV-t sem nézek ez miatt..
  • akyyy
    #2
    hozzánk sose jut el semmi ilyen teszt, 2003-ban volt csak egy nagy felmérő, azt mondták hogy 2004-ben kapunk róla valami infot, azóta semmi, csak a szép emlék hogy a kolis termekbe csináltunk ahol sosem voltunk 3 év alatt az osztályal...
  • Jimmyke
    #1
    Jééé, tegnap kellett tesztet kitölteni a reklámokról. Micsoda véletlen :)