173
ACDSee összes verziója
  • Repist
    #173
    Szerettem az ACDSee proramot használni a magyarításokkal. Most megint feltelepítettem a 2023-as verziót, de sajnálattal tapasztaltam, hogy nincs magyarítás hozzá. Megköszönve az eddigi munkádat én is "beneveznék" a 2023 magyarítására.
    Utoljára szerkesztette: Repist, 2022.11.12. 13:59:39
  • Evin
    #172
    Sokkoltál a válaszoddal.
    (Megnézem, még csak nemrég szereztem be én is.)
  • TomBond
    #171
    Nekem inkább a 2023 lenne jobb! Köszönöm a munkádat!!!
  • Evin
    #170
    Nem tudom, más is elment-e mellette, de idén nyáron kijött egy ingyenes ACDSee, csupán fiókot kell náluk létrehozni a a használathoz.

    Illetve nem tudom, lenne igény a 2023-as kiadások magyar fordítására vagy erre az ingyenesre?
  • suta01
    #169
    Szia Evin!
    A 9-es verzióhoz várható magyarítás? Tervezed-e az elkészítését?
  • TomBond
    #168
    Szia Evin!
    Van már a 9-es Ultimate verzióhoz magyarítás?
  • TomBond
    #167
    Igazából olyan mintha csak mi ketten járnánk ide, de attól nagyobb a hálám a munkádért!
    KÖSZÖNÖM!!!
  • Evin
    #166
    ACDSee v18.2, Pro 8.2, Ultimate 8.2 fordítások
  • Evin
    #165
    Elérhető az ACDSee Ultimate 8 fordítása is (amolyan bővített Pro 8, csak 64 bitre)
  • TomBond
    #164
    Igazi mikulás napi ajándék! Köszönjük szépen! :-)
  • Evin
    #163
    ACDSee v18 és Pro 8 fordítás, mindkettőből x86/x64
  • TomBond
    #162
    Köszönjük szépen, és sok sikert a munkához! :-)
  • Evin
    #161
    ACDSee v17.1 és Pro7.1 (x86/x64) fordítás
    Most fogom majd kezdeni a v18 és a Pro8 fordítását (szintén x86/x64).
  • matthew83
    #160
    Sziasztok!

    Van egy kis technikai problémám.
    Minden képet halvány sepia árnyalatban jelenít meg a manage felületen. Nem a képek sárgásak. Minden más programban fehér a fehér.
    A fehér hátterű scannelt oldalaknál nagyon zavaró ez. Az összes beállítás alapértelmezetten van és hiába állítgatok bármit. Az ACDSee pro 6-nál is ugyanez volt a bajom.
    Nem jövök rá, hogy miért csinálja ezt... Ha akad egy nagyokos aki adna egy beállítási tippet, örülnék.,
    Csatoltam egy screenshotot a bajomról.
    Köszi!

    +
  • TomBond
    #159
    Ezt a "message center"-t valahogy ki lehet kapcsolni? Hiába tiltom az induláskor, ha elindítom a programot akkor rögtön odaül az értesítési területre.
  • satttya1
    #158
    Most ismerkedem az ACDSee programmal és keresek valakit aki tudna segíteni.
  • aggmester
    #157
    Sziasztok!

    Talán itt tudna valaki segíteni...
    Eddig az ACDSee pro 6-ot használtam, használom most is. Feltelepítettem a 7-est, de indítás után azonnal lefagy a kezdőképernyőnél és a Microsoftos hibajelentő ablak jelenik meg és kilép. Ugyanez a helyzet az ACDSee photo editor indításakor is . Indul, de amint egy képet szeretnék megnyitni vége.

    Így visszatértem a pro6-ra azzal minden rendben.

    Ha lenne valami ötlet, nagyon megköszönném!
  • TomBond
    #156
    Köszönjük szépen!!! :-D
  • Evin
    #155
    ACDSee v17 és Pro7 (x86/x64) fordítás
    v16 és Pro 6 frissítés nem lesz!
  • Evin
    #154
    Karácsony után.
  • TomBond
    #153
    Megjelent a 7-es pro változat. Lesz hozzá magyarítás?
  • Pogány
    #152
    A programban van focus filter? Olyan opcióra gondolok, ami megadja,hogy egy-egy fókusztávolsághoz mennyi kép tartozik.
  • RoboKutya78
    #151
    Egy kérdés
    Összejött vagy 15.000 darab képem egy könyvtárban hogy tudnám azt megoldani hogy a nézelődőben az egyforma képeket egymás mellé tegye és manuálisan ki tudjam választani őket?Mert a duplika kereső kifagy ekkora mennyiségnél:(
  • TomBond
    #150
    Oké! Értem! Köszönöm!
  • Evin
    #149
    De lehet, de azt a 2 napot nem akarom minden egyes frissítésnél erre szánni, ezért szoktam csak a legelső és legutolsó kiadáshoz, adott verziószámon belül, fordítást csinálni.
  • TomBond
    #148
    És a 6-os verzióhoz készültet nem lehet valahogy módsítani, hogy jó legyen ehhez is?
    Azért köszi a választ.
  • Evin
    #147
    Nem is lesz, majd csak az utolsó verziókhoz (nyár vége-ősz általában).
  • TomBond
    #146
    A Pro6.1-hez van már magyarítás?
  • mykrisz
    #145
    16 pro verziót feltelepítettem win 7 64 bit alá. Problémám vele, ha megnyitok egy mappát, képek mellett videó illetve zip fájl van, lefagy. Ez mellett lassú is.
  • TomBond
    #144
    Köszönöm! Már nagyon vártam! :-)
  • Evin
    #143
    ACDSee 15/Pro6 fordítás (+Pro6 x64 fordítás)
  • Evin
    #142
    ACDSee Free magyarítás
  • Evin
    #141
    Ainek szüksége lenne rá: ACDSee v14.3/Pro5.3 b168 magyarítás
  • seydl
    #140
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Munkám során minden nap használom az ACD See-t (Pro), de elég ovis szinten ismerem, biztos van egy csomó "trükk", amit nem ismerek és megkönnyítené a munkámat. Tudom hogy van használati utasítás, meg különböző leírások erről, de gyorsabb és célravezetőbb lenne az én esetemben ha valaki tudna nekem tartani egy basic gyorstalpalót, természetesen díjazás ellenében. Kérlek emailben jelentkezzen (budapesti), aki tudna rajtam segíteni. ([email protected]) Köszi
  • Evin
    #139
    Szerintem, ahogy a képből is látszik, régen nem lehetett kizárni. Vagy el van dugva.
  • TomBond
    #138
    Mert nem neked akartam hanem szombinak.
    Én szeretem az oldalad a magyarításaid. Elég rég óta használom. Ezúton is KÖSZÖNÖM!

    Egyébként pedig azért linkeltem be neki hogy hátha a magyar programban ki tudja kapcsolni az adatbázist.
  • Evin
    #137
    Miért linkeled nekem be a saját oldalam?!
    Lehet, hogy azt meg is szüntetem, mert az már atom régi.
  • TomBond
    #136
    Itt találsz hozzá magyarítást!
  • Evin
    #135
    Szerintem a Quarantines Files, vagy az Optimize Database.
    De belenéztem az ACDSee v12-be, ez a legrégebbi amim van, és ebben van ott olyan menüpont a Database alatt, hogy Excluded Folder Settings, tehát kizárt mappák beállításai.

    Vagy keresel még régebbit, pl ACDsee 2.4.4, abban nem láttam adatbázist.
  • szombi
    #134
    Csak tudnám hogy a kettő közül melyiknél keressem...