33
A konzolos sportjátékok kedvelőinek
  • Papesz
    #33
    Ezt nem tudom, de ismerem a 2K szériát is. Olyan 2003 körül tettem vele egy próbát, de valamiért nem tetszett. Mintha valahogy kerekebb lenne az EA Sports féle játék. Bár az is igaz, hogy a 07 nem sokat változott a 06 óta, meglátjuk idén hogy lesz. Ha jól tudom, ezúttal benne lesznek az AHl csapatok is, úgyhogy Vas Jánost azonnal leigazolom.
  • guardian hero
    #32
    Azért vess szerintem erre is egy pillantást, nekem ugyanúgy full licenszesnek tűnik. Vagy miben tud kevesebbet licenszek terén?
  • Papesz
    #31
    Én az EA félét szeretem, mert náluk van a hivatalos licensz.
  • guardian hero
    #30
    És melyik NHL? Az EA vagy a 2k féle?
  • Papesz
    #29
    Részemről FIFA és NHL.
  • guardian hero
    #28
    Lassan kezdődik a 2008-as sportjátékszezon...

    PES 2008 vagy FIFA 2008?
    NBA 2k8 vagy NBA Live 2008?
    Madden 2008?
    NHL?

    Ki mivel fog játszani idén ősszel?
  • guardian hero
    #27
    Itt elég jól le van írva, remélem ennyire megy az angol.
  • Bence games
    #26
    Tud vki nekem segíteni az NBA 2005ben a freestyle résznél nem tudok semmi trükköt és ez elég égő ha tud vki segíteni írja meg lécci

    előre is köszi: GÉMI
  • mila69en
    #25
    hát igen, elég korrektül fog kinézni
  • mila69en
    #24
    most néztem jön valami verzioja a winnig eleven 8-nak, winning eleven 8:liveware evolution tudtok róla valamit mi lehet a kettö között a külömbség?
  • guardian hero
    #23
    Kicsit meglepett, nem is tudtam, hogy sok emulátorral lehet online multiban is nyomni a régi játékokat. A sensi foci az egyik legjobb fociprogram all time, és most akár a Genesis, akár az Amiga változattal összemérhetik erejüket a rajongók neten keresztül. Cool
  • guardian hero
    #22
    Online Sensible Soccer liga:

    http://www.sensible-soccer.de
  • mila69en
    #21
    és rally gammával nem játszik senki mert ugye evileg ezis 1 sport(jó tudom hogy autós szimulátor de akkor is sport)

    szerintem a richard burns rally+belsö nézet+kormyány ez üti az összes eddigi rally gámát)
  • vidike
    #20
    ok thx
  • mila69en
    #19
    jah ez kimaratt leg föbb hogy ki hostol és ki joinol(de ugyis meg beszélitek) ha te hostolsz akkor PES4/WE8 launcher katt ár hostot nyomsz elindul a gamma online gémre mész és a felsö opciót válaszd
    ha ö hostol akkor látni fogod hogy a neve a people romba leg felülre került jobb klik a nevére join host indul a játék online gémre megint most válaszd az alsó opciót és ahol az IP-jét kell beirni van 1 olyan, hogy input (alap beállítás A billentyű) nyomd és enter indul is

    nah asszem ennél körülményesebben már nem tom le irni igy már mennie kell
  • mila69en
    #18
    a tüzfalat nem kell kinyomnod
    ha ezt irta akkor valószínü, hogy te fel csatlakoztál 1 szerverre csak nem kértél fel senkit játszani anélkül meg nem fog menni (nem a people in room-nál irja?) ott vannak az meberek valkit válassz ki jobb klik a nevére és send file vagy irhatsz simán az üzenő falra is kérdezd meg akar e játszani
    elég sok az olasz az angolt meg értik elég ha ennyit irsz hogy, pes4 match?
  • vidike
    #17
    jó meg minden de nemtudok csatlakozni serverhez mert az írja ki hogy firewall blocking timed out pedig kinyomom a tuzfalat help MILA
  • vidike
    #16
    thx
  • mila69en
    #15
    pes4 launcher ezzel
  • vidike
    #14
    mila pls mond el hogyan kell pes4el neten játszani [pcn]
  • mila69en
    #13
    valóba igazad van mert az NHL az télleg jó PES4-et pedig én játszom PS2-n meg PC-n is az online meccsek miatt csak magyar szervereket nem tom hol lehet találni:(
  • zsoltgsm
    #12
    az EA-s játékból csak az NHL sorozatot védeném meg a többiről nekem is megvan a véleményem. A PeS4 pedig szerintem egy teljesen más dimenzió a focis játékok világában. Ps2-ön szép a grafika de sajna nwem lehet böviteni, de PC-n már nagyon szép dolgokat lehet betenni illetve az online játék sem elhanyagolható dolog, sokan és nagyon jól játszák!
    Az NHL-en kivül ez a játék kötött le hosszú időre!
  • guardian hero
    #11
    Játszol is az ESPN NBA-vel? Szeretnék keresni realisztikus slider-beállításokat, mert az alappal van néhány gondom (túl könnyű a tempó és post-up play is, túl magas doboszázalék emiatt, a turnover pedig soknak tűnik, stb). Ha valaki tud ilyet, ne tartsa magában!
  • mila69en
    #10
    én NFL-be annyira nem vagyok othon de valszeg hogy igazad van én is erre a következtetésre jutottam miko össze hasonlitottam a NBA-t
    az se biztos hogy grafikába nem Pl:PES4 (igaz hogy ez nem espn de konami)sztem minden téren veri a fifa 2005-t és még a grafikáját is szebnek találom nem is az emberek arcát hanem magát az öszképet

    régen rajongtam a EA sports játékaiért de miota saját játikaikat klónozzák évről évre azota hanyagolom (csak álnéven adják ki és rájön a ember hogy ez nem is 2005 hanem 2004:)
  • Sulthal
    #9
    Én az ESPN NFL 2k5-öt és az NHL 2k5-öt szereztem be, és szerintem mindkettő jobb, mint az EA Sports hasonló játékai. Bár grafikában talán nem, de játékélményben mindenképp.
  • guardian hero
    #8
    Mindkettőnek megvannak a maga hibái... Igaz, én NBA2005-öt csak PC-n játszottam, az ESPN viszont megvan PS2-n. Nálam elsősorban az ár döntött, az ESPN 2k5 feleannyiba kerül, ami azért nem mindegy.
  • mila69en
    #7
    én a espn-re szavazok föleg a ESPN NBA Basketball
  • PS3
    #6
    Valami kosár progi nekem is kéne. Melyik a jobb, NBA2005, vagy az Espn2005? (PS2)
  • mila69en
    #5
    itt aztán zajlik ám a élet:)
    foci jöhet ezerrel föleg a pes4
  • guardian hero
    #4
    Hajrá! Jó lenne valakivel megtárgyalni a dolgokat :).
  • Banyapapa
    #3
    Én lehet veszek:P
  • guardian hero
    #2
    Van ám lelkesedés :)
  • guardian hero
    #1
    Mivel úgy látom, kevesen szeretjük ezt a stílust, gondoltam elférünk egy topikban is, akár fociról, kosárlabdáról, hokiról vagy éppen boxról van szó.
    Most vettem meg az ESPN NBA 2k5-öt, a külföldi budget árszabás (mindössze 20 dolcsi az összes új ESPN játék egységesen! üdvözlendő kezdeményezés) érezteti a hatását itthon is, új játékot, főleg ilyen színvonalasat nemigen kapni 7eFt-ért... Kíváncsi lennék, más is játszik-e vele rajtam kívül, megoszthatnánk tapasztalatainkat.
    UI: mekkora geciség már, hogy az összes ESPN 2k5 játék PAL verziójából lazán kihagyták az online multit!