12
  • Ceb
    #12
    Hát ez már durva amit csinálnak. Ha fel kell vonulni én is benne vagyok. Olyan jó h Magyarországon a képviselőink véletlenül se a mi érdekeinket képviselik. Csak azt nem tudom mi céluk ezzel???
  • dez
    #11
    Kíváncsi vagyok, hogy a lustaság mennyire játszott szerepet az ügyben... Egyszerűbb változatlanul hagyni, mint hozzányúlni.
  • mechorg
    #10
    Ezek nem normalisak.

    Ha lesz valami felvonulas ezzel kapcsolatban akkor en is megyek : )
  • Robin Hood
    #9
    Teljesen egyértelmű hogy az ET a mikorszopsz és bandája fizetett ügynökei.
  • Robin Hood
    #8
    Ez az Európai Tanács az emberiség ellenségeinek hitvány gyülekezete. Miért nem váltják már le / lincselik meg ezeket a majmokat?
  • M2 #7
    Azért ilyen erőszakos lobbikat igazán lehűthetnének azzal, hogy egy megvétózott javaslatot 10 évig nem szabad újra felterjeszteni.
  • Macc
    #6
    Sztem addig megy a vacilalas, amig mindenkit sikerul megvenni. Gondolom meg van 1-2 betometlen zseb, ezert megy a huzavona...
  • pemga
    #5
    Egyébként ennek szerintem egy jó kimenetele lehet, ha tényleg elhúzzák évekig, mert akkor addig sincs semmi jogalap. Ez a kecske és káposzta eset, hiszen ők mindent megtettek a megbízók érdekében, felterjesztették változtatás nélkül a sok cumót, ők nem tehetnek semmiről, nyugodt szívvel markolhatják fel a táskákat. Másrészt nekünk is jó, mert felül nem szavazzák meg, tehát mindenki jól jár. It's a game :). Egészen addig, amig valaki félre nem szavaz nagy unatkozásában.
  • testerlnx
    #4
    Természetesen mi is "igen" -el szavaztunk, és mi még magyarázatot is adtunk, hogy azért tettük, hogy a KKV-nak jó legyen! Nyilván minden politikus gerinctelen, hogy könyen tudjon dölni abba az irányba amerre a szél fúj, de miért kell ezt még mindenki számára nyilvánvaló hazugsággal tetézni?? Nem értem, hogy egy magyar politikus miért szavaz magyar ország ellen, és miért néz hülyének utána mindenkit...
  • Garfield
    #3
    A cikkírónak: nem "Európa Tanács", hanem "Európai Tanács"; az utóbbi az EU szerve, az előbbi egy "szimpla" politikai szervezet és semmi köze az EU-hoz.
    Lásd még: homousion/homoiusion; ugye-ugye, mennyi minden múlik egy "i" betűn.

    Vigasztalásképp: juhand-nak ugyanúgy fogalma sincs a különbségről, különben nem írna ilyen hülyeségeket...
  • Benoke
    #2
    Van egy Tippem hogy honnan áramlik a lóvé.
  • juhand
    #1
    Valakik nagyon lefizették az ET-t, de az EP nagy és lelkiismeretes emberek is vannak benne ezért nehéz lefizetni.