12
  • nyanya
    #12
    A nyomtatott sajtónak meg van az az előnye, hogy a buszon is használható, meg ügyintézés alatt a hosszú várakozást ki tudod tölteni értelmesen.
    Előbb a D21, most meg a PCM. Már nem sokat kell kipipálni.
  • s1lkforrent
    #11
    Bezzeg 576 KByte, GAMER, Magyar PC Magazin fűbe harapnak..
    PC WORLD, Gamestar, PC GAMES.
    Háát ez kell a Magyar Népnek.. mazochista áll, birkák.
  • HUmanEmber41st
    #10
    Mióta van ADSL-em én se veszek semmilyen újságot.
    Minek ? A NET-en még a régebbi számok is megvannak...
  • irkab1rka
    #9
    Nyomtatott sajtó? Tényleg van még ilyen??? :DDDDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    mióta neten is megtalálható u. az az infó , ráadásul magyarul , és nem 1 hónappal később .. azóta nem veszek ilyen lapokat, főleg hogy a színvonal is nagyon sokat esett az évek alatt. Akinek nincs netük otthon, nekik még azért van pár lap (gs, guru, pc world..etc) de sajnos elég kevés info jut át abba a ~ 130 oldalba, ahhoz képest amennyi a neten egy hónap alatt keletkezik..
  • tomo
    #7
    en meg nem mertem elofizetni se gamerre, se pcm re. hat vegul bejott.
    sajnalom oket.
  • _Vegeta_
    #6
    Enis vettem mindenfelet, es az a nekem a pcworld (regi) Guru (regi) es pc zed magazinok jottek be... Na persze a pc-x etalon volt. :))
  • _Vegeta_
    #5
    Tegnap megtalaltam az 1996-11es PCworld cdjet. AAh azok voltak még a szepidok.. Quake shareware, win31, win95 programok. Vááá Meg is keresem megin. :))
  • winnie
    #4
    igazából maguk alól vágták ki a fát. nyilván naiv elképzelés volt, hogy ki tudnak válni a guruból és a chip-ből.
  • kicsizoz
    #3
    Én még emlékszem egy ZED magazinra is :)
  • XeeN
    #2
    Valami ehhez hasonlót akartam írni. A PC World nekem soha nem jött be, míg a PC Magazin nagyon tetszett.

    PC GURU (GAMER), CHIP (PC Mag)... RIP
  • Güzüke
    #1
    Én nem is tudom, 1990 óta vásárolok számtech lapokat. Volt egy időszak, amikor majd mindegyik havilapot járattam. Való igaz, akkor is, most is elég keskeny réteghez szóltak, misndig is drága pénzen. Ma már csak a kommersz lapok maradtak fenn, az igazi szakmai lapok lassan elsüllyednek. Ez szomorú, ez a hazai valóság: kevés a pénz, alacsony a szakmai érdeklődés.
    Béke a PC Magazin poraira...