207
A PunkRockerek akik szeretik a Metált
  • tenkenorman
    #207
    jaj de jó kis topic. /fav!

    abszolut punk metal orientált vagyok.

    punk:
    ignite, rise against, turbonegro, alvin

    metal:
    blind myself, agregátor, avenged sevenfold, disturbed, inflames

    és még sokan mások :)
  • Desiderata #206
    Akela amit meghallgatok, de inkább maradok a punknál :)
  • lord nihilus
    #205
    de :)

  • Danus16
    #204
    nem, mostmár csak a metált szeretik :) meg a klasszikus rockot.
  • Ronny
    #203
    már nem szeretik a Punk rockerek a Metált?
  • Ronny
    #202
    hát a moszkván csövező arcok elég punknak tünnek:)
  • hokotro
    #201
    Valaki hogy lehet Punk és egyszerre rocker is.Az igazi Punkok már 10-15éve kihaltak mint a dinoszauruszok.
  • feketeribizli
    #200
    De, miért nem szeret diszkóba járni ő?
  • Ronny
    #199
    a teveklubbos punkok:D
  • Ronny
    #198
    http://teveclub.hu/userinfo.pet?karavan=269393

    jájj:D
  • PunkR
    #197
    És amúgy... légyszives mutass már be legalább 1 kommentet is, ahol emlegettem volna h én vagyok a nagy punk... sehol nem említettem... de amint látom te tényleg nem bírod a punkokat, csak hogy nem mindig bennük kéne keresni a hibát... sztem olvasd vissza pár kommentedet és talán sikerül felfognod miről beszélek...
  • PunkR
    #196
    Figy, én nem szólok bele, te tudod, én csak megemlítettem...
  • Calver
    #195
    előítéletek? általánosítás? bocs, imho minden kommentedben nagy punknak nevezed magad, ilyenkor ne általánosítson a kétlábú? a nincs 2 egyforma emberre meg volt egy remek poén Brian Életében, mikor a tömeg azt ordibálta épp fennhangon h "Mi mind egyéniségek vagyunk! Mi mind különbözőek vagyunk!". lehet h nincs 2 egyforma ember, de ez szerény személyemet nem akadályozza meg h én egyformának lássam és ugyanugy kezeljem őket.
  • PunkR
    #194
    Nah jah, azt bírom, amikor engem akar leugatni a 12 éves kis csajszika h maradjak már, mert azt sem tudom, mi az h punk, mert ő grín déjt hallgat és tudja nah itt szoktam úgy lenni, h már megsem szólalok, mert nem kapok levegőt a röhögéstől... és igazad van még divatpunk-nak sem nevezhetők, mert ebbe punk sehol sincs, csak pop egy kis gitárral fűszerezve...
  • qwertrt
    #193
    Sajnos ezek a divatpunkok elveszik a mozgalom lényegét, gyk már senki sem veszi komolyan a punkokat, a 70-es évekbeli lázadás ledegradálódott divattá, amitől hánynom kell. Pluszt még, hogy olyan eredetinek hiszik magukat. Ez nem punk, sokkal inkább pop.
  • PunkR
    #192
    Sajnos egyet kell értenem veled... Bár még vannak páran, akik nem divatból csinálják, csak sajnos ők (mi) vagyunk kevesebben.
  • PunkR
    #191
    Én csak annyit mondtam, hogy azért, mert valaki punk nem kéne azonnal előítéleteket hozni róla... nincs két egyforma ember tudtommal, bár javíts ki ha tévednék. Csak egy rövidke történet, bár nagyon nem tartozik ehez a témához: hébe-hóba belépegetek CoD2 (Call Of Duty 2, ha valaki nem tudná)-be, és legalább egy ember mindig van, aki úgy indít, hogy "Büdös punk" vagy hogy "Utálom a punkokat"... és így érezze jól magát az ember akárhol is, amikor mindenhol csak azért is megszólják, hogy milyen zenét szeret?
  • Calver
    #190
    igazándiból mint írtam ezek a megfigyelések csak részemről, így vettem észre én. Szeged egyik remek parkjának levegőjét is rontja ez az állatfaj - ill nem is a divatpunk, az igénytelen, anarchista állat verzió -, minden másnap fürdenek - karácsony és húsvét másnapján -, jópár közülük olyan nagyon punk volt h mára hajléktalan, kb kéregetésből élnek, ill. kötekednek is a kétlábúval, aztán bírja ki az ember h ne röhögje őket pofán. de kétségtelenül mókás faj, csak rossz helyen vannak. bár mostmár az a park is bűzlik a kiáradó Tiszától, szóval már akár meg is felel nekik.
  • Calver
    #189
    zenei megkülönböztetés? mifelénk megfigyelésnek nevezik. a másik életkorára célozni mai napig a legprimitívebb dolgok közé tartozik, főleg úgy h korodat elnézve neked nagyobb szükséged lenne esti mesére meg egy magyar nyelvtan órára is, ld. "alsó osztályban"...
  • qwertrt
    #188
    Fején találtad a szöget, de ne felejtsd, el, EZ a punk már nem AZ apunk. Ma már divat lett punknak lenni, ha megfigyeled a tipikus modern amerikai sorozatot/filmet, a pozitív szereplő mindig mpunk zenét szeret. Ezzel fejezi ki, hogy ő aztán mennyire a "rendszer" ellen van, hogy mennyire autonóm személyiség...

    Sikk punknak lenni, ezáltal pont a lényeg halt ki a formából. A hetvenesekben a punkok azok voltak, amik: igénytelen, anarchista állatok. Ma már kifinomult showman-ek.
  • PunkR
    #187
    lol nagyon vágom ezt a zenei megkülönböztetést... "jajj te punk vagy akkor hülye vagy"... esküszöm általánosban csináltunk ilyeneket alsó osztályban... pff... szánalmas vagy már bocs... menj inkább nézd az esti mesét úgyis szereted...
  • PunkR
    #186
    miért ne lehetne? én pl imádom a CoB-ot nagyrészt mégis inkább punkot hallgatok... vagy ott van In Flames, As I Lay Dying, stb...
  • DEXTER92
    #185
    punkrockermetal ez jól hangzik....-.-
  • Goth
    #184
    nah má találtam tőlük számot. hááát az ének valahogy egy cseppet... szar :D
  • Goth
    #183
    linkt!!!!!!!!!!!!!!!!!4444
  • blackmetal
    #182
    pank meg metál?
  • tlouise
    #181
    Egy mosonmagyaróvári zenekar szólógitárost keres!
    Stílus: 80's punk,hc,metal,
    Pl: Discharge, D.R.I. , Total Chaos , The Casualties
    Ha tudsz zúzni és szereted a darálós ,keményebb punk muzsikát akkor itt a helyed!!!
    e-mail: [email protected]

  • szacsi
    #180
    D:
  • maozedong
    #179
    ha nem énekelnének benne, jobb lenne :DDDDDDDDD
  • maozedong
    #178
    galeriadban kepek vannak, de a zene nem jon le belolee >ddddddd
  • maozedong
    #177
    gya na irjal mar :)
    tenyleg meghallgatnek parszamot toluk, ha mar igy beharangoztad oket :iiiiii viszont amit a zenehallgatos topikba belinkeltel nem talaltam normalis letolteseket..
  • blackmetal
    #176
    japán pankrokk?
  • bokunoyume
    #175
    Na csak azért írok ide mert a Diru tulképp mindkét katergoriába besorolhato, mégis egyediek... Japánok xD
    Khm khm... Van itt vki aki hallott már róluk??? Elkeserítő a helyzet nem is találtam fórumot róluk pedig megérdemelnék de én nem merek ujat nyitni :P Mindegy..Akit érdekel kérdezzen már róluk vagy pislantson bele a galériámba sztem tényleg szinvonalas amit csinálnak és érdemes megismerni öket :/
  • Ben C
    #174
    :DDDDDDDDDDDDDDDASSDDSSD_DS:_DS:S_D:_AD:_DS:DA_:
  • blackmetal
    #173
    azt mindenki megverné
  • Herr Lehrer
    #172
    teknómtelista lakodalmaspunkrepper
  • blackmetal
    #171
    kaka vagy pisi?
  • maozedong
    #170
    higító rulz
  • Calver
    #169
    up. ez éljen, akkora baromság.
  • Calver
    #168
    pánkok nem fórumoznak, túl nagy barmok ahhoz, a tabisbor kimutathatóan terminátori irtást végez szürkeállományban.