560
Szal...
  • Inquisitor
    #39
    A W800-hoz nem jár egy + távirányítós füles MP3 lejátszáshoz?
  • grebber
    #38
    Bárcsak lenne ugy ahogy a motorolám volt hogy 30000-et kicsengetek azt 1 évig fizetek 2 ropit.
  • Duddits
    #37
    T-Mobile-nál szo(p)ás szerint van külön T-Mobile verzió...
  • grebber
    #36
    És ez a W800 hol lesz majd kapható (t-mobile,pannon,vodafone)és kb mennyiért?
  • Duddits
    #35
    Ugyan az! Még méretre se külömböznek!! Csak ebbe több memória van benne/hozzá.
  • grebber
    #34
    Melyik csinál szebb képet a W800 vagy a K750i??
  • Duddits
    #33
    Sony Ericsson D750

    Read opinions
    Compare
    Pictures
    Voting results
    Design
    7.5
    Features
    7.8
    Performance
    7.8
    Votes:
    303
    Hits:
    28239


    General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
    Announced 2005, 1Q
    Status Coming Soon
    Size Dimensions 100 x 46 x 20.5 mm
    Weight 99 g
    Display Type TFT, 256K colors
    Size 176 x 220 pixels
    - Wallpapers, screensavers
    Ringtones Type Polyphonic (40 channels), MP3
    Customization Composer, download
    Vibration Yes
    Memory Phonebook Yes, Photo call
    Call records 10 dialed, 10 received, 10 missed calls
    - 38 MB shared memory
    - Memory Stick Pro Duo card slot (up to 1 GB)
    - 64 MB card included
    Features GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots)
    Data speed 32 - 48 kbps
    Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
    Clock Yes
    Alarm Yes
    Infrared port Yes
    Games Yes + downloadable
    Colors Black, Silver
    Camera 2 MP, autofocus, video, flash
    - Bluetooth
    - MP3/AAC player
    - Video player
    - WAP 2.0
    - Java
    - T9
    - FM radio
    - Image viewer
    - Picture editor
    - Organiser
    - Voice memo
    - USB port
    - SyncML
    - Built-in handsfree
    Battery Standard battery, Li-Ion (BST-37)
    Stand-by Up to 400 h
    Talk time Up to 9 h
  • Duddits
    #32
    Véletlenül nem vetted észre, hogy ez a T-Mobilos változat??!!
  • BADE
    #31
    Sony Ericsson D750i
  • BADE
    #30
    Jobban utánajártam,kiderült,hogy lesz ez is+a W800i is.Mondjuk tisztára úgyanúgy néznek ki.
  • BADE
    #29
    Most találtam egy képet+leírást a telóról,Sony Ericsson D750i nevet kapta,ráadásul a színe sem nyerő választás!Nekem csak az előző színben kellene!
  • Tufa
    #28
    oké
  • Mike
    #27
    tudod mit? nem érdekel, hagyjuk egymást, jó?
  • Tufa
    #26
    Nanana, áljunk meg egy percre. Ez egy fórum, ide nem azért járnak az emberek hogy egymás seggét nyalják, mint ahogy azt te gondolod, szeretnéd... Nagyon úgy tünik hogy kicsit nagyfiúnak érzed magad.
    Kevered a szezont a fazonal. Tényleg ennyire bonyolult értelmezni egy tök normális kérdést? Teljesen kulturáltan megkérdeztem, hogy mi tetszik neked a W800ban, erre hirtelen szárnyakat kaptál.
  • Mike
    #25
    akkor azt is megmondthatnád merre, hogy nehogy véletlenül betegyem oda a lábam

    te talán értetlenkedni szoktál az ügyfelekkel, miért veszik meg ezt vagy azt a telefont? esetleg pofákat is vágsz hozzá? vagy "fel nem foghatom mi tetszik magának ebben az ocsmányságban"

    hm?
  • Tufa
    #24
    olyasmi... gsm üzletem van...
  • Tufa
    #23
    Kötözködök, én? Olvasd már el ujra a 14est, ha te azokat a kérdéseket kötözködésnek veszed, elsírom magam...
  • Mike at home
    #22
    csak nem orgazdak vagyunk?
  • Mike at home
    #21
    mem vagy szamomra senkise!
    nem senkik
    senki sem senki te balfek
    tanulj mar meg megerteni egy magyar mondatot

    ja es LOL-ozzal az oreganyaddal!
    mit jossz ide, es ugatsz be nekem allandoan?
    a kotozkodes eltet?

  • Tufa
    #20
    LOL
    Ki akart meggyözni? Költsd a pénzed... Tied... Amíg lesznek magadfajta, "Senkik" ahogy te fogalmaztál, nem fogok éhen halni...
  • Tufa
    #19
    Izé. Nem írtam fel multkor a számod. Megkérdeztem a 8910i-t. Újjat nem, vagy csak drágán tudok hozni, használtat meg 50 körül.
  • Taranov
    #18
    Nekem az FM rádió és az MP3 tetszik, egyébként az én izlésem szerint minden Sony Ericsson ronda, a 8910i a szép telefon :)
  • Mike
    #17
    nem veszek egyébként W800-ast, mert a K750-es is megfelel. Egyébként hogy mi ronda meg mi szép az elég szubjektiv
    másrészről meg nem iagzán hiszem, hogy számot kéne adnom róla neked, hogy mikor mire költöm a pénzem, és hogy miért

    szal nem kell ez az agresszivitás, meggyözni úgysem fox, mert számomra nem vagy senkise, és a véleményed - bármilyen fájdalmas dolog is ez - számomra érdektelen
  • Mike
    #16
    Te mire haragszol tulajdonképpen ennyire?
  • Tufa
    #15
    W800 leírásának végén:

    [URL=http://www.sg.hu/cikk.php?cid=35813]"várhatóan a harmadik negyedévtől vásárolható meg."[/URL]
  • Tufa
    #14
    neked tulajdonképpen mi kell? Mind a kettőnek UGYANAZ a tudása mint az S700asnak. S700ba is lehet tenni 512es mem kártyát... W800asnál is csak a kártya 512es... 2 mpixel? Az optika szvsz nem változik, szóval csak a kép mérete nő...
    W800 viszont társul egy igen igen gusztustalan sárga szín (sztem). Neked az tetszik?
  • Mike
    #13
    a 2005 Q1 nem fél év
  • Mike
    #12
    a legtöbb telefonnal az a bajom, hogy mindig MAJDNEM minden van benne, ami kéne, DE mindig CSAK majdnem

    a K750 ill. W800-ban meg minden olyan dolog benne van, ami NEKEM kell

    érted?
  • Tufa
    #11
    Még fél év mire kijön
    Nektek mégpedig azért, mert TI is ugyanugy megmondtátok hogy nem egy szépség a telefon.

    "aki olyan telefont keszitett, ami lefedi az igenyeimet"
    Pont erre irtam... Semmi újdonság nincs benne. Vagy talán van?
  • Mike at home
    #10
    milyen felev?
    kinek csorog a nyala?
    lehet, hogy te fetisiszta vagy, de mas nem

    nekem a telefon hasznalati targy
    es engedd meg mar legyszives hadd oruljek annak, hogy van egy gyarto, aki olyan telefont keszitett, ami lefedi az igenyeimet

    szal Tufa, menj es fikazz mashol
    nem kotelezo mindenkinek ugyanazt vennie
  • Tufa16
    #9
    de akkor mi az ami miatt ennyire tetszik nektek? :)
  • Taranov
    #8
    Hát persze, hogy nem a megapixel, ha megnézed, mondjuk belépőszintű 3 megapixeles digit. fényképezőknél picike az optika, viszont már egy profibb gépnél 3 átmérőjű simán van.
  • Tufa16
    #7
    K300 leírásából:
    "A készülékben van még beépített hangszóró"
    Ez igen. A mostani készülékek morzéznak? :)
  • Tufa16
    #6
    Nem tudom mitől dobtok tripla hátast egy ilyen csúnya telefonnál...
    HA beépített 0,5 giga lenne, akkor azt mondanám, hűha, DE amig csak egy 512es kártyát adnak mellé, addig max a 2 megapixel ami még ugyahogy valami... Egyébként ez a megapixel dölög elég parasztvakító dolog. Tudtátok hogy nem a megapixel számít igazán, hanem az optika? hm?
    Mindenki annyira odavan ezekért a telókért, de hol az ujdonság ami miatt fél évig még csorgó nyálal kell ezekre várni?
  • Taranov
    #5
    Szerintem láttuk, de ettől függetlenül ha örülsz neki, hogy te láttad és mi nem, akkor a te örömöd az enyém is.
  • Cat #4
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=35813

    Ha néznétek a főlapot, tudnátok hogy jó rég volt a bemutató...
  • G_ArchAngel #3
    a W sorozat a Sony régi walkman technológiájáról kapta a nevét és egy fél gigás kártya lesz benne, igazi jukebox-ként fog működni, míg a K750 üzleti telefon lesz a komolyabb vásárlóknak 2 GByte-ig bővíthető memóriával...
  • Carti19
    #2
    Hja, olvastam én is erről a telóról, 3. negyedévben érkezik csak, de akkor tuti megveszem! Remélem nem ez az 1 szín lesz mert akkor lefestetem feketére...
  • Sephi
    #1
    Szerintem naon utos lesz. Ha nem is ezt a veriot fogom megvenni akkor a K750 sem nez ki rosszul.

    Ez lenne a W800



    Es ez a K750